Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Ben şu Tavşanlıda Ki Mehmet Akyüz ün alınmasını çok istiyorum..
Tabi formundan dolayı fiyatı tavan yapmıştır ama yukardaki takımlardan bu çocuğu alan Şampiyonlukda 2 adım öne geçer sanki..Bence tam aradığımız tipte bir forvet..Cenkle beraber tam bir çift forvet olurlar..

Tabiki Ademin alternatifsizliğine çözüm getirebilecek bir  sağ bek ve ortasahaya bir adam takviyesi ile çok daha emin adımlar atabilirz süper lig yolunda...

3 Nokta atışıyla çok rahat çıkarız bence ;)

SSBiz Gençlik

Kemal'in yanına stoper... Cenk'in yanına forvet... Ortasahaya bir adam... Sağ beke yedek birisi

vanlioglu

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 30 Kasım 2010, 11:40:08
Kemal'in yanına stoper... Cenk'in yanına forvet... Ortasahaya bir adam... Sağ beke yedek birisi
aynen katılıyorum bunlardan ikisi kiralık ama istekli yabancı olabilir. agbetu, jonathan ve savaşa da güle güle deriz.

kuzey55

evet eksik bölgelerimiz buralar 4 nokta transfer bize yeterli olur...

cembaba

kesinlikle doğru... ayrıca Serdar Dikilitaş ve ya Akan Abinin dediği gibi Mehmet Akyüz olabilir. Çok iyi transferler olabilir. Defansa kesinlikle bir adam gerekli ama....

red_white

Çok doğru tespit... 4 nokta transfer kadromuzu güçlendirir

s_uzunkaya

celebi

Kodalak

kemalin yanına giresundan volkanı alsak,cenkin yanına ?????,orta sahaya diyarbakırdan ufukhan,sağ bek yedek ????

**KaR6**

mehmet akyuz konyaya gitmiş bile..

eksik bölgeler malum, umarım katkı verecek oyuncular alınır..

celebi

domin55

forvete kesin adam lazım diye düşünüyom bi de kemal gibi bi adam bulursak harika olur

YaşarDoğu

Defansa Dardanelden Samet Gül olabilir , hem Kemal ile Dardanelden arkadaş hemde Milli takımın birçok kademesinde forma giymiş genç yetenek.

Birde İsa Turan 2 tane adam alınacak demiş , bunlardan biri Ufuk sa (D.Bakır)  2. adam o zaman hangi bölgeye?

red_white

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 30 Kasım 2010, 14:03:16
Defansa Dardanelden Samet Gül olabilir , hem Kemal ile Dardanelden arkadaş hemde Milli takımın birçok kademesinde forma giymiş genç yetenek.

Birde İsa Turan 2 tane adam alınacak demiş , bunlardan biri Ufuk sa (D.Bakır)  2. adam o zaman hangi bölgeye?

en az 3 transfer şart ne ikisi ya  ???

FaTiH_HaN

ufuk bayraktar bence bizim aradığımız oyuncu değil diyar erciyes maçında izledim bana sercanı anımsattı. gereksiz çalım yapmaya çalışıyor, ikili mücadelere girmiyor. var bişeyler yetenekli gibi ama kopuk oynuyor. ufuk transferindense anılı kazansak daha karlı çıkarız.