TRT Müzik Yarışmasında Samsun Lisesi

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Haziran 2009, 11:59:44

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Sayet programi yapanlar izin verirlerse,Vallahi hepside  giyse formamizi daha güzel olur.super ilgi ceker.acayip reklamimiz olur.aslinda bizimkilerin baslarindaki kisilerle konusmak gerek.ulasabilen varsa.

hakan55

Aynen öle abi çocuklarla alakası yok cocuklar takım elbise gıydıklerı ıcın rozet takarız samsunspordan bahsederiz felan dediler ama öle bir ortam olmadı galiba.forma giyme konusunda ilgililerle konusmak gerekir diye düşünüyorum..

King Of The North

Hiç destek alamazlarsa çekilsinler yarışmadan,7 hafta daha dayanmalarına gerek yok,çekilme nedeni olarak da Samsun halkının duyarsızlığından bahsederler,bu ayıp bize yeter.Belki utanırız şehir olarak bu kadar sahipsizlikten.Unutmayın Çeçen bir lider de halkını uyandırıp, mücadeleye katılmaları için oğlunu feda edip Ruslara kendi eliyle teslim etmişti zamanında.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Samsunumuzun her alanda kaderi oldu artik vurdumduymazlik.yazik valla

europe_55

AlıntıBaşkan'dan Genç Mikrofona destek sözü
09 Haziran 2009 / 15:29
TRT ekranlarında ki temsilcimize Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden destek geldi.
Mustafa BİLİK/ Haberexen.com

Haberexen.com'un ısrarlı haberleri ile gündeme taşıdığı ve TRT'nin düzenlediği Genç Mikrofon Liseler arası Müzik Yarışması'nda Samsun'u temsil eden İlkadım Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, geçtiğimiz hafta yarışmadan 3.5 SMS puanı alarak bu hafta yarışmada 3. sırada yer aldılar. Bu başarı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ında dikkatini çekti.

Sevgi Park'ta İlkadım Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi grubu ile bir araya gelen Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak temsilcimize tam destek olacaklarını söyledi.

Canik Kaymakamı Mehmet Demirezer'in de katıldığı destek toplantısında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz: "Her biri kendi dallarında başarı öykülerini ortaya koymuş bu gençlerimize Samsun Büyükşehir Belediyesi destek olacağız. Bizlerle birlikte Samsun halkı da temsilcilerimiz olan bu çocuklara sahip çıkarak destek olmalıdır. Yarışmada jüri ve okullar tarafından yapılan puanlamalar teknik puanlamalar. Fakat SMS puanlamaları kentsel bir katılım özelliği taşıyor. Kentin kendi çocuklarına verdiği desteği gösteriyor. Bu nedenle Samsun kamuoyundan da SMS noktasında destek bekliyoruz. Biz belediye olarak kostüm, ulaşım gibi her konuda desteğimizi sonuna kadar vereceğiz" şeklinde konuştu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ayrıca 14 haziran'da gerçekleşecek olan ÖSS sınavı içinde tüm Türkiye'de ki sınava girecek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Akyol

otopark ver otopark  :D Yüklenelim bakalım alem görsün Samsun'un gücünü  ;)

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Yzy lafla peynir gemisi yurutme?icraat yap artik.samsunun sportif ve diger basari saglanacak alanlar birer birer cokuyor sayenizde

**KaR6**

yzy söz verdiyse kesin bu hafta elenir çocuklar..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Haziran 2009, 21:47:33
yzy söz verdiyse kesin bu hafta elenir çocuklar..
doğru kardeşim ama şunu da bilmesi lazım söz verenlerin<adam olanın söz ağızdan,G..den çıkmaz >

berusa55

AlıntıSamsun haftanın birincisi oldu

TRT 1 ekranlarında canlı performansla gerçekleştirilen Genç Mikrofon Müzik Yarışması'nda Samsun ekibi, Samsunluların desteği ile haftanın birincisi oldu.
TRT1'de dün gece saat 19:50'de yayınlanmaya başlayan 'Genç Mikrofon Liselerarası Müzik Yarışması'nda 170 okul arasından ilk 10 okul arasına girerek 5 hafta daha Samsun'u temsil edecek olan Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi ekibi bu haftanın birincisi oldu.

Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, dün gece canlı olarak yayınlanan yarışmaya, Barış Manço konsepti nedeniyle ' Gesi Bağları' adlı parça ile yarıştı.

Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi geçtiğimiz hafta 'Entarisi ala benziyor' adlı parça ile oldukça önemli bir başarı yakalamış ve bu başarı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın da dikkatini çekmişti.

Temsilcimizin dün akşam giydiği sahne kıyafetleri Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından tedarik edildi.

Temsilcimiz Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi öğrencileri, Samsunluların SMS desteği ile haftanın birincisi oldu.

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=13278

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bravo çocuklarımıza.Demekki şehir olarak duyarlı ve birlik beraberlik içinde olduğumuzda başarı kaçınılmaz oluyor

cem and naz55

aynen öyle kardeşim yeterki bu şehir istesin...

berusa55

Bir hafta 1. diğer hafta 7.yiz... Nasıl yarışma, nasıl oylama anlamadık. Bir hafta sesimizi duyuralım yeter dedik sanırım. Sağlık olsun... ;)

Haber'in Detayı...

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=13533