ZTK 4.TUR | Gümüşhanespor 0 - 3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 18 Ekim 2019, 09:54:35

« önceki - sonraki »

Stoper

Umarım bu defa kendi evimizde oynarız. İki maçtır deplasman.
Skor için tebrikler.

_Jack Daniels_

Zonguldak maçında Onur ve Ahmethan 11 başlamalı bugün oynadıkları futboldan sonra. Ercan'da iyiydi ama ligde tandemin bozulacağını sanmıyorum.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Stoper - 30 Ekim 2019, 15:05:56Umarım bu defa kendi evimizde oynarız. İki maçtır deplasman.
Skor için tebrikler.
5. Tura kaldığımız için bundan sonraki maçlar (eğer finale kalırsak tek maç 😀 ) çift maç elemasyon şeklinde olacak.Sonuç olarak her türlü içeride kupa maçı oynamış olacağız.

_SoN_

Güzel skor, kupada devam etmemiz ligide etkileyecek, gelecek hocayıda etkileyecektir, inşallah bu olumlu hava önümüzdeki maçada yansır.

Stoper

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 30 Ekim 2019, 15:20:385. Tura kaldığımız için bundan sonraki maçlar (eğer finale kalırsak tek maç 😀 ) çift maç elemasyon şeklinde olacak.Sonuç olarak her türlü içeride kupa maçı oynamış olacağız.

Evet, statüye şimdi baktım. Mesajı düzeltmek için gelmiştim. Çift maç usulü iyi oldu. :)

jean

Her maci boyle kolay ve stressiz almaliyiz eldeki imkanlarla insaallah devami gelir

uykan

Maçı staddda izledim.
Onur ilk 11 denenmeli Ahmethan kesinlikle bu takımın forveti Bağdat'tan kadroya bile giremez Atabey son 10 DJ birşeyler veremedi Okan'ın biraz zamana ihtiyacı var. Ercan iyi ama çok adam kaçırdı. Samet bu takımın yedeği bile olamaz Gökhan meral bu takımın sol bekidir. Furkan yine net golü aldı ve gol pası verdi.
Özetle bu takıma eli değnekli biri gereklidir

eprianu

Aşağıdaki linkten golleri izleyebilirsiniz. Çok ilginçtir ki sene başından beri defansın arkasına sarkmada sıkıntılar yaşıyorken bu maçta çok rahat gol pozisyonuna girebilmişiz. Özellikle 2. gole dikkat edin, kalecinin ileri vurduğu topu, Onur Eriş, savunmanın arkasına sarkıp indiriyor ve golü atıyor. Ortada pozisyon bile yok.

İnsan sormadan edemiyor, bugüne kadar neyin sıkıntısını çektik acaba? Madem bu kadar rahat gol atabiliyorduk niye her maç strese soktunuz bizi?

Ahmethan'ın ilk golü şahane. Eskiden Serkan Aykut'un bu tarz gollerini çok izlerdik. Çok iyi bir vuruş yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=TiOcNsNxDSo

target_t.t.b

ahmethan gerçekten klasını belli ediyor ve yerim forvet diyor.Bence Recep Sermet Boyar bu takımı en iyi tanıyanlardan biri ve kim gelirse gelsin teknik ekipte olmalı.Çünkü izlediğim kısımlarda orta saha ve kanat oyncularının özellikle okan ve sol kanatın sürekli defans arkasına koşuları vardı ve bunda recep hocanın etkisi olduğunu düşünüyorum.