Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

Vural temiz

jean

Salonda yagis dan dolayi icerde idman yaptilar

özkan

Kemalle ırtıbat kuruldu denılıyor.ınsallah öyledir sakatlığı ne durumda bılmıyorum ama bu gece urfayla bağlarını kopardı kemal.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: özkan - 15 Ocak 2015, 03:06:45
Kemalle ırtıbat kuruldu denılıyor.ınsallah öyledir sakatlığı ne durumda bılmıyorum ama bu gece urfayla bağlarını kopardı kemal.

Kemal Tokak Cuma günü kampa katılıyor

Samsunspor, eski futbolcularından Kemal Tokak ile anlaşmaya vardı. Tecrübeli stoperin Cuma günü takımın Antalya kampına katılacağı açıklandı

MAÇ BAŞI ÜCRET ALACAK Samsunspor eski futbolcusu Kemal Tokak ile her konuda anlaşmaya vardı. Uzun süren sakatlığından dolayı sahalardan uzak kalan başarılı futbolcuya kırmızı beyazlı ekip kapılarını açtı. Halen tedavisi devam eden Kemal Tokak ile maç başı anlaşmaya varan Samsunspor'da Teknik Direktör Erhan Altın, Kemal'in en kısa sürede sahalara dönerek takıma büyük katkı sağlayacağını söyledi.

3 HAFTA TEDAVİ SÜRECİ VAR Kemal Tokak'ın en az 3 hafta sonra takımla beraber antrenmanlara katılma ihtimali ise teknik ekip başta olmak üzere camiada morallerin yükselmesine neden oldu. Yeniden Samsunspor'a transfer olmasından dolayı mutlu olduğunu dile getiren tecrübeli stoper, "Samsunspor'da uzun yıllar kalıp takımıma faydalı olmak için elimden ne geliyorsa yerine yapacağım" şeklinde konuştu.

http://samsunsk.com/cuma-gunu-kampa-katiliyor.html

Sadece Samsunspor

Takim otel degistirmis baska bir limak oteline gecmisler

nomak55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 15 Ocak 2015, 15:03:32

İKİNCİ BOMBA SEZER yazdırpaylaşyorumlaryorum ekle

Transferde gaza basan Samsunspor, bazı isimlerin işini bitirmek üzere. Çaykur Rizespor'un 22 yaşındaki savunma oyuncusu Sezer Özmen'in transferi için görüşmelerin olumlu geçtiği ifade edildi. Son anda pürüz çıkmaz ise Sezer'in bir kaç gün içerisinde imza

Ligin ikinci yarısına Süper Lig hedefiyle girecek olan Samsunspor, bombaları peş peşe patlatıyor. Savunma, orta saha ve forvet takviyesi için görüşmelerini sıklaştıran Kırmızı-Beyazlı ekibin bazı isimlerde sona geldiği öğrenildi.  Bu oyunculardan biri de Çaykur Rizespor'un 22 yaşındaki savunma oyuncusu Sezer Özmen. Çeşitli alternatifler arasında ön plana çıkan Sezer'in transferi konusunda hem oyuncuyla hem de Çaykur Rizespor cephesiyle yapılan temasların olumlu sonuçlanmak üzere olduğu belirtildi. Başarılı stoperin kesin anlaşma olması durumunda bir kaç gün içerisinde takıma katılacağı ifade edildi. Özellikle sosyal medya da yer alan Sezer'in transfer edileceği haberleri taraftarı mutlu etti.

http://samsunsporum.net/haberler-4411--ikinci-bomba-sezer.html#

Mutlu oldunuzmu beyler soruyorum  :P

Duško Milinković

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 15 Ocak 2015, 15:03:32
Takim otel degistirmis baska bir limak oteline gecmisler

Neden böyle birşey olmuşki?

jean

Esasinda emrullah kokoc ordudan ayrilmis oda uyardi bizi begendigim bir adam

beşnumara

Samsun basınının bomba anlayışına hayranım. Futboldan anlamayan topu görse bomba diye karakola götürecek capsızlara haber yaptırırsan kalite böyle yerlerde olur.

CoRaqLi55

YaşarDoğu

Sadece Samsunspor

Video falan hikayede Ekigho'dan iyidir en azından boş kaleye dokunabiliyor :D

Ertuğrul Sağlam

SULEYMAN yanlis anlama seninle alakali degil... Boyle bir adamin bize transfer olabilme ihtimali bile bana bayagi komik geldi bu adam bize gelsin birakin Carsamba havaalanini Istanbul Ataturk havaalanina karsilamaya gidilir...

ask55

Dartagnan