Bank Asya 1.Lig 21. Hafta / Samsunspor'umuz- Ç.Rizespor: 2-0

Başlatan YaşarDoğu, 31 Ocak 2010, 16:51:32

« önceki - sonraki »

King1965

Ajan

ümit kayıhana bir tepkimiz olacak şirinler malatyada yapılanları unutmadı hesap sorulur elbet

erkutdem55

Aman hesabı sorulsun ama lütfen sahaya birşeyler atılmasın,ksk maçında ipten döndük bu kez saha kapatma alırız

Ajan

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 05 Şubat 2010, 18:39:02
Aman hesabı sorulsun ama lütfen sahaya birşeyler atılmasın,ksk maçında ipten döndük bu kez saha kapatma alırız

bu konuda çok duyarlıyız merak etmeyin

erkutdem55

kurduğum cümle şahsınıza ya da grubunuza yönelik değildi,geneldi.münferit olarak sinirlenip koltuk atablar çoktu maratonda umarım bu kez böyle şeyler olmaz,duyarlı olduğunuza da çok iyi biliyorum zaten :)

Ajan

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 05 Şubat 2010, 18:44:09
kurduğum cümle şahsınıza ya da grubunuza yönelik değildi,geneldi.münferit olarak sinirlenip koltuk atablar çoktu maratonda umarım bu kez böyle şeyler olmaz,duyarlı olduğunuza da çok iyi biliyorum zaten :)

hemen mesajın altına gelince bir savunma ihtiyacı duydum ondan dolayı:)

sBc-1984

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Şubat 2010, 13:13:38
Celil'in Samsunspor taraftarının karşısına çıkacak yüzü var mı acaba.

Celil ne yaptı söylermisin ? Az adam gibi adamları iyi ayırt edin şu takımda.Kendi çoçuklarımızı irdelemekten zevk alıyorsunuz sanırım.ama bilmiyorsunuz ki zamanında celiller kenanlar serkanlar tuttu bu takımı ayakta hiç para almadan.

jean

valla benimde samsunspor formasi haric ne fb nede malatya formasi yakismadi hic ona

Jnr.Serkan

celil sanmamki bu maçta oynasın.oynarsada çok kendini hırpalamaz herhalde...ileride bizler celili efsane olarak görmek isterken bu yaptığı hareketler ona yakışmıyor.benim gözümde imparator Serkan aykuttur

erkutdem55

ne olursa olsun sayesinde çok büyük galibiyetler,mutluluklar,sevinçler yaşadık hep beraber.Buna saygılı olmak durumundayız bence-her ne kadar son dönemki hareketleri beni de rahatsız etse bile-trabzona 90 da attığı gol hafızamda,bunları unutamayız

sBc-1984

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Şubat 2010, 21:48:07
Ben olayın aslını Celil Malatyaspor'da başlığında yazdım bugün. Celil bu sitede hala konuşuluyorsa büyük topçu, büyük yıldız olduğu içindir. Ama şunu da düşün. Bu adam her yerde Samsunsporlu Celil diye tanınıyor. Ama Rize'ye gitmek için Elazığ'a attığı kazık bir Samsunsporluya yakışmıyor.

Ben Celil hakkında yazı yazdım site ilk kurulduğunda " 55 numara en çok ona yakışırdı" diye, hala da aynı fikirdeyim. Yakın geçmişte onun gibi bir topçu gelmedi. Ancak 30'undan sonra yaptıkları bir Samsunsporluya yakışır hareketler değil. Tadında güzel hatıralarla bırakması lazımken 36 yaşında hala 3 kuruş fazla para için transfer saatinin bitimine 2 saat kala Elazığ'ı ekip Rize'ye gidiyor.

Benim Celil'i Rize forması ile mücadele ederken görmek zoruma gidiyor.

Bize ne Kardeşim Elazığa attığı kazıkdan belki Yöneticilerle Anlaşamadı bi sorun yaşadı dimi bunu ne sen bilirsin nede ben bilirim.ben celile sadece şu yönden bakıyorum bu adam zamanında yönetimden para almadı takımı küme düşmekten kurtardı siz buna rağmen celili irdeliyosunuz resmen. irdelemeyi bırakında sahip çıkın bizim cocuklarımız onlar.Şu takımda Yönetici Topçu kalmasın ilk gelecek olan adam celil sağırdır kenan yelektir serkan aykuttur.Kendi çoçuklarımızı Yazılarımızla soğutmayalım yönetim soğuttu zaten soğutacağı kadar.

Ben Ofosu

2 ay önce gazetelere paramı alamazsam temlik koydururum transfer yapamazsınız diyen adamdır Celil. bu takımdan 5 kuruş para almamışmış, Hüseyin Başgöl'le bir olup play-off'a koşan takımı dizginlediler 3-3'lük Kartal maçında. Hüseyin Başgöl'le bir olup ulusal medyaya bizi " antreman boykotu" ile rezil eden adam Celil değil miydi?

Olayın aslını biz bilmiyoruz ama Elazığsporlu adam yazmış. Yönetimle anlaşamama gibi bir durum yok.

AlıntıBu nasıl bi adam ya.(:
2 ay boyunca Elazığspora gelmek için çevirmediği entrika kalmadı.Her gün Elazığspor Yönetimini arayarak Elazığspora gelmek istediğini söylüyordu.Kendisini havaalanında karşılayacaktık.Rizesporla anlaştığını duyunca resmen şoke olduk.
Söylenecek fazla şey yok.Kişiliği oturmamış,doğru ile yanlışı ayırt edebilecek karaktere sahip değil.Neyse ki verilmiş sadakamız varmış ki böyle bir bela başımıza musallat olmadı.Transfer ettiğimiz 12 isim,bizi hedefe götürebilecek kapasitede birbirinden değerli oyuncular.İlk 2 maçımızı kazandık.Şu ana kadar her şey yolunda gidiyor.İnşallah da hep böyle gider.
Samsunspor'a başarılar...

Ben Ofosu

bu arada rizeliler 4 otobüs Samsun'a geleceklermiş. ben rizelilerin stada bile 4 otobüs gidebildiklerinden şüpheliyim Samsun'a gelmeleri mucize olur, kendi adlarına tribüncülük rekoru kırarlar.

;D  ;D  ;D

asoydass

şu içerdeki şansızlığımızı inşallah bu maçta kıracaz...

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 05 Şubat 2010, 22:42:51
bu arada rizeliler 4 otobüs Samsun'a geleceklermiş. ben rizelilerin stada bile 4 otobüs gidebildiklerinden şüpheliyim Samsun'a gelmeleri mucize olur, kendi adlarına tribüncülük rekoru kırarlar.

;D  ;D  ;D

celil rizeye,rizede bize emanet o zaman ;D