2020-2021 Sezon Formaları

Başlatan Acar, 12 Ağustos 2020, 22:26:47

« önceki - sonraki »

_SoN_

Bazı konularda değişiyoruz, inanıyorum çok daha değişip gelişeceğiz. Tamam Samsunspor bizim en önemli markamız, takımımız, herşeyimiz. Ama bu takım daha düne kadar asansör takım olmuş, çıkmış düşmüş, boğazına kadar borca batmış, daha sonra yıllarca süper lige çıkma mücadelesi vermiş, olmamış sonunda tarihinde ilk defa 2. lige kadar düşmüş, hatta kayyuma kadar kalmış,tansfer tahtası kapanmış, açılması için her sene binbir mücadele verilmiş.
     Yıllar sonra adam gibi kimseye muhtaç olmadan önümüzü görür olmuşuz, herşey oturur, bizimde efsane formalarımız olur, bizimde "taklit etmediğimiz,renkerini soluk yapmadığımız" :) güzel formalarımız olur. Ama şu anda sizcede çok gereksiz yerlere takılmıyormuyuz? Takım bunca sıkıntılarla boğuşurken, bu kadar güzel giderken forma çıkarmış, "pembe"de olsa :) destek olunması gerekmez mi?
     Biz formanın neredeyse baskı kalitesini, çizgilerini, hatta esinlenmiş olmasını, eleştirecek seviyelere çok çabuk gelmedik mi :)

Kimseyi eleştirmek için yazmıyorum, bence bahsettiğimiz aşamaya gelmemiz için önce birşeyleri gerçekten ispat etmemiz gerekir. Sözde değil, ÖZDE, GERÇEKTE...

Onun için biraz sabır.

Lusage

Bu formaya taklit diyen arkadaşlar bence o benzettikleri Frankfurt forması ile Sao Paulo'yu bi karşılaştırsınlar. Her markanın, her formanın bir takliti muhakkak vardır.

5trawberry

Bugün satışa çıkan siyah armalı formamız sosyal medyada kendinden çokça söz ettirdi. Taraflı tarafsız herkesin ilgi ve beğenisini çekti. Hatta store sitesinden formayı satın aldığını ifade eden farklı takım taraftarları var.

Store mağazalarında tükenmek üzereydi.

AhmetDenizci

Atatürk armalı formamız gerçekten muazzam olmuş..

muzaffer4

Armalı Forma Sosyal medyada çok güzel Pr çalışması yaptı başkanın bugünkü tivitiyle de tamamlandı Karadeniz'in antipatik Rize ve Ts sine karşı Sempatik kulüp haline geldik yarın beyaz forma giyeriz diye düşünüyorum ama armalı formayı giysek ulusal basında yer bulur tabi Aspor sansürlemezse 😂

ask55

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 28 Ağustos 2020, 16:21:26Armalı Forma Sosyal medyada çok güzel Pr çalışması yaptı başkanın bugünkü tivitiyle de tamamlandı Karadeniz'in antipatik Rize ve Ts sine karşı Sempatik kulüp haline geldik yarın beyaz forma giyeriz diye düşünüyorum ama armalı formayı giysek ulusal basında yer bulur tabi Aspor sansürlemezse 😂
Yiğidi öldürelim haklarını verelim.2 gündür Aspor'daki programlarda bizim formalardan bahsediyorlar.Forma tanıtım videosunu da verdiler.

Acar

benim anlamadığım şu ana kadar çubuklu ve armalı iki forma tanıtıldı. ama her yerde armalı forma 3. forma olarak geçiyor. bunlar 55. yıl özel formasını da mı sezon forması olarak kabul ediyorlar acaba?

bu arada armalı forma büyük sükse yaptı. herkes tarafından çok beğenildi. td'de dahi taraftarı olmasa bile formayı almayı düşünenler var söylemelerine göre. ilmek ilmek işliyoruz insanlara vizyonu olan bir Samsunspor'un yükselişini.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Acar - 28 Ağustos 2020, 17:45:57benim anlamadığım şu ana kadar çubuklu ve armalı iki forma tanıtıldı. ama her yerde armalı forma 3. forma olarak geçiyor. bunlar 55. yıl özel formasını da mı sezon forması olarak kabul ediyorlar acaba?

bu arada armalı forma büyük sükse yaptı. herkes tarafından çok beğenildi. td'de dahi taraftarı olmasa bile formayı almayı düşünenler var söylemelerine göre. ilmek ilmek işliyoruz insanlara vizyonu olan bir Samsunspor'un yükselişini.
55.yıl forması önümüzdeki sezon giyeceğimiz forma olarak tanıtıldı ben de sadece hatıra forması olarak düşünmüştüm ama store sayfasında yeni sezon yazıyordu.
https://mobile.twitter.com/store55official/status/1286949122428350464

muzaffer4

Bugünkü giydiğimiz orijinal armalı forma storeda satılsa güzel olur.