Alperen Pak

Başlatan Emin Aslantuğ, 02 Ocak 2014, 21:58:32

« önceki - sonraki »

Emin Aslantuğ

02 Ocak 2014, 21:58:32 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2019, 10:14:39 brigand
Hüseyin Kalpar tarafından Antalya kampına götürülmüş. Bu sene toplamda 14 maç oynamış. A2 takımının forveti.

cgr

Geçtiğimiz ay Beşiktaş ile oynanan U-19 maçını izledim. Maçın içinde Doğan ve Kemal'den sonra en çok dikkat çeken isimdi. Hatta kenarda maçı izlediğimiz hocalara sormuştum kim bu çocuk diye...

Süratli, hiç bitmeyen bir enerjisi var. Hava toplarında iyi. Pasör olarak geriden gelen arkadaşlarına çok yardım ediyor. Stili Fatih Tekke'ye benziyor ama bir golcü değil. Çok iyi Forvet ama Santrafor özelliği az. Bu konuda kendini geliştirirse önü açık...

seyf55

bide bu gencleri takima tam kazandirsakta adnan gibi dedelerle ugrasmasak

sadece55

Bugün çok istekliydi.Aslında 1 sene adam gibi bir takıma kiralansa ileride çok faydalı olabilir.

ask55

çok beğendim.forvet transferine gerek yoktu ama eğer yapılırsa şans bulması zorlaşacaktır.
yazık etmeyelim kullanalım şu cocuğu.

ngonge

Uzun zamandır altyapıdan direkt çıkıp da hazır olan bir oyuncu gördüm. Çok istekliydi, indirdiği top çok iyiydi, Serdar'a da çok iyi bir asist yaptı. Baya faydalı olacak gibi.

SSKLA

adilovic tarzı bir forvetin yanında iş yapar ama daha çok yola ihtiyacı var pozisyon almayı falan öğrenmeli ama kesinlikle tek forvet oynayamaz çünkü atak yapılırken bulunduğu yerler pek forvetin beklemesi gereken yerlerde durmadı. kısacası sf değil ss.

yirmiuc

##kdc##

Ordu maçında da kendini göstermişti zaten, bugün de Adil'den daha etkili oynadı.

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cgr

Alıntı yapılan: cgr - 04 Ocak 2014, 00:45:07

Süratli, hiç bitmeyen bir enerjisi var. Hava toplarında iyi. Pasör olarak geriden gelen arkadaşlarına çok yardım ediyor. Stili Fatih Tekke'ye benziyor ama bir golcü değil. Çok iyi Forvet ama Santrafor özelliği az. Bu konuda kendini geliştirirse önü açık...

altunay

zamanla daha iyi olacaksın inş

cembaba

Şahsen çok beğendim ben. Burhan'la ikisi yan yana nasıl oynar acaba diye iç geçirdim.

Sadece Samsunspor

devam koçum. bir serkan aykut doğacak inş

_Jack Daniels_

Hafiften Enes Ünal havası var Alperen'de.

cezayir55

Adiloviçten daha yararlı