İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

Karabudun

Sinop'ta yaşıyorum.Bu karttan almak istiyorum ve mümkünse bunu Sinop'ta yapmak istiyorum.Sinop şubesinden Samsunspor kartı almak mümkün mü?Muallakta kaldığım diğer bir konu ise aidat olayı.Kart aldığımda aidat ödeyecek miyim?Forumda okuduğuma göre kimisi ödüyor,kimisi ödemiyor.Bankanın farklı muamele uygulaması garip geldi.Bilen birisi cevap verirse minnettar olacağım.

lucarelli

Geç oldu ama biraz önce başvurdum. Heyecanla Bekliyorum. Bankacı sayenizde yeni şeyler öğreniyoruz dedi. iş bankası personelineürün  eğitimi şart  :D :D :D

maraton

kart aidatı yok arkadaşlar.. ödüyorum diyen varsa belgesini göndersin parasını geri verdirelim.. türkiyenin her yerinden başvurmak mümkün sadece başvururken özellikle samsunspor kartı olduğunu belirtmeli ve bilgisiz personelden samsun şubelerinden bilgi edinmesini ısrarla istemelisiniz..

ibo055

17 Ekim 2012, 18:04:35 #348 Son düzenlenme: 17 Ekim 2012, 18:08:44 ibo055
Alıntı yapılan: maço - 16 Ekim 2012, 10:20:47
bu kart parasını alıyorlar mı?bu konu baya canımı sıktı,
samsuna gidince iş bankasından halledecem,burada mesaiden zaman kalmıyor

genel müdürlüge sordum arkadaşlar kart ücreti alınıyor fakat  dilekçe ile iade ediliyor ödemelerin düzgünse

ibo055

arkadaşlar her şubeden alabilirsiniz   formun arka kısmında logo kısmını sams yazın ayırca  bildirin

Karabudun

Alıntı yapılan: maraton - 17 Ekim 2012, 14:58:04
kart aidatı yok arkadaşlar.. ödüyorum diyen varsa belgesini göndersin parasını geri verdirelim.. türkiyenin her yerinden başvurmak mümkün sadece başvururken özellikle samsunspor kartı olduğunu belirtmeli ve bilgisiz personelden samsun şubelerinden bilgi edinmesini ısrarla istemelisiniz..

Eyvallah,Maraton Başkan. :ok

55_samsun_55

an itibariyle başvurumu yaptım 1 haftaya kadar kartım elimde

Sercan

Bende dün yaptım başvurumu bir haftaya hazır oluyor mu ya ?

burakbas

SAMS yaz boşluk bırak TC numaranı yaz 4402 ye yolla  ;) Kullan , kullanma hiçbir sorun olmaz. Olursa Maraton başkan halleder  :D

55_samsun_55

bizim maaş hesabı olduğu için hızlandırdık biraz kardeş yardımcı oldular saolsunlar

ibo055

02 Kasım 2012, 18:25:50 #355 Son düzenlenme: 02 Kasım 2012, 18:55:13 ibo055
arkadaşlar şube gelen samsunlulara  samsun spor kredi kartı veriyorum.  istanbuldan isteyen arkadaşlar bana  msj  atsın    forum yollayayım  
adresim : türkiye iş bankası sıracevizler şubesi
bomanti  şişli
tel :212 240 70 82  dahili 1300

target_t.t.b

Alıntı yapılan: ibo055 - 02 Kasım 2012, 18:25:50
arkadaşlar şube gelen samsunlulara  samsun spor kredi kartı veriyorum.  istanbuldan isteyen arkadaşlar bana  msj  atsın    forum yollayayım 
adresim : türkiye iş bankası sıracevizler şubesi
bomanti  şişli
tel :212 240 70 82  dahili 1300
yaklaşık 2 3 yıl kadar önce iş bankasından öğrenci kartım borcumu ödemediğim için iptal olmuştu.sonra tek seferde parayı ödedik tabi ama kart iptal oldu.benimde sicil bozuldu.şu an kadrolu memurum ve maaşımı iş bankasından alıyorum.samsunspor kredi kartı almam mümkün mü bi ardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler...

ibo055

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 03 Kasım 2012, 02:43:30
yaklaşık 2 3 yıl kadar önce iş bankasından öğrenci kartım borcumu ödemediğim için iptal olmuştu.sonra tek seferde parayı ödedik tabi ama kart iptal oldu.benimde sicil bozuldu.şu an kadrolu memurum ve maaşımı iş bankasından alıyorum.samsunspor kredi kartı almam mümkün mü bi ardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler...

forum doldurup bana ulaştırırsan birşeyler yaparız  ;)

target_t.t.b

Alıntı yapılan: ibo055 - 05 Kasım 2012, 09:25:58
forum doldurup bana ulaştırırsan birşeyler yaparız  ;)
o zaman yarın şubeden bi fom temin edip doldurup size ulaştırmak için gerekli girişimlere başlıyorum:)

ibo055

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 07 Kasım 2012, 20:59:54
o zaman yarın şubeden bi fom temin edip doldurup size ulaştırmak için gerekli girişimlere başlıyorum:)

bekliyoruz