Bank Asya 1.Lig 21. Hafta / Samsunspor'umuz- Ç.Rizespor: 2-0

Başlatan YaşarDoğu, 31 Ocak 2010, 16:51:32

« önceki - sonraki »

Kais

seyirci sayısını bilen varmı?ben Maraş'taydım maça gidemedim tv'den izledim.adam maç başlamadan 2bin dedi maç başladı 5bin dedi.orada en az 9bin seyirci vardı bence.net bilen varmı?

erkutdem55

Alıntı yapılan: Kais - 09 Şubat 2010, 10:45:19
seyirci sayısını bilen varmı?ben Maraş'taydım maça gidemedim tv'den izledim.adam maç başlamadan 2bin dedi maç başladı 5bin dedi.orada en az 9bin seyirci vardı bence.net bilen varmı?

Bugün yerel gazetede 13000 yazıyordu.Bence 11000-12000 arasıydı,hakikaten kalabalıktı.Ben bulvardan stada yürürken her yerden insanlar geliyordu,Bir an kendimi Nou Camp'a gidiyor sandım :)

Kais

tamamdır sağolasın.hayatımda kaçırmamam gereken bir maç olduğunu biliyordum.daha maç başlamadan arkadaşları arıyordum.ne var ne yok diye.millet akıyor demişti.hakketen akmışlar.yazık bana.ama tv'den 55 numara tribün vardı.meksiko 55.bağırmalar çok güzeldi.hem futbolcularımıza hemde şanlı taraftarımıza helal olsun ve teşekkür ediyorum.gidemesemde çok güzel bir gün yaşadığım için.

King Of The North

Çok güzel bir galibiyet,önemli bir anda yeri ve zamanı cuk oturmuş bir galibiyet.Maç sonrası futbolcuların Kocaeli ve Hacettepe maçı için de iddialı konuşmaları umudumu artırdı açıkcası.En az 10.000 taraftarımız varmış maçta özet görüntülerden öyle anlaşılıyor.

Kais

evet saf spiker birde söyle kabaca bakıyorum diyor d**** ya:D

Sercan

Bencede rahat 11.000-12.000 kişi vardı.Ama eğer Kocaeli'yi yenersek,Hacettepe maçında o stad bize yetmez...

FaTiH_HaN

spiker 4-5 bin kişi var diyor halbuki 10 binden fazla seyirci vardı maçta kolpaelini yenersek 20 bini zorlarız inşallah

SAMSUNLU ORUMA 55

ümit kayıhan maçın başından beri biliyodu yenileceklerini maç sonunda mosmopr olmuştu suratı hüseyin kalparda maçın başından beri hiç yerinde durmadı futbolcularını hep uyar tabiki  hocaların yapması gereken herşeyi yaptı seviyoruz hüseyin hocayı

Tribün_ali

Pazar günkü maçta bütün futbolcularımız harikaydı ilk 11 den tutta sonradan giren oyuncularda dahil buna ilk defayüzümüzü güldürdü

ramcQ_55

belki bu sene zor ama

bu sene kadroyu oturtup seneyede bomba gibi lige girip nağmalup süperlige cıkarız... İNŞALLAH

King Of The North

Bu sene yine video sıkıntısı çekiyoruz,yok mu tribünleri çeken güzel videolar arkadaşlar?

Jnr.Serkan

şirinler 5 dk lık protestonun ardından tezaruhata başladığı video

http://www.facebook.com/?sk=app_2309869772#!/video/video.php?v=1217734159275&ref=nf

Burak

benimde site sakinleriyle tanışmama vesile olan maç

Oflu

Alıntı yapılan: dukeburak - 12 Şubat 2010, 14:01:06
benimde site sakinleriyle tanışmama vesile olan maç

Insallah benimde birgün öyle bir macim olacak

Burak

Yok ben sürekli grubun arkasından izliyordum zaten de ortak arkadaşım sayesinde tanışma vesilesini o maçta buldum:D