Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

gkhn

KareAs55

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Aralık 2010, 16:33:42
Mehmet Batdal %99 tamamlanmış. Denge gazetesinden Özgür Kalanbak'tan öyle haber geldi.
Şu an telefon trafiği var, kesin haber bekleniyor.

abı bonservıs fln ?

GökhanÇağlar

lucarelli

Mehmet batdal bosevisiyle gelirse çok iyi olur. Kiralık gelirse ne olur belli olmaz. İnşallah boservisiyle şöyle 5 yıllık bir kontrat ile gelir.

Süper ligdeki takımımızın temel taşları arasında olur.

yirmiuc

galip öztürke yakışan bonservisi ile samsunspora almasıdır.

GökhanÇağlar

ne oldu ses seda yok kimseden,bittimi mehmet batdal transferi?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 26 Aralık 2010, 17:27:12
ne oldu ses seda yok kimseden,bittimi mehmet batdal transferi?

Öyle ha diyince bitermi be kardeşim transfer :) Biraz sabırlı olmamız lazım yani

GökhanÇağlar

içimiz rahat etmiyor işte,bi an önce olsun istiyoruz

KotuCocuk55

Samsundaki buca maçını canlı izlemiştim.Tank gibi bir adam,bizim iki stoperi resmen darmadağan etmişti.

Bence klas ve bomba transfer olur.
GS'nin sezon başı ilk 11 de forvet oynasın diye aldığı adamı bank asyaya transfer ediyosun.Bence ismimize yakışır.Süper Lige takım kuruyorlar resmen dedirtir..

Bu arada süper ligde kime gidecek? Sonuçta geleceği takım samsunspor,yarım sezonda daha bank asyada yani geçen sezon oynadığı ligte daha sonra türkiyenin en köklü en büyük klüplerinden birinde..

Kendimizi küçültmeyelim arkadaşlar,gelen de messi değil bu arada...

Biz serkan aykutları,ertuğrul sağlamları izledik,son kral cenk'i beğenmedik faydalı bulmadık gönderdik.Gelecek adam sonuçta mehmet batdal!

AntZ

AlıntıG.Saray'dan gidecekler! - Mehmet Batdal

O da sezon başı bedava gelenlerden biriydi. Oynadığı maç 10, attığı gol yalnızca 1'di. Bir de asisti bulunan Mehmet'i Hagi, Baros sakatken bile hiç düşünmedi, kadroya almadı. Rumen hoca Baros ve alınacak bir yabancı golcünün yanında kulübede alternatif olarak Anıl'ı gördüğünü belirtip Batdal'ı yollayacağını söyledi. Kendisini eski takımı Bucaspor istiyor. O da ilk yarıdan cebine 500 bin TL koydu.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/g-saraydan-gideceklerSXHBQ217494SXQ

davidsavage

Aslında musa çağıranda gönderilecek futbolcular arasında mehmet batdalla birlikte alsak altayda oynarken bankasyanın en iyi futbolcusu seçilmişti yanılmıyorsam.Ortasahaya iyi olur.

Ollivanders

Musa çağıran ı giresun istiyormus. Biz neden dusunemiyoruz anlayamıyorum.

davidsavage

5trawberry

Arkadaşlar kimine göre komik gelebilir ama, madem yıldız oyuncu için maddiyat ayrılmıs durumda.
Ben Nonda diyorum.
Galatasaraydan aldığı paranın çok olmadıgını biliyorum.
Bildiğim kadarıyla bonservisi şuanda elinde ya da kıytırık bi afrika takımında olması lazım.
Şartlar zorlanırsa gelir.
Kral olur ve Süper Lige döneriz.