Bank Asya 1.Lig 21. Hafta / Samsunspor'umuz- Ç.Rizespor: 2-0

Başlatan YaşarDoğu, 31 Ocak 2010, 16:51:32

« önceki - sonraki »

**KaR6**

ben resmi hala göremiyorum, sbç üstüne alınmış yazdıgımı, sözum genel olarak tum tribunlere, kimseyi ayırmadım.. resmi özelden atacak vea baska yere yukleyecek kimse varsa sevinirim, gerildim akşam akşam..

edmontdante

Ahh Şu takım bir şahlanmaz ki o zaman neler olacak da

celebi

alperen_55

Süper lig den düşeli böyle rahat ve zevkli bir maç izlemedim.isim isim zikretmeye gerek yok,takım halinde çok güzel oynadık.Tabi birkaçtane  oyuncularımız extra idi.harika bir futbol harika bir sonuç.

**KaR6**

07 Şubat 2010, 23:54:00 #649 Son düzenlenme: 08 Şubat 2010, 00:01:45 **KaR6**
abi yok görünmüyor, neyse başka bilgisayar bulur bulmaz bakacam, facebooktan görürüm en kötü :)

ki gördüm, cidden müthiş görünüyor, engin abinin dediği gibi atkısız adam yok nerdeyse güzel görüntü cidden, helal olsun..

cgr

Alıntı yapılan: edmontdante - 07 Şubat 2010, 23:30:11
Ben de Celil'e tepki göstermedim.Celil sonuçta hatasıyla sevabıyla.Keşke hatalar olmasaydı.
Cenk'in de Celil'in de SAMSUNSPOR'a karşı %100 le oynadığını düşünmüyorum.

Gösterip de oynamadı diyelim :) kestiği ortalar hep arka direğe kaleci ısındırma topları gibi...

alperen

gozgoz yýlmaz

Hadi kelime birleştirip cümle kurma oynayalım.

koymak
fincan
ümit kayıhana
taş
oymak
böyle

;D ;D

kaldırmak
rize
hey
parmak
koymak

;D ;D

Kaya

Kaya

Evet maçı kazandık çok mutluyuz ama içim çok buruk.Celil ile ilgili başlıklarda kendisini baya eleştirdim ama bugün yuhalamalarda içim çııız etti beeeee bu konuda çok ama çok mutsuzum :-[

forza_devil

08 Şubat 2010, 02:15:38 #655 Son düzenlenme: 08 Şubat 2010, 02:19:42 forza_devil
http://img104.imageshack.us/img104/2346/img0028in4rw9.jpg

şu resme bakarmısınız yaa.. rizede rizesporu tutan yok yarısı fenerli yarı bejeke li

kaptan 55

tabanca gibi takım olmuşuz,ben son yıllardır böyle istekli,böyle arzulu maçın her saniyesinde maça konsantre olmuş bir SAMSUNSPOR izlemedim.takım olarak gerçekten çok iyiydik.savaş biraz günüde olsa maç 4,5 olabilirdi.

rize teker teker ele alındığında çok iyi futbolcularla donatılmış oyuncularla kurulu bir takım ama oyun şablonları neydi onu hiç anlayamadım gerçi oyunun her alanında o kadar iyi mücadele ettik o kadar iyi bastık ki karşımızda kim olsa dayanamazdı.şimdi ilerisi için daha ümitliyim eğer seriye devam edersek play off neden olmasın.

taraftar yine mükemmedi.

pitbul055

rizeden 1 minibüsle yola çıkmışlar minübüsü dolduramamışlar ordudan takviye yapmış şerefsizler.maçın başından sonu kadar küfür etmekten başka birşey yapmadılar.ama tersten gördüler malum yeri...takım harika olmuş.hepsine teşekkür ediyorum.özelliklede hüseyin hocamıza.takımımızı işeyeramaz adamlardan temizleyip adam gibi oyuncular getirdiği için

**KaR6**

ben rizelileri hiç duymadım yaa, bagırdılar mı? ben golden sonra bi baktım, melül melül bakıyolardı sadece :P