Kimse beklenti içinde olmasın!

Başlatan King Of The North, 27 Ocak 2009, 12:06:00

« önceki - sonraki »

King Of The North

Evet bu söz Ercüment Coşkundere hocamıza ait.Dün akşam AKS TV'de canlı yayında takımın bir hava yakaladığını,4-0 lık Kartal maçıyla taraftarın play-off için umutlandığını ancak 6-7 haftalık bir sürede herşeyin netleşebileceğini söyledi hocamız.Aslında bir bakıma haklı da.Herkes şimdi bir havaya girdi takım iyi oynuyor,taraftar yavaş yavaş akmaya başladı,ancak 7.sıradaki takımla 17.sıradaki takımın rasındaki puan farkının 9-10 ve her takımın birbirine yakın olduğunu düşünürsek zor bir süreç olduğunu görmemiz aşikardır.Ben de öyleyim hepimiz öyleyiz ama 2 maçlık peşpeşe alınan yenilgide hocamız,yönetim ve taraftarın inancı azalacaktır.O yüzden kimse büyük beklentiler içinde olmasın bu konuda Ercüment hocama kesinlikle katılıyorum.

Akyol

hocamız akşam çok akılcı konuştu bayıldım spikerde hiç hayat yoktu hocamız first class bir insanmış gerçekten inancım arttı kendisine sözleri çok doğru takım çok genç ve ne olacağı belirsiz amma velakin şu giresun maçını alırsak o zaman taraftar desteğini ksk maçında cümle alem görür bundan şüphem yok :

Sercan

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 27 Ocak 2009, 13:13:43
hocamız akşam çok akılcı konuştu bayıldım spikerde hiç hayat yoktu hocamız first class bir insanmış gerçekten inancım arttı kendisine sözleri çok doğru takım çok genç ve ne olacağı belirsiz amma velakin şu giresun maçını alırsak o zaman taraftar desteğini ksk maçında cümle alem görür bundan şüphem yok :

o spiker 23 nisan ilköğretimde beden eğitimi öğretmeniydi zorla öğrencileri cimbom diye bağırtırdı...

King Of The North

Hocamız 17 yaşında bir futbolcuyu bile oynatmaktan çekinmiyor,takıma güveni tam,disiplini kurmuş pozisyonunda,puanların birbirine yakın olması hem iyimser hem kötümser bir durum ancak fikstür avantajımıza görünüyor,Giresun maçı 2008-2009 sezonunun en önemli maçı dedi hoca.2 maçtan alacağımız 6 puanla play-off hiç de hayal olmaz ancak bu maçlardan alıanacak kötü sonuçlar da kimseyi fazla üzmesin çünkü takımın asıl hedefi küme düşmemek.Yüzümüz gülecek mi diye sorulan bir soruya kimsenin verecek cevabı yok,cevaplar sahada verilecek.Hep destek tam destek..

Akyol

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 27 Ocak 2009, 13:19:53
o spiker 23 nisan ilköğretimde beden eğitimi öğretmeniydi zorla öğrencileri cimbom diye bağırtırdı...
Allah Allah adam iki lafı doğru düzgün konuşamıyor kalkmış program sunuyor ERCÜMENT HOCA yı öğrencisi sandı herhalde bi ara azarlar gibi konuşuyor ilginç adamlar var medyamızda ilginç!!!

King Of The North

Mesajlarımızı bile doğru düzgün okuyamadı spiker ama Ercüment Hoca programı iyi götürdü,konuşmaları gayet akıcı ve akılcıydı,ne umut dağıtıyor ne felaket tellallığı yapıyor.

King Of The North

Alıntı yapılan: 35ama55 - 27 Ocak 2009, 14:13:40
ercüment hoca düştüğüm sene de dahıl takıma gelen en ıyı hoca son zamanlarda .. özellikle disiplini ve taktik bilgisi muazzam .. basınla ve taraftarla ilişkileri de sıcak , dün gece de mantıklı bır acıklama yaptı , play-off diyip milletin kırgınlıklarına kırgınlık eklemek istememiştir.

Aynen öyle kardeşim, umut cebimizde saklı kalsın.

Mert

Evet Ercüment hoca haklı alt sıralardaki takımlarla puan farkımız fazla değil.İpin ucunu bırakırsak yetişebilirlerbize.Her zaman zirveyi hedefleyerek oynamalıyız.Genç kadroya sahip olmamız da bu avantajı doğuruyor zaten.Giresun maçını alırsak ksk maçında tribünlerin dolacağını düşünüyorum.

europe_55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 27 Ocak 2009, 13:42:02
Mesajlarımızı bile doğru düzgün okuyamadı spiker ama Ercüment Hoca programı iyi götürdü,konuşmaları gayet akıcı ve akılcıydı,ne umut dağıtıyor ne felaket tellallığı yapıyor.

Aynen katiliyorum.
Ama eger giresun macini alirsak ksk macinda stadi doldururuz ve bir seri ve hava yakalariz Insallah...

King Of The North

Beklentiler çoğaldı,herkes Giresun maçına odaklandı,Allah kaza bela yaşatmasın da 3 puanla dönelim.