DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

berusa55

Kutup Macerası
Eight Below

Sinemalar.com Puanı:7.2
IMDB Puanı:7.3

Tecrübeli kurtarma rehberi Jerry Shepard, Antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. Ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.

Yine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. Maceraperest ve güzel pilot Katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. Üstüne üstlük Antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.

Çok güzel bir film. Mutlaka izleyin derim...

kalptenþimþek

Valla bu filmi izlerken insan olduğumdan utandığımı hatırlıyorum.. :-[

hakan55

Paylaşıldımı hatırlamıyorum ama paylaşıldıysa özür dilerim.Cesur yürek diye bir film izledim o okadar güzeldi ki 2 gün üst üste tekrar izledim.Hiç bir filmden bukadar zevk almamıştım..

kalptenþimþek

Cesur Yürek / Braveheart galiba bahsettiğin film..
çok güzel filmdir..  ;)

hakan55

İskoç filmi özgürlüklerini kazanma adına yaşanılanları anlatıyor.Filmin başından sonuna kadar filme bağlı kalıyorsun hiç kopmadan izleyebiliyorsun.Gerçekten muhteşem bir film.

gkhn

Karlı bir günde evlenen çift John (OWEN WILSON) ve Jenny Grogan (JENNIFER ANISTON) Michigan'daki soğuk kış günlerini arkada bırakıp, güneye, Florida'ya taşınıp yeni bir hayata başlamaya karar verirler. Birbirine rakip gazetelerde iş bulan çift kendilerine bir ev de aldıktan sonra, evliliğin zorlu yanlarını da yavaşça görmeye başlarlar.

Çocuk sahibi olmakla ilgili kuşkulu olan John, bu konudaki korkularıyla ilgili arkadaşı ve meslektaşı olan Sebastian'a açılır ve o da mükemmel  bir öneriyle çıkagelir; John, Jenny'yi oyalamak için ona bir köpek almalıdır.  Ve Marley hayatlarına girer...

Hachiko A Dog's Story ve Eight Below  birde bunu izleyin tam olsun...Hoş bir film sonunda ağlatabilir:(

Kaya

Oooo Marley ve ben usta işi bir dram..Şaka değil köpeğin filmin sonundaki sahnelerinde ağlatır...

Ollivanders

Alıntı yapılan: hakan55 - 08 Aralık 2010, 23:17:58
İskoç filmi özgürlüklerini kazanma adına yaşanılanları anlatıyor.Filmin başından sonuna kadar filme bağlı kalıyorsun hiç kopmadan izleyebiliyorsun.Gerçekten muhteşem bir film.

o bir efsane.

Sercan

Ollivanders

I am william wallace kardesim :D

edmontdante

PERS PRENSİ-ZAMANIN KUMLARI-2010
JAKE GYLLENHAAL-Ben KINGSLEY-Gemma ARTERTON
İMDB Puanı:6.8/10
Sinemalar.com Puanı:8.2/10

Haylaz bir prens (JAKE GYLLENHAAL) istemeden de olsa gizemli bir prensesle (GEMMA ARTERTON) güç birliği yapar. Birlikte, zamanı tersine çevirebilen Zamanın Kumları'nı açığa çıkarabilecek ve sahibinin dünyaya hükmetmesini sağlayabilecek olan eski bir hançeri korumak üzere karanlık güçlere karşı bir yarış içine girerler

Fena film değil.Bol hareketli,eğlenceli bir film.Haşhaşi denilen karakterler dışında her şey güzel.Ama sinemalar.com puanını bence haketmiyor biraz fazla gibime geldi.Yine de tavsiye ederim

**KaR6**

indirmiştim bu filmi abi sırf küçüklüğümüzdeki oyununun hatrına ama daha izlemedim.. izle dersen izleyeyeyim :)

Serkan

Abi rize yolları adlı film ne zaman açılıcak ?

edmontdante

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Aralık 2010, 00:12:01
indirmiştim bu filmi abi sırf küçüklüğümüzdeki oyununun hatrına ama daha izlemedim.. izle dersen izleyeyeyim :)

Şöyle moralin yerindeyken,çokta fazla yapacak alternatifin olmadığı bir güne denk getir izle.Yukarıya yazmayı unuttum bana tv ekranlarına düşen fantastik filmlerden bir gömlek üstte gibi geldi.İzlenir

**KaR6**

sağolasın abicim, normal bi zamanında izle diyosun yani :) izleyince haberdar ederim :)