Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları Başlıyor [Samsun 3-7 Mayıs 2011]

Başlatan berusa55, 13 Nisan 2011, 00:21:23

« önceki - sonraki »

berusa55

Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları Başlıyor

Koç Holding'in 2006 yılında başlattığı, gençlerin kişisel gelişimlerini destekleyen; spor, teknoloji, müzik, eğlence ve rekabet unsurlarını bünyesinde barındıran Koç Fest, 2011 yılı turnesine başlıyor. Koç Fest 18 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında sırasıyla; Balıkesir, Eskişehir, Muğla, Isparta, Malatya, Samsun ve Konya illerindeki Üniversite kampüslerini ziyaret edecek. Bu yıl 6.'sı organize edilen Koç Fest çerçevesinde üniversiteler 13 dalda düzenlenen Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları müsabakalarına katılarak kıyasıya mücadele edecek. Kampüslerde gündüz çeşitli yarışmalar düzenlenirken, Türkiye'de ilk kez uygulanacak olan sosyal medya ile entegre bir çok eğlenceli etkinlik organize edilecek. Sınav stresinden bunalan gençler gece ise, "Avrupa'nın En İyi Sanatçısı" unvanına sahip, Türk müziğinin genç ve yetenekli ismi Emre Aydın'ın konserleriyle keyifli saatler geçirecekler.

Gençlerin tamamen ücretsiz olarak katılabileceği Koç Fest süresince, Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunlarının final müsabakaları da oynanacak. Balıkesir Üniversitesi'nde Voleybol 1. Lig Müsabakaları, Anadolu Üniversitesi'nde Hentbol 1. Lig ve Eskrim Müsabakaları, Muğla Üniversitesi'nde Futsal 1. Lig Müsabakaları, Süleyman Demirel Üniversitesi'nde Hentbol 1. Lig Müsabakaları, İnönü Üniversitesi'nde Futbol Süper Lig ve Masa Tenisi Müsabakaları, 19 Mayıs Üniversitesi'nde Basketbol 1. Lig Müsabakaları gerçekleşecek. Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları'nın Yüzme, Sutopu, Atletizm, Jimnastik, Taekwondo, Halter Final müsabakaları ve Basketbol, Voleybol, Hentbol, Futsal Süper Lig müsabakaları ise Konya'da Selçuk Üniversitesi'nde yapılacak. Selçuk Üniversitesi ayrıca Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları'nın 2011 sezonunun final müsabakalarında 4.000'i aşkın sayıda üniversiteli sporcuya ev sahipliği yapacak. Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları'nda, branşlarında şampiyon olan takım ve sporcular Avrupa Şampiyonaları'na gitme ve ülkemizi yurtdışında temsil etme fırsatını elde edecekler.

Kaynak

berusa55

Koçfest 19 Mayıs Üniversitesi Etkinlik Takvimi [Samsun 3-7 Mayıs 2011]

http://www.kocfest.com.tr/etkinlikTakvimi_program_19_mayis.aspx

Gündüz Etkinlikleri

http://www.kocfest.com.tr/gunduz_etkinlikleri.aspx

Tufan

ne güzeldi KoçFest'in Hayko Cepkin ve Şebnem Ferah'a turne yaptığı sene Bursa Eskişehir Samsun'da peşpeşe gitmiştim aynı konsere 1 ay içinde. Emre Aydın'a lise öğrencileri doluşacaktır.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 13 Nisan 2011, 01:03:56
ne güzeldi KoçFest'in Hayko Cepkin ve Şebnem Ferah'a turne yaptığı sene Bursa Eskişehir Samsun'da peşpeşe gitmiştim aynı konsere 1 ay içinde. Emre Aydın'a lise öğrencileri doluşacaktır.
ben yeditepenin festivaline gitmiştim geçen sene.aynı gece de hayko,sertap,ajda ve serdar çıkmıştı  :) paranın satın alabıldıgı seyler bunlar  ;)

**KaR6**

Tufan

istediği bölüm büyükşehirlerde tutup Samsun'da okuyanın aklından şüphe ederim. Samsun'u ne kadar seviyorsam Omü'nün rezalet düzeninden o derece nefret ediyorum.

sadece55

Hakkaten omü gördüğüm en rezil üniversite yüksek lisansta bile bunu farkettiysem lisans nasıldır kimbilir...

Burak

OMÜ Hakikaten yerleşim olarak falan çok kötü . O hale getirmek için özel uğraş harcamak lazım .

ahmetsefa55

babasamsunlu

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 13 Nisan 2011, 14:34:53
ben onlara katılıyorum ama gülmekten  ;D ;D ;D ;D

Ne yani ben Kavakta okudum diye bana gülüyormusun sen şimdi..  >:( >:( :-* :-* :-*

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 13 Nisan 2011, 14:36:16
Ne yani ben Kavakta okudum diye bana gülüyormusun sen şimdi..  >:( >:( :-* :-* :-*
yok abi illa Samsunda okuyun, yok efendim gurbet kötü fln ne gerek var bunlara  :P yoksa KAVAK'ta okumak her öğrencinin istiyeceği birşey  :-\ :-\ :-*

maviay55

şükredin omü ye  ::) öyle üniv ler varki ülkemizde bırak konseri sınıfında sırası yok,hocası yok..omü gibi böle konserler festivaller yapılsın  8)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 13 Nisan 2011, 14:41:31
yok abi illa Samsunda okuyun, yok efendim gurbet kötü fln ne gerek var bunlara  :P yoksa KAVAK'ta okumak her öğrencinin istiyeceği birşey  :-\ :-\ :-*

Ha şöyle yola gel :):) Samsunsporu tutuyorum Samsunda Okuyorum :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 13 Nisan 2011, 14:43:46
Ha şöyle yola gel :):) Samsunsporu tutuyorum Samsunda Okuyorum :)
o öyle değil abi ; Samsunda okuyorum Samsunsporu tutuyorum  :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 13 Nisan 2011, 14:45:44
o öyle değil abi ; Samsunda okuyorum Samsunsporu tutuyorum  :)

Tamam işte O Samsunin Kampanyası..
Bu da benimkisi :D: D :D :D