Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

Umut ÖZEN

27 Aralık 2014, 21:36:37 Son düzenlenme: 29 Aralık 2014, 19:56:54 cembaba
Geçen sene 2.yarı nasıl ibb maçıyla çıkış yakaladık bu sezonda devre arası takviyelerle 1 ve 2 olmasada playoff zorlayabiliriz.

Devre arası dedikoduları ve oluşacak transferleri bu başlık altında tartışabiliriz.

DEDİKODU 1  OSMAN ÖZKÖYLÜ

DEDİKODU 2 MEHMET ÖZDİLEK

DEDİKODU 3 Orduspor'da forma giyen Landel ve sözleşmesi karşılıklı fesh edilidi.

jean

serkancengiz

kamuri

osman ozkoyluye tepkı olur ben de dahıl .eğer sağlam bı butce varsa mehmet hocayı kım ıstemez

jean

Ertugrul saglam 1.250 milyon € aliyor yillik mumkun degil bize gelmesi

Raqua55

İlk önce takımdaki futbolcuların ve personelin maaşları ödenmeli.Ayaklarımızı yere basarak gidelim sağlam gidelim.Erhan altının inşallah yarın son maçı olur. Osman taktik olarak çok iyi fakat karakter konusunda çok sıkıntılı bir insan.Umarım gelmez.Gelirse yönetime en başta tepki olucak.Mehmet özdilek gelirse Süper olur.Landel aradığımız ortasaha olabilir Tahayla birlikte ortasahayı Çok rahat ayakta tutabilirler.

Duško Milinković

isa55

ngonge

Alıntı yapılan: Duško Milinković - 28 Aralık 2014, 00:24:49
Kalpar'a kalırız gibime geliyor ama...

Kalpar Alanya'ya gitti. Mehmet Özdilek'in de bize geleceğini sanmam. Az parayla idealist t.direktör bulmak zor iş.

Sadece Samsunspor

Eses bu isi biliyor. Tarikla Veyseli nasil gsye bastilarsa. Umarida 7den asagi vermezler.

5trawberry

Bastı da ne oldu, alta doğru düşüyorlar.

Ayrıca Ertuğrul Sağlam'ı kim attı ortaya? Geçmiş sezonda Samsunspor'a gelmeme nedeni klübümüzün bir sistemi olmaması, maddi ve manevi destek gören takım olmaması gibi maddelerdi. Belki gelseydi şuan Süper Lig'de Eskişehir'in konumundan daha iyi konumda olabilirdik.

Bakıyorum şimdi Eskişehir'e öyle bir sistemi var ki, şamaroğlanına dönmüş, 20-21 yaşlarında adamları oynatacaktı da ne diye paradan sistemden bahsetti Ertuğrul Hoca anlamıyorum.

heryerdesamsunlu

ertuğrul gelmediyse galip öztürk görüşmesinden sonra gelmedi fotoğraftaki yüz ifadesini hatırlamıyormusunuz bir arkadaş bulsada koysa bu sayfaya kim bilir ne söyledi ama şunu iyi biliyorumki para için ertuğrul asla SAMSUNa yanlış yapmadı yapmaz

beşnumara

Bu takıma kaleci de lazım. Soner bitmiş hasan desen kupada gördük son durumunu.

özkan

En büyük transfer hocanın gitmesi.Bu giderse Boşnak golcü adiloviç diye biri var otomatikmen onu transfer etmiş oluyoruz zaten.

fanatik samsunsporlu

erkut başkan daha gelmeden teknik direktörlüğe yücel uyar ın  yardımcı hocalığa d kadıköysporun hocası akın türker in getireleceğini duymuştum.umarım olur