Samsunspor'a Mavi Forma

Başlatan 5trawberry, 11 Ağustos 2015, 19:50:17

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Artık trabzon maçlarına biz mavi giyeriz onlar da bordo giyer . Tribunlere çağırırlar . Dostluk görüntüleri kıskandırır milleti .

nomak55

Mavi forma nedir abicim bu ne saçmalk cillop gibi siyah rengimiz var biizim adam gibi bişey yapsalar ya

orucreis

Sanırım siyah forma yapacağına,maviyle karıştırıp çizen tasarımcı kör olmuş  ??? ??? >:(

ali ihsan

Saçmalıktan başka bir şey değil

Karabudun

Alıntı yapılan: nomak55 - 12 Ağustos 2015, 13:44:59
Mavi forma nedir abicim bu ne saçmalk cillop gibi siyah rengimiz var biizim adam gibi bişey yapsalar ya

Her takım resmiyette geçen renklerinin dışında bir renkte forma yaptırıp bulundurmak zorunda. Bu sebeple kırmızı, beyaz ve siyah dışında dördüncü bir rengi kullanmamız gerekiyor. Hepsi bir kenara o kadar renk bolluğunda maviyi tercih eden aklın maksadı neydi acaba?

Ayberk

Sarı mavi yeşil meşil farketmez  bestesini söyleriz artık

AhmetDenizci

İtiraz etmeliyiz, ben böyle saçmalık görmedim.

Stoper

Pembe olarak değiştirsinler en azından bayan taraftarların ilgisini daha fazla çeker ve satış sayisi artar. Fakat bu renk de ki formayi el bezi yapmak için bile almam. Ha Erdoğan Tok gibiler alabilir.

Shane_Falco

O üstündeki bordo çizgiler de aslında kırmızıdır. Kesin biz yanlış görüyoruzdur ;)

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 12 Ağustos 2015, 16:33:11
O üstündeki bordo çizgiler de aslında kırmızıdır. Kesin biz yanlış görüyoruzdur ;)

İçimiz fesat bizim  :o

Ellibeş Numara

Gri formayı ligde bir maçta giymiştik heralde, bu maviyi de en az bir, en fazla iki maçta giyeriz. ;)

Karabudun

Ben mi yanlış biliyorum? Bu Lig firmasının sahibi Samsunlu değil miydi?

muzaffer4

Errea super lige cıktığımızda cillop gibi formalar yapmıstı siyah sehr-i samsun forması efsaneydi bide buna bak mavi ne alaka yaa
Resmi renklerimizin disinda forma cikarma zorunlulugumuz yok bence gecen sene yoktu mesela superlig senemizde de yoktu.

cany

kasıtlı yapıyolar başka açıklaması yok. daha önce de omü'de bordo amfi-mavi amfi yaptılar, tramvay koltukları aynı, bi yerdeki kaldırım taşları yine aynı şekildi vs.
ben de kaleci forması sanmıştım önce. olaya bak

Kaya

13 Ağustos 2015, 00:42:54 #29 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2015, 00:55:35 Kaya
Mesela farklı bir renk yapacaksan,daha önce renkleri de bizim gibi kırmızı-beyaz olan Antalya takımı gibi yaparsın.Kullandığın farklı renk dışında ana renklerden kullanmazsın.. Bizde mavinin yanına kırmızı şeridi çektiğinde sıkıntı başlıyor işte..

Yap bunun gibi,kırmızı şeridi beyaz ile değiştir her şey düzelsin...

Tepkilerinizi firmanın iletişim kısmına alttaki linkten iletebilirsiniz..

http://www.lig.com.tr/index.php?p=contact&contact_id=8