İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

timofte

12 Nisan 2005, 19:47:57 Son düzenlenme: 11 Ekim 2009, 22:03:32 samsuni
Samsunspor kredi kartları bilindiği gibi iki yıla yakın bir süredir İş Bankası tarafından dağıtılıyor.
Ancak İş Bankası ile imzalanan sözleşmeye göre, Samsunspor kulübünün kart sahiplerinin yaptığı alış verişlerden pay alabilmesi için 5.000 kişinin Samsunspor kredi kartı alması gerekiyor. Bu kredi kartını kullanan kırmızı beyazlı taraftar sayısı ise şu anda 4.500 civarında. dolayısıyla yaptığımız alışverişlerden samsunspor hiçbir pay elde edemiyor. böylece sadece iş bankası kazanıyor, hem samsunsporu hem de onu sevenleri kullanmış oluyor.
en kısa sürede 5000 rakamını geçip yaptığımız alışverişlerin samsunsporumuzun kasasına gelir olarak girmesini sağlamalıyız..!

fat55

abi çok iyi bir konuya değindin yine.ben yeni işe girdim.hemen bir samsunspor kredi kartı çıkartıcam inşallah

curva55

Bütün ailede vat samsunspora bir yardım dokunsun diye.

kral55

Bundan haberim yoktu Hemen bende çıkartacağım.

fatihsune

sevgili timofteye duyarlılığı ve bu konuya göstermiş olduğu hassasiyet için teşekkür ederiz.bende hemen kendi payıma çalışmalara başlıyor ve en az birkaç kişiyi daha bu kart sahibi yapmayı kendime görev ediniyorum..
forumumuz sayesinde 30-40 tane kart alan kişi sağlayabilirsek bu da bi nevi hizmettir samsunsporumuza..
herkesin  timoftenin bu çağrısı doğrultusunda samsunsporumuz için gayret sarfetmesini rica ediyorum.

Rentboy

bende iş bankasının kredi kartı var.yalnız bu kredi kartı üniversiteli öğrencilere sağlanan kolaylıktan dolayı alınan bir kart.eğer bunu samsunspor kredi kartı yapabilme imkanım varsa seve seve yaparım.yeterki samsunum kazansın.herkes duyarlı olsun eğer maximum kartı varsa bunu samsunspor maximum kartı olarak değiştirsin.benim böyle bir imkanım olursa hiç düşünmeden seve seve yapacağım.

55ss1965

Alıntı yapılan: "curva55"Bütün ailede vat samsunspora bir yardım dokunsun diye.
bi Tanede bana alın bari :D şaka bi yana imkanı olan alsın 5.000 kişiyi geçmişdir sanırıyordum yaa herkesde gördüm valla o kartı buda ilginç bi konu bizde diyoruz ki Samsunspora para geliyoo burdan :) ne diyim artık

radical 55

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"bende iş bankasının kredi kartı var.yalnız bu kredi kartı üniversiteli öğrencilere sağlanan kolaylıktan dolayı alınan bir kart.eğer bunu samsunspor kredi kartı yapabilme imkanım varsa seve seve yaparım.yeterki samsunum kazansın.herkes duyarlı olsun eğer maximum kartı varsa bunu samsunspor maximum kartı olarak değiştirsin.benim böyle bir imkanım olursa hiç düşünmeden seve seve yapacağım.

bende üniversite öğrencisiyim o dediğin olayı yapmaya çalıştım ama olmaz dediler be aga ayrıca öğrenciye vermiyolarmış samsunspor kredi kartı :evil: sanki öğrenci adam samsunsporlu olmuyo anasını satim :?

hasselbaink

eskimiş topicleri kaldırıp atmak lazımsa da ve benim de ölmüş topicleri hortlatmak gibi bir huyum olmasa ( yapana da kızsam da) ilk defa böyle bir iş yapacağım.
Çünkü konu hassas ve mevzu önemli!
Çünkü ben de dahil bu sitede yazmaya başlayan onlarca kullanıcının böyle bir mevzunun varlığından haberi olmamıştı. Bu nedenle bu konuyu tekrarlamanın gereği var diye düşünüyorum.

İş Bankasının Samsunspor Kredi kartı ile yapılan her alışverişten kulübümüze para gidiyormuş. Kredi kartına şiddetle karşı çıkan ve "param varsa harcarım, yoksa evden çıkmam" diyen ben bile Samsunspor'un ali menfaati için önümüzdeki hafta bankaya gidip "ver oradan bir Samsunspor Kredi kartı, üstü kalsın!" diyeceğim.

Alalım, aldıralım, kullanalım!

Serkan

alalımda bu akrtın ekstra bir formu vasrmı yoksa noma kredi kartı başvurusumu yapıcaz_

hasselbaink

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"alalımda bu akrtın ekstra bir formu vasrmı yoksa noma kredi kartı başvurusumu yapıcaz_

eğer Samsun'da isek PTT'nin karşısındaki merkez şubeden müracaat oluyor. Orada normal kredi kartı başvuru formu doldurulduktan sonra "Samsunspor Kartı" istendiği özellikle söyleniyor ve onlar da bir numarası var onun; not düşüyorlar.

Samsun dışından da müracaat yapılabiliyor. Sadece banka görevlisinin bir dakikasını ayırıp Samsunspor kartı numarasını öğrenmesi gerekiyor.

müracaata giderken ücretil çalışanlar için maaş bordrosu ya da serbest meslek için vergi levha fotokopisini unutmayın. Yoksa benim gibi bayramdan sonraya kalırsınız.  :wink:

mehmet yılmaz

Normalde İş Bankası ile hiç bir alışverişim yoktu. Maaş hesabım başka bir bankadandı. Ancak aziz kardeşim Timofte'nin isteğiyle 2006'nın sonlarındsa ben de Samsunspor Kredi Kartı almıştım. Halen de kullanıyorum. Bu karttan Samsunspor'umuza belli bir komisyon veriliyor ve o da kulübün İş Bankasına olan borcuna ödeniyormuş. Yani, Samsunspor'umuza katkı sağlamış oluyoruz. Hepsi bir tarafa alışverişte zart diye Samsunspor amblemli kredi kartı çıkartmanın ayrı bir havası oluyor :)

Başlığı açan kişinin ayrı bir önemi var bizim için, üzerinden 4.5 sene geçmiş ama imkanı olan bence bu karttan edinmeli. Şayet mevcut maksimum kartınız zaten varsa lütfen Samsunsporlusuyla değiştirin.

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 03 Ocak 2007, 20:14:25

eğer Samsun'da isek PTT'nin karşısındaki merkez şubeden müracaat oluyor. Orada normal kredi kartı başvuru formu doldurulduktan sonra "Samsunspor Kartı" istendiği özellikle söyleniyor ve onlar da bir numarası var onun; not düşüyorlar.

Samsun dışından da müracaat yapılabiliyor. Sadece banka görevlisinin bir dakikasını ayırıp Samsunspor kartı numarasını öğrenmesi gerekiyor.

müracaata giderken ücretli çalışanlar için maaş bordrosu ya da serbest meslek için vergi levha fotokopisini unutmayın.

sadece55

abi hala geçerliliği var yani birde rahmetli teoman abinin bahsettiği 5000 kişi olayı gerçekleştimi  ki katkı açısından

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: erdo55 - 11 Ekim 2009, 22:28:01
abi hala geçerliliği var yani birde rahmetli teoman abinin bahsettiği 5000 kişi olayı gerçekleştimi  ki katkı açısından

Timofte'nin anlattığına göre bu sınır biraz daha aşağıya çekilmiş ve kontenjan geçilmişti. Geçerliliği elbette var. Çünkü halen borcumuz var İş Bankasına.

Tufan

pamukbank batmadan önce babamda vardı pamukbank Samsunspor kartı. şuan bende işbankasının öğrenci kartı var bunu geçirebiliyormuyuz ki sormak lazım.