Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

ugrass

Kais

ben 10 kişiyle maratondayım.haydi bu hafta 20.000 yapıyoruz.

Ollivanders

celebi

Ladikli

Hacettepe ve Bolu maçlarını kazandığımız takdirde yine ilk 6 hesapları yapmaya başlarız.Sezon sonunda play-off u umarım birkaç puanla kaçırmayız,gerçekten hepimiz çok üzülürüz.Bu hafta sonu stadı tıkılım tıklım doldurup elimizden gelen desteği en iyi şekilde vererek galibiyette hepimizin katkısı olmalı,herkes stada...

AdanaDemirSpor

başarılar Samsun,bu gazla giderseniz playofflara kalırsınız. :D

Dartagnan

Alıntı yapılan: AdanaDemirSpor - 17 Şubat 2010, 01:18:04
başarılar Samsun,bu gazla giderseniz playofflara kalırsınız. :D

insallah kardesm insallah yeter bu taraftarın cektıgı cıle :(

Dartagnan

valla keske olsa ama  su karton ısını kale arkasına yayıp kırmızı beyaz yapmayı aslında cok ısterım ama  cok uzun ıs olur :( kolay yolunu bulsak halledebılırız aslında...

Tufan

pazar gününe eğer bir kareografi düşünülüyorsa maddi ve çalışma olarak bende yardım ederim varmı böyle bir düşünce mevcut kalpli pankart layıkıyla değerledirilebilir mesela?

celebi

bence maratonda samsunspor yazısını olduğu koltuklara beyaz diğer koltuklara kırmızı karton dağıtılabilr. kareoprafi hem daha kolay olur hem daha güzel olur. o kalpli yayzıyıda alta yada üste harika olur fakat en az 2000-3000 yada 4000 tane karton lazım gelir.bunuda birinin finase etmesi yada yöneticilerin finanse etmesi gerekir.

ali ihsan

pitbul055

asoydass

alırsak hedef değişcek, bu takımda baskı yaratmazsa rahat geçeriz

kumköylü ahmet

ankete katilmadim nedeni ise ben nezman samsunspor diye isaretlesem hem tersi cikiyor o yüzden katilmiyorum ama Allahim bu havamizi bozmasin insallah

çýlgýnlar1984

bu mac 3 puan kokuyor hadı hayırlısı ama bu hacetten korkmuyoda degılım..!