Erhan Altın Gitmeli Mi Kalmalı Mı?

Başlatan cembaba, 29 Aralık 2014, 22:04:36

« önceki - sonraki »

lato

İç çamaşırı değiştirir gibi her sene teknik direktör değiştirmek saçma bence. Kalpar zamanında daha iyisi gelecekse gönderilsin demiştim Erhan Altın geldi. Yine aynı düşüncedeyim. Erhan Altın'ın seviyesinde ya da yakın seviyede bir adam getirilecekse kalsın derim. Son teknik direktörlerimiz Besim Durmuş, Erhan Altın ve Kalpar üçü de yaptığı ve yapmadığı değişikliklerle, kurdukları onbirle bizi çileden çıkardılar. Sistemi olmayan, günü kurtarmaya çalışan bir hoca gelecekse göndermeye hiç gerek yok derim

beşnumara

Gelmesi saçmaydı. Go home Erhan Altın

cembaba

Altınordu maçı ardından yollar kesinlikle ayrılmalı. Gerçekten çok yetersiz.

jean

Yaptigi fedakarlik gercekten takdiri hak ediyor samsunun evladi ama gitmesi lazim

brigand

Bu anketin açılmasının sebebi zaten yüksek sesle belirtilen durumun daha da yüksek sesle kamuoyuna duyurulmasıdır.
Erhan Altın'ın gönderilmesi şart. Esas olay ise yerine getirebileceğimiz hocanın kapasitesi ve sözleşme uzunluğu. Benim düşüncem; herkesin düşündüğü üzere artık süper lig düzeyinde bir hoca ile çalışmamız ve hoca ile uzun vadeli ve başarıya dayalı anlaşılması. Örnek verecek olursak  Mehmet Özdilek ismi geçmeye başladığında sevindim. Sevilir sevilmez ama Mehmet hoca Bize gelirse hırsla, başarıya odaklanmış şekilde gelecek. Çünkü son deneyimlerinde başarısız oldu ve aslında oyun mantalitesi oyunu oynamaya yönelik olan biri. Bu sadece bir örnek tabi. Bir sistemi olan ve bunu takıma adapte olacak isimle anlaşmamız şart. Aksi her seçenek olacağına hiç olmasın daha iyi.

onur özgen

Sanmıyorum ki iyi niyetinden kimsenin şüphesi olsun.Memleketimizin adamı , bizden biri , mahalledeki abilerimiz gibi.Ancak ne yazık ki yetersiz.Eminim bunu kendisi de biliyordur.Bazen bilir ama söyleyemez insan.Gitmeli.Hedefi olan ve bu takımın yöneticisinden taraftarına kadar her kesimi üzerinde saygınlığını hissettirebilecek birisi olmalı diye düşünüyorum.

beşnumara

Bursa ve mersin ile kafa kafaya mücadele eden çocuklara süre vermeyip bu maclarda kötü oynayan hatta oynayamayan adamlara ligde yine sans veren adamda ben iyiniyet göremiyorum ve artık bu kulüpte bir dakika bile durmasına tahammül edemiyorum.

ErkÇay55

Son dönemde gündeme gelen hoca değişikliği söylentilerini aksine Samsunspor Yönetim Kurulu'nun şu an da böyle bir düşüncesinin olmadığı belirtildi. Yaşanılan zor şartlara rağmen görevini en iyi şekilde yerine getirmenin çabası içerisinde olan Erhan Altın'la yönetimin devam etmeyi düşündüğü dile getirildi.  Öte yandan Başkan Ttuu, yöneticiler, perşembe günü Erhan Altın'la toplantı yapacak. Toplantıda Erhan Altın'ın  takımdan gönderilmesini istediği ve transferlerle ilgili raporunu liste halinde yönetime sunacağı öğrenildi.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/42327/listesini-sunacak/

cezayir55

Eğer bu haber doğruysa demek ki hedef play off değil. Erhan hoca bu işi becerecek kapasitede kesinlikle değil.

Duško Milinković

Yazık ederler altınla devam ederlerse. Tek kurtuluş başarılı sonuçlarla süperlige çıkmak ancak sayın altınla bunun olması imkansıza yakın. Tek atımlık kurşunumuzda boşa giderse bu takıma kimse sahip çıkmaz...

Tamer55

Gerçek gazetesinde ise tam aksine haber vardı tutu nun erhan altınla çalışmak istemediğini perşembe günü görüşüleceği yazıyordu bügün

beşnumara

Erkut Tutu futbolu bilen adam. Nazikçe teşekkür eder erhana yol verir.

kamuri

hala boyle bı soru var mı ya kalmalı mı gıtmelı mı dıye

Ertuğrul Sağlam

3-4 ay para alamayan takim dagilmadi ise bunun en buyuk sebebi Erhan Altin
Samsunlu olmasi genclere sans vermesi sebebi ve birkac 5ane nokta transfer ile guzel isler yapacagina inandigim Erhan Altin'in kalmasindan yanayim.

CoRaqLi55

Abiler eyvallah Erhan ALTIN hedeflerimizi gerçekleştirecek duzeyde bir teknik adam olmayabilir ancak yönetim şu zor gunlerde bu zorluklar arasinda ne kadar iyi bir teknik direktor getirebilir bence bunu dusunmek lazim.