Bank Asya 1.Lig 21. Hafta / Samsunspor'umuz- Ç.Rizespor: 2-0

Başlatan YaşarDoğu, 31 Ocak 2010, 16:51:32

« önceki - sonraki »

city ultras

cok süper bir mac oldu..samsunspor bana göre en iy futbolunu oynadi.skorun hakki 5-1 di..saolsun savas biraz kacirdi :)
taraftar sayisi güzeldi,sirinler costurdu galiba ama malesef tv az ses geliyordu..
benim ama biraz üzen maraton tribünü!!hic renk velan yok tribünde bir yabanci gözüyle baksam tv dan kimin maci oldugnu bilemez.
maca tv dan baktim cok sorlandim biraz kirmizi beyaz renkleri görmek icin.
ama genede süper mac oldu :)saolsun taraftar

Jnr.Serkan

tribünde uzun süre sonra izlediğim en rahat maçtı.turgut oktay murat çok iyilerdi gerçektende.abdülaziz çok hızlı arap atı gibi ama gücünü maçın geneline yayarsa çok daha verimli olur.savaşın stilide guizayı andırıyor.adam geçiyor çalım atıyor adam eksiltiyor ama son vuruş becerisi düşük gibi.açılcaktır inşallah

lucarelli

Özet görüntüleri şimdi izledim.

44. dakikada Ahmet'in inanuılmaz şekilde kurtardığı gol ve hemen ardından Rize kalecisi Zafer'in topu mal gibi taça atması ve dönen topun gol olması. İnanılmaz..

Şansımız mı dönüyor ne.

Oktay enfes oyanmış.. Helal olsun valla. Şu Savaş biraz daha son vuruşlarını geliştirirse bizim açımızdan çok iyi olacak.

Spiker de Samsunlu galiba..

sBc-1984

Samsunsporumuzun ilk defa bu kadar güzel oynadığını gördüm resmen tek kale oynamısız yaw böyle oynamaya devam edersek play offu zorlarız  :D

KareAs55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Şubat 2010, 13:50:26
ben rizelileri hiç duymadım yaa, bagırdılar mı? ben golden sonra bi baktım, melül melül bakıyolardı sadece :P

ben bakdığımda zıplıyolardı ama ses yokdu :D

erkutdem55

Bir kaleci işte böyle maç alır.yaptığı kurtarış kolay değildi ve kalite kokuyordu.uzun zamandan sonra maç kurtaran kaleci sahibi olduk

Alıntı yapılan: lucarelli - 08 Şubat 2010, 14:21:46
Özet görüntüleri şimdi izledim.

44. dakikada Ahmet'in inanuılmaz şekilde kurtardığı gol ve hemen ardından Rize kalecisi Zafer'in topu mal gibi taça atması ve dönen topun gol olması. İnanılmaz..

Şansımız mı dönüyor ne.

Oktay enfes oyanmış.. Helal olsun valla. Şu Savaş biraz daha son vuruşlarını geliştirirse bizim açımızdan çok iyi olacak.

Spiker de Samsunlu galiba..

SAMSUNLU ORUMA 55

3 puanı aldık mutluyuz celil sağıra yapılan ıslıklamayı yapan bir grubu kınıyorum...

erkutdem55

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 08 Şubat 2010, 16:41:02
3 puanı aldık mutluyuz celil sağıra yapılan ıslıklamayı yapan bir grubu kınıyorum...

aynı grup maçtan önce imparator celil diye çağırmıştı,onlar sadece Samsunspor'a karşı oynadığı için ıslıkladılar,bence kınamalık bir durum yok,saygılar

55.hakan

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 08 Şubat 2010, 16:42:56
aynı grup maçtan önce imparator celil diye çağırmıştı,onlar sadece Samsunspor'a karşı oynadığı için ıslıkladılar,bence kınamalık bir durum yok,saygılar

King Of The North

Oh be,insanların bana bu hafta da yendiniz demesini özlemiştim uzun süredir.

ugrass

o şirinler maratonda olsa ne olurdu acaba.. =)
çok iyiydiler.

esedullah

isyankar

çok güzel bir galibiyetr kutluyorum takımımızı

fatih55ankara

bankasyaya düştüğümüzden beri en keyifli maçımızdı diyebilirim.hele samsunspor.biz ailesiyle maç izlemek gerçekten büyük bir zevk.ümit kayıhan a yaptığımız tassak gol sonraları sevinç meksiko maçtan sonra babasamsunlu mehmet abiyle arabayla gidişimiz yolda tezahüratlar mükemmeldi.inşallah bu sevinçlerimiz artarak devam eder.

BAŞKA DİYE SORANLARIN İNADINA SADECE SAMSUNSPOR