Toplu Taşıma Eylemi

Başlatan bezgınbekır, 05 Ekim 2009, 15:48:22

« önceki - sonraki »

Akyol

Vallahi çok kişi bana kızacak belki ama bu millete içimden derin bir ooohh çekiyorum seçim zamanı "yzy sahil yaptı yzy yeşillik yaptı" diye oy verdiler! Kurunun yanında yaşta yanıyor ayrı mevzu ama yzy ye oy verip bu hale düşen herkese oooohh olsun >:(

Ollivanders

Alıntı yapılan: Akyol55 - 05 Ekim 2009, 19:51:27
Vallahi çok kişi bana kızacak belki ama bu millete içimden derin bir ooohh çekiyorum seçim zamanı "yzy sahil yaptı yzy yeşillik yaptı" diye oy verdiler! Kurunun yanında yaşta yanıyor ayrı mevzu ama yzy ye oy verip bu hale düşen herkese oooohh olsun >:(

Tufan

aksam 6 bucukta bindim türkiş sapağından otobüse yolun hala kapalı olduğundan haberim yoktu 5dk önce eve girdim. şuan Ankara yolu Barış bulvarı tarafında trafik kitlenmiş durumda. Atakuma dönüş kısmen rahat sabah Batıparktan geçebildim ama geri dönüş rezalet şuan.

bezgınbekır

valla kim ne derse desin Emniyet teşkilatı oldukca sakindi Emniyet müdürü bile oradaydi hatta bi teyzenin koluna girip gel ablacigim dedi kaldirima cikardi. Yani anlam veremedigim seylerde var tabi adamın biri cikmiş karsinda Emniyet müdürü var soyle yapın boyle yapın diyo bide yetmiyo tas atiyorsun otobüsün camini kırıyosun bence kazasiz belasiz atlatilması sevindirici Samsun adına planlama yanlış baştan

Akyol

Arkadaşlar akılcı yöneticilere ihtiyacımız var! Bakın yzy shell'den fakülteye kadar yaptığı masrafı, Kilise kavşağından Otogar'a yapsaydı bugün yaşanan olaylar olmayacaktı! Kazım Orbay İlköğretim Okulu'nu daha müsait bir yere taşıyarak yıkıp, insanların bavulları ile rahatlıkla gelebileceği geniş bir hafif raylı terminali yapılabilirdi. Sonuçta 1.Hat, 2.Hat ve 3.Hat'ın tam kesiştiği nokta orası! İnsanlarla dalga geçer gibi tek bir otobüs hattı koymuşlar, gece 22 den sonra meydan'dan otogar'a toplu taşıma yok, minibüs yok, ancak özel aracı olanlar gidebiliyor ve sonrada bunun adı HİZMET oluyor! Peki kimin için ne için hizmet? Cevap açık "SİZİN İÇİN" >:(

ali ihsan

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 05 Ekim 2009, 19:03:00
Köyünden, ilçesinden gelen vatandaş otogara gidip tekrar para verip şehir içine gelecek... Bu kadar mantıksız vatandaşı zor durumda bırakan bir anlayış olabilir mi? O zaman otogardan şehir merkezine ücretsiz taşıma yapsın belediye... "Ben yaptım oldu" mantığı güdersen başına gelecek budur!

ergin1965

münübüslerin otogarda toplanması mantıklıymiş peki neden şehir dışında otogar.çarşambadan kavağa gitmek için 3 arabaya bindim  yol paran yoksa şelllden eğitime kadar yürü

çarşambalı-55

Kurulacak 5. hatta rant sağlamak için alınmış bir karar Çarşambadan gelecek adam belediyeevlerine inecek Bafradan gelen adam atakumda inecek Tekrar para verip dolmuşa binecek şehir merkezine gelmek için Yok ya nerde o güzellik Ünye Birlik Fatsa Birlik Ordu birlik otobüsleri şehir merkezine girebiliyor İlçe belediyeleri giremiyor bak sen şu ise Elin fatsalısı ordulusu girecek ben kendi şehrime giremiyecem Yusuf Ziya Çarşambalılarla Bafralılarla uğraşma kafana yıkarlar o belediye binasını...

berusa55

safran55 kardeşim Çarşamba arabası Otogara gidiyor olsaydı iki araca binecektin! Otogarda inip Kavak arabasına geçecektin... Bu durumda bu toplu taşıma olayında herkesi aynı derece memnun etmek pek memnun görünmüyor. Ama bu kadar patırtı kütürtüden sonra ortak paydada buluşacaklarını ve sorunu aşacaklarını sanıyorum. Olan bugün yolların kapanması sonucu işine gücüne yetişmeye çalışan insanlara ve hastalara oldu. Umarız bir an önce çözüme ulaşılır.

çarşambalı-55 kardeşim Ünye Birlik Fatsa Birlik ve Ordu Birlik arabalarının şehre girişi yasak; çevre yolundan otogara gidiyorlar...

ramcQ_55

ulen be kirazlıkdan samsuna tam bir bucuk saatde geldik rezillik diz boyu gitsinler  eylemlerini başka türlü yapsınlar zaten akşama kadar işkence cekiyoz işde bide yolda  nebuya dingonun ağırımı elinde araba var diye ohhh ne ala cok sinirliyim ayaklarım felc iş güc araba hayat offff

cgr

Bütün sinir sistemimi sarstılar... Deli ettiler bugun beni...

Kirazlıktan Atakuma 4 saatte ,

Atakumdan şehire 1 Saat 15 dakikada ulaşabildim...

Bugun bir hayli günaha girdim sanırım küfür etmekten...

Eylem olur , tamam haklılardır ama bu işin bi kuralı olur kardeşim...

Saat 13:00-15:00 arası yaparsın eylemini bitirir , açarsın trafiği...

Arkadan ambulans sesleri , itfaiyeler vs.vs.

Yemin ediyorum Bakan falan olsam direk vali ve emniyet müdürünü görevden alırdım...

Millete eziyetten başka bişey değil...

Tufan

mantıklı olan ilçe otobüslerinin otogarda toplanması ama zamanlama ve planlama sıfır adamda. önce bir sistem oturtursun otogara ulasımı rahatlatırsın şuan meydandan otogara dolmuş yok hangi şehirde var böyle saçmalık. bunu çözdükten sonra sıra ilçe dolmuşlarına gelir.
Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 05 Ekim 2009, 21:25:54
Kurulacak 5. hatta rant sağlamak için alınmış bir karar Çarşambadan gelecek adam belediyeevlerine inecek Bafradan gelen adam atakumda inecek Tekrar para verip dolmuşa binecek şehir merkezine gelmek için Yok ya nerde o güzellik Ünye Birlik Fatsa Birlik Ordu birlik otobüsleri şehir merkezine girebiliyor İlçe belediyeleri giremiyor bak sen şu ise Elin fatsalısı ordulusu girecek ben kendi şehrime giremiyecem Yusuf Ziya Çarşambalılarla Bafralılarla uğraşma kafana yıkarlar o belediye binasını...

Elin Fatsalısı olarak şunu söyleyeyim otogar yapıldığından beri Ünye Fatsa Ordu birlik otogardan kalkıyor 2.hat dolmuşlarının orada yazıhaneleri var oradan biniyor insanlar.

çarşambalı-55

Bu arada samsun polisini taşlayan hemşehrileriminde eline koluna sağlık  >:( >:( >:(
>:( >:( Başka hiçbir şehirde yok böyle polis Artist artist hareketler bilet kuyruğunda bi dövüp sövmedikleri kaldı Bolu maçından çıktım çarşamba otobüsü bekliyorum yolun kenarında Bana burda bekleme yapma diyor herif Dedim otobüs bekliyorum Konuşma bekleme yapma diyor Dedim bunlarda bekliyor bunlara niye bişe demiyosun Tek suçum Samsunspor kaşkolu takmak mı Samsunpor forması giyip samsunspor kaşkolu takınca terörist muamelesi canlı bomba muamelesi mi görcez bu şehirde...

çarşambalı-55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 05 Ekim 2009, 21:38:21
Elin Fatsalısı olarak şunu söyleyeyim otogar yapıldığından beri Ünye Fatsa Ordu birlik otogardan kalkıyor 2.hat dolmuşlarının orada yazıhaneleri var oradan biniyor insanlar.

Sözüm meclisten dışarı kimse alınmasın ve yanlış anlaşılma olmasın Burda samsunun ekmeğini yeyip yediği ekmeği baştacı yapan herkez bizim öz be öz kardeşimiz Ama yusuf ziya denen adam yakında kendi şehrimize bize pasaportla vizeyle sokacak İlk önce sadece shell e kadar gidebilir çarşamba arabaları dedi Şimdi ise onuda elimizden alıp belediye evlerinde inceksiniz diyor Sesimizi çıkarmazsak yakında tekkeköyde indirecek adam bizi Şehir trafiği çevre kirliliği filan bahane Çarşambanın bütün otobüsleri 2006 model Asıl kendi külüstür otobüsleri şehir trafiğini alt üst ediyor ...

Kaptan

safran55
otogar büüykşehirlerin neresinde olur söylede bileil?

Biraz elinizi vicdanınıza koyun, yeni gelen helikopter ambulansı olmasaydı acil hastalar hasatanelere nasukl gidecekti?fatsa arabası da ünye arabasıda çevre yolundan otogara gidiyor.dogru düüzgün öprenin bazı seyleri.ondan sonra atıp tutun.Yzy yine bi çomak soktu yılanın deliğine , bu sefer inş. kötü ısırılmaz.Zaten tipim adama, ulan madem bi .ok yapıcan önce raylı sistemi bitir.oından sonra kılıçını çek millete.