İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

red_white

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Aralık 2010, 15:49:40
istanbul varsa ben de istiyorum.. gerçi maximumun ek kartı var bende bi de bundan verirler mi?

ek kartla şimdiki alıcağın kartın bir bağlantısı yok kardeşim ek kartının borcundan asıl kart sahibi sorumlu.  8) istanbuldan başvuru alınmıyor diye biliyorum nasıl alacağız bilgisi olan varsa bizde alalım

Burak

Şehirdışındaki arkadaşlar evraklarını Samsun'a gönderse olmazmı ki ? Kurye ile göndermiyorlar mı kartları zaten adres orası verilir. Gerçi her bankanın sistemi değişik ama   :-\

FaT1h

istanbuldaki arkadaşlarım herangi bir iş bankasından kart formu doldurun onlar seve seve gönderiyorlar şahsen ben öyle yaptım ve kartı gören herkes kart cok hoşuna gidiyo

Sercan

Abi bende iş bankasının işte üniversiteli kartı var acaba onu değiştirebilir miyiz bu kartla..

ibo055

arkadaşlar istanbul başvuru alıyor  ben şuan 50 tane aldım şubeye gelen samsunlu hemşerilere dağıtıyorum
(sams ) forumun arkasında logo kısmına yazın   veya samsunspor logolu istiyorum  derseniz ala bilirsiniz

ibo055

havzalı55

Ertuğrul Sağlam

Sn. Admin (Yönetici) Bu konu ile alakalı tüm üyelerimize toplu mesaj atarsanız daha faydalı olur sanırım...

ibo055

evet arkadaşlar her şubeden başvuru yapabilirsiniz

Ahmeti

bende iş bankasının iki tane kartı vardı sırf samsunspor'umuz kazansın diye hem kendime hemde babama kart çıkarttıyorum. samsunspor_x

mehmet yılmaz

Beyler, sitemizde oluşturacağımız listeye dahil olanlardan kart aidat ücreti alınmayacaktır.
Ayrıca İstanbul, Ankara, Bursa gibi yerlerden herhangi bir iş bankası şubesine müracaat edip, ilgili müşteri ve hesap numaranızı bize bildirip, listemize dahil olursanız sizden de ücret alınmayacaktır.
Elinde benim gibi halen kullandığı samsunspor kredi kartı olan arkadaşlar da kartı olanlar da müşteri numaralarını bildirsinler, onları da listeye dahil edeceğiz ve yıllık ücret ödemeyecekler.
yalnız liste sayımızın en az 50 olmasını hedefliyoruz. sonuçta kazanan Samsunspor olacak, buyurun öyleyse...

1- maraton
 2- maraton
 3- usare55
 4- babasamsunlu
 5- fat55
 6- Ertuğrul Sağlam
 7- edmontdante
 8- lucarelli
 9- burak
10- Serkan
11- pasham55
12- samsuni ( mevcut kart )
13- samsuni

serdaryavuz

1- maraton
  2- maraton
  3- usare55
  4- babasamsunlu
  5- fat55
  6- Ertuğrul Sağlam
  7- edmontdante
  8- lucarelli
  9- burak
10- Serkan
11- pasham55
12- samsuni ( mevcut kart )
13- samsuni 
14.serdaryavuz55(kart mevcut)2.side var onuda buna çevirebilirmiyiz

sadece55

maraton

hepsini yaparız bi şekilde.. ama benim her harcamanızdan yüzde 3 komisyon alıp yarısını samsuniye verip kalan yüzde 2 yi yiyebilmem için ( uyandırmayın !! ) 50 ye yaklaşmamız lazım.. eş dost hısım akraba herkese çıkarttırın olum.. sonuçta sen yine aynı parayı harcıyacan ama bu arada samsunsporda kazanacak ki erol kapusuz gibi yeni transfer başarılarına imza atabilelim !!

maraton

ama şu olabilir tam emin değilim ama hesabınızı çiftlik şubesine taşımanız gerekebilir ve samsuna geldiğiniz bi gün şubeye uğramanız onun dışını hallederiz..