İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Bu kart kulübün resmi Samsunspor kredi kartı mı? yoksa siteye özel çıkartılan yeni bir kart mı ?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: yirmiuc - 27 Aralık 2010, 20:21:06
Bu kart kulübün resmi Samsunspor kredi kartı mı? yoksa siteye özel çıkartılan yeni bir kart mı ?

samsunspor kulübünün resmi iş bankası kredi kartı...

lucarelli

1- maraton
 2- maraton
 3- usare55(mevcut kart olabiliyorsa benim de var zaten maksimum. onu çeviririm.)
 4- babasamsunlu
 5- fat55
 6- Ertuğrul Sağlam (Yeni Başvuru)
 7- edmontdante
 8- lucarelli (mevcut kart)  
9- burak
10- Serkan
11- pasham55
12- samsuni ( mevcut kart )
13- samsuni
14.serdaryavuz55(kart mevcut)2.side var onuda buna çevirebilirmiyiz
15-doctor_55 (ben basvurumu daha once yapmıstım ama yine de yazıyorum )
16-Erdinc (Maksimum kart var çevirebiliyorsak)
17-Ertuğrul Sağlam (Maksimum var Samsunspor'a çevrilecek)
18-Ertuğrul Sağlam (Yeni Başvuru)

lucarelli

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Aralık 2010, 19:02:15
Duyuru

Samsunspor.biz ile İş Bankası arasında yapılan görüşme sonucunda üyelerimiz için özel bir kampanya başlatılmıştır. Buna göre İş Bankası Samsunspor Kredi kartı müracaatı yapılacak ve bizim listemizde müracaat eden üyelerimizden herhangi bir kart ücreti alınmayacaktır.

İş  Bankası kredi kartında her 1.000 liralık kullanımda Samsunspor'umuza 4 liralık pay verilmekte ve bu da toplamda önemli bir gelir sağlamaktadır.

1-   Herhangi bir İş Bankası şubesine gidip, kredi kartı başvuru formu alacak ve dolduracaksınız. Belirlenen süreye kadar Eski Postane Yanı, Anakent İş Merkezi ikinci katta bulunan Şahin Avukatlık Bürosuna, maaş bordrosu gibi gelirinizi gösteren herhangi bir evrak ve nüfus cüzdan fotokopinizle birlikte bırakacaksınız. Herhangi bir ücret verilmeyecek ve birkaç hafta içinde belirttiğiniz adrese kurye tarafından getirilecektir.
2-   İl dışındaki arkadaşlar da yine herhangi bir İş Bankası şubesine gidip, kredi kartı başvuru formu alacak ve dolduracaksınız. Sonra , maaş bordrosu gibi gelirinizi gösteren herhangi bir evrak ve nüfus cüzdan fotokopinizle birlikte "Şahin Avukatlık Bürosu Kale Mahallesi Kazımpaşa Caddesi Anakent İş Merkezi Kat1 No.36 Samsun" adresine göndereceksiniz. Herhangi bir ücret verilmeyecek ve birkaç hafta içinde belirttiğiniz adrese kurye tarafından getirilecektir.
3-   Hali hazırda Samsunspor kredi kartı olan arkadaşlar il içindeyse ilgili adrese giderek, il dışındaysa ilgili adrese evrak göndererek mevcut Samsunspor kredi kartlarının sadece önyüzünün fotokopisini çekip, bilgilerini bize ulaştıracaklar.
4-   Normal bir İş Bankası kredi kart olanlar yine aynı şekilde kredi kartının önyüzündeki bilgileri fotokopi ile bize ulaştıracaklar ve mevcut borç ve bilgileriyle birlikte eski kartları iptal ettirilerek yerine Samsunspor kredi kartı verilecek.
5-   Üniversite kartı olanların kartları geçersiz sayıldığı için yeniden müracaat edecekler.
6-   Kampanya listesinin bitiş tarihi 5 Ocak 2011 Salı günüdür.
7-   Ek kart talebinde de bulunulabilecek.

Mevcut kredi kartları için sadece kartın ön yüzünün fotokopisi yetiyor mu? imzalı bir form gerekmiyor mu? Ben ankara'dan göndereceğim de bir aksilik olsun istemiyorum da.

erdem

Alıntı yapılan: lucarelli - 27 Aralık 2010, 21:25:13
1- maraton
  2- maraton
  3- usare55(mevcut kart olabiliyorsa benim de var zaten maksimum. onu çeviririm.)
  4- babasamsunlu
  5- fat55
  7- edmontdante
9- burak
10- Serkan
11- pasham55
13- samsuni

19-erdem

kalptenþimþek

1- maraton
2- maraton
4- babasamsunlu
5- fat55
7- edmontdante
9- burak
10- Serkan
11- pasham55
13- samsuni
19-erdem
20-kalptenşimşek-maximumdan samsunspor'a

Ahmeti

mrtdmr55

netten başvuru varmı
bilen varmı acaba

özkan

Yakın zamanda 9 arkadaş aldık kartlarımızı.Ama özellikle iş'i seçmemize rağmen hantal bi çalışma stilleri var adamların.

King Of The North

İş bankasında çok sıra bekliyorsun o çok sinir bozucu, napalım Samsunsporumuz için katlanıyoruz, ben de aldım geçen sene çok şekilli ve harcarken paranın bir kısmının nereye gittiğini çok iyi biliyorsun, bu da mutlu ediyor insanı...

Sonuna Kadar 55

özkan

Alıntı yapılan: Sonuna Kadar 55 - 06 Mayıs 2011, 00:01:16
15 sürüyor gelmesi kartı
eğer kuryelerini ararsan dahada kısalabiliyor o süre.kuryelerinde sıkıntı var bu adamların.

ibo055

samsunsporumuzun süperlige yükselmesi nedeniyle  12 mayıs 30 haziran 2011 tarihleri arasında her samsun spor kredi kartı ile  yapaçagınız  alış verişte  3 kat maksi puan   kazanılaçak kart başvuruları  4402 SAMS boşluk tckn  kısa  msj atarakta oluyor .

Sonuna Kadar 55

bana almadım ama en kısa zaman içeriside  başvuru yapacam.

Musti

Samsunspor'lulara İkinci Sevinç Kaynağı Maximum'dan

Süper Lig'e çıkmasının ardından sevinçler hat safhada olan Samsunspor'lulara bunu ateşleyecek bir kampanya Maximum'dan !

Samsunspor Maximum Kart sahibi Samsunspor taraftarları bu heyecana takımlarını destekleyerek katılıyor. Üstelik 11 Mayıs-30 Haziran arasında Samsunspor Maximum Kart'larıyla yapacakları alışverişler üzerinden toplam 3 kat MaxiPuan kazanmanın keyfini çıkarıyor. Samsunspor Maximum Kart'ınız yoksa, başvurmak için İş Bankası Şubelerine başvurmanız ya da "SAMS" boşluk TCKN'nizi yazarak 4402′ye kısa mesaj göndermeniz yeterli!

Kampanya koşulları:

11 Mayıs-30 Haziran 2011 tarihleri arasında Samsunspor Maximum Kart'lar ile yapılan alışverişlerden toplam 3 kat MaxiPuan kazanılacaktır.
    Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri, kampanya kapsamında aylık azami 25 TL ödül MaxiPuan kazanabilecektir. Örneğin kampanya kapsamında bir ayda alışveriş anında toplam 15 TL MaxiPuan kazanıldıysa, ilave olarak 30 TL değil 25 TL MaxiPuan eklenecektir.
    Kampanya kapsamında yüklenen MaxiPuan'ların kullanımına ilişkin bir süre sınırlaması bulunmayacaktır.
    Samsunspor Maximum Kart ile, ilgili tarihler arasında yapılacak alışveriş toplamı üzerinden kazanılan MaxiPuan'ların 2 katına karşılık gelen tutarda ilave MaxiPuan, takip eden ayın ilk iki haftası içinde Samsunspor Maximum Kart'lara yüklenecektir. Örneğin, 11-31 Mayıs arasında yapılan alışverişlerden 10 TL MaxiPuan kazanıldıysa, 20 TL ilave MaxiPuan Haziran ayının ilk iki haftası içerisinde kartlara yansıtılacaktır.
    İlave MaxiPuan kazanılabilmesi için, kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişler üzerinden MaxiPuan kazanılmış olması gerekmektedir.
    İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemlerden kazanılan MaxiPuan'lar hesaplamalara dahil edilmeyecektir.
    Kampanyaya sadece İş Bankası Samsunspor Maximum Kartlar dahildir.
    Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İlave MaxiPuan hediyeli diğer genel kampanyalardan ilgili tarihler arasında kazanılabilecek ödül MaxiPuan'lar bu kampanya kapsamındaki MaxiPuan toplamına dahil edilmeyecektir.