Bank Asya 20. Hafta/ Mersin İdman Yurdu- Samsunsporumuz: 1-2

Başlatan celebi, 25 Ocak 2010, 23:41:06

« önceki - sonraki »

lucarelli

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 01 Şubat 2010, 16:52:43
Bu kadar da olmaz yavs,hep mi taklit edileceğiz dicem ama bizim duruşumuz daha cesurcaydı.

Çakma Takımın Çakma taraftarları....

King Of The North

Mersin merkez nüfusu 1 milyon ama maçta 2 bin taraftarı var, Süper ligde Kasımpaşa, B.Belediye, G.Antep, Kayseri, Manisa-Ankaragücü maçları, Antalya maçı...haftalardır bakıyorum Bursa ve Eskişehir dışında kimse maçlara ilgi göstermiyor,takımlarına destek vermiyor.5 yıl oldu yeter artık deme vaktidir...

Tribün_ali

Bu macıda alamasaydık küme düşmüştük bizi sevindiren futbolcu arkadaşlara tşkürler en sonunda sevindik kahvede arkadaşlarla batak atıyorduk dedim kahveciye ntvsporu aç samsunspor macının skoruna bakacam diye baktık 1-1 diye hesap ediyorduk saate bakıp 90 dkyi hesaplıyordum bir baktım 2-1 elimdeki kağıtları attım elimden  :D

holigan_itü

macı sımdı ızleme fırsatım oldu onca kacırdıgımız pozısyonlardan sonra boyle sacma bı gol atmamız cok ılgınc olmus:) ayrıca vıdeoyu ızleyınce futbolculara bı anda kanım kaynadı galıbıyete bızım gıbı sevınmelerı mutlu ettı valla benı

oguz_5528

Turgut maçın adamı bence ;D çok da gol kaçırmışız bu kadar da olmaz yani :S

samsunmania

Arkadaşlar.Sırt forma reklamını göremedim TVden. Nesine.com bayağı bir takıma reklam vermiş. Bizimki de aynı firma mı? Yoksa yine boş mu?

samsunmania

Kardeşim bir soru sorduk konu başlığı kilitlendi mi ne oldu. 12 saattir tık yok.  ??? ;D ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 03 Şubat 2010, 13:30:37
Kardeşim bir soru sorduk konu başlığı kilitlendi mi ne oldu. 12 saattir tık yok.  ??? ;D ;D
abi ben reklam göremedim diye hatırlıyorum bizim formada

gurgendagli55

Geçende yeni bir firma ile anlaştıklarını yazmışlardı sırt reklamı için...

samsunmania

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Şubat 2010, 16:25:36
abi ben reklam göremedim diye hatırlıyorum bizim formada

Bende özet seyrederken yayın kötüydü. Öyle görmüş olabilirim. Diğer takımların çoğu nesine ile anlaşmış o yüzden olabilir dedim. Yalan oldu herhalde reklam işi.

jean

kimi yensek hocasi istifa ediyor :P rizeninki etmez sanirim dah ailk maci

samsunmania

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 03 Şubat 2010, 00:56:20
Arkadaşlar.Sırt forma reklamını göremedim TVden. Nesine.com bayağı bir takıma reklam vermiş. Bizimki de aynı firma mı? Yoksa yine boş mu?

Herhalde nesine.com ile anlaştılar. Resmi sitemizde de sponsor bağlantı olarak koymşlar.

kuzey55

bizim futbolcular da baya bi küfürbazmış  :D aq lar havada uçuşuyo