Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

sadece55

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 29 Mayıs 2014, 18:07:21
Benim şahsi görüşüm Emin Başkan'a destek için gerekirse sabaha kadar dökülürüm sokağa O'na ne kadar değer verildiğini, yürüdüğü yolda yalnız olmadığını gösterebilmek için. Ama başkanlığı bırakmaması için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Nedeni ise bence Emin Başkan'ın yerinde (kendi düşüncemdir) ben de olsam o kadar iftiraya, yalnız kalınmışlığa daha fazla dayanamazdım. O yüzden bırakması veya devam etmesi kendi insiyatifinde olmalı bu konuda taraftar olarak baskı kurmamak gerekir.

Kazım Yılmaz için başka nedenlerle sokaklara dökülmüşüz..O iş yerine geldi işlem tamamlandı.Kazım Egosunu şişirdi kaçıp gitti.

Nuri Asan

30 Mayıs 2014, 02:02:47 #31 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2014, 02:13:07 Nuri Asan
kazim bey ayni zamanda super lige cikmis bir takimi alıp 19 milyon da temlik koyup üstüne birde takimi düşürüp gitti. geldiğinde o kadar borç yoktu takim zaten süper ligden düşse bile borçlarını sifirlayacak duruma gelmişti.

bizim ona nasil 19 milyon borcumuz oluyor bilen varsa anlatsin.

emin abiye yapılan bu haksizlik zamaninda ismail uyaniga yapılmıştı.  o dönem uyanigi verip veristirenler takimi bu hale getirdi. bizde iyi bir sey yapan cikmasin. hemen damgaliyoruz sucluyoruz.

şunu cok net söylüyorum.  bizim basarili olmamizi istemeyen laf atan bir grup var. bu grup ts lidir ve gerek sehir uzerinde olsun gerek. takim uzerinde olsun ve gerekse devlet üzerinde olsun cok buyuk etkileri var. çomak sokan onlar.

sivas maçında takimi duseren de onlar final macinda ceza almamizi saglayanda onlar.

tek kurtulusuuz emin abi devam etmeli ismail uyanik destek olmali. gerisinin alayi fasa fiso.

ask55

Emin başkan ''aday olmayacağım'' dediğinde çok üzülmüştüm.
ama dün gece aks tvdeki programın tekrarını izledim.
açıkçası kongrede kimse aday olmazsa tekrar aday olacağı hissine kapıldım.
inşallah da öyle olur.

şeffaflık iddaasıyla gelen kazım yılmaz dönemindeki kulüp ekonomisinden haberdar olan bir taraftar var mı ?
ne kadar para geldi ne kadarı nereye nasıl harcandı vs ?
Emin Kar gibisini arasak bulamayız.
herşeyi geleni gideni, yardım edeni temlik koyanı, ne var ne yok tek tek açıklıyor işte.
yıllardır istediğimiz bu değil miydi ?
Adam 15 trilyon temliksiz para bulduk diyor.galip gibi kazım gibi bağış yapıp sonra temlik koydurmuyor.
Ekigho armutunun menajerine 240 bin euro veren zihniyeti destekleyenler insaniyet namına oturup düşünsünler.

bir ufak eleştrim de Emin Kar'a olsun.
ağzından çıkanı kulağı duymayan, sırf adilik olsun sırf kötülük olsun diye eleştiren insanları bu kadar da kaale almasına gerek yok.
kendini bu kadar yıpratmasına gerek yok.Samsunspor taraftarının arkasında olduğunu bilsin.

şunu da eklemek istiyorum.
diyor ki ben maaş almadım almam.
nasıl almazsın arkadaş alacaksın tabi ki.
cüzi bir miktarda olsa alacaksın.neden bedavaya böyle sıkıntılı bir iş yapasın ki ?
seni eleştirenlerin hangisi bedavaya bu işi yaparlar ?
kulübe hizmet veriyorsan emeğinin karşılığını alacaksın almalısın..!

55ertan

30 Mayıs 2014, 15:54:51 #33 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2014, 16:05:36 55ertan
15 haziran a var daha 16 gün :'( :'( :'(.
kadroya iki takviyeyle ver elini süperlig yalan oldu.

Biliyorum demesi kolay ama keşke yönetim haksız eleştireli duymazdan gelseydi.
Süperligin kapısından döndük. Eldekileri tutabilse yönetim ve iki takviyeyle süper lige çıkarız. konuşan herkeze kapak geçirirdi emin başkan ve yönetim

Nuri Asan

bende emin abinin devam edeceğini düşünüyorum.  emin abinin takimin kayyuma kalmasina asla gönlü razi olmaz.

bu arada ismail uyaniktan sonra ilk defa 1 seneden fazla görev yapan başkan emin abi.

unutmamali ki emin abi baskan olduğunda takimda sadece 2 futbolcu vardı.  gereken desteği alirsa emin abi devam eder ve play off ile melih gokcek ile federasyon ile ugrasmaya gerek kalmadan ilk 2 den çıkarız.

**KaR6**

1 senenin üzerine, selamlar herkese.. evimiz yuvamız gibi gördüğümüz siteye 1 seneden fazladır girmiyorum. yine de niyetim yoktu ya, geçen akşam yayınlanan programı izlemek maksatlı geldim. izlemişseniz, nedenlerimin babamdan farklı olmadığını tahmin etmişssinizdir.

yazma ihtiyacını da şundan hissettim. babamı, başkanı, kaptanı, emin abiyi, emin kar'ı, trabzon uşağını, siyasetin köpeğini adına her ne diyorsanız diyin, Allah aşkına hakkında karar vermeden önce bir 3 saatinizi ayırıp şu programı baştan aşağıya bir izleyin. bir de gözünüzün önüne bazı gazetelerde, bazı facebook sayfalarında oluşturulmaya çalışan emin kar portresini getirin. yapılmaya çalışılan algı yönetiminin boyutlarına bir bakın. ondan sonra ne düşünmek istiyorsanız onu düşünün. sırf birilerine yalakalık yapmak için, sırf birilerine laf gelmesin diye insan karalamanın sınırlarının nerelere ulaşabileceğini görün diye rica ediyorum bunu. şu programı bir izleyin. emin kar'ın kazım yılmaz'la bir problemi mi var, Samsunlulara karşı garez'i mi var. ( olsa benimle de olurdu herhalde, Allah'a şükür benim de doğum yerim burası) trabzon lobisi (!) için mi çalışmış 2 sene. bir dinleyin kendi ağzından, sonra yine ne düşünürseniz kabulüm, yemin ediyorum.

yanlışı yok diyeni Allah çarpar. hata yapmadı diyeni Allah çarpar. ama bu kadar hakaret, bu kadar yalan bu kadar iftira... el insaf. işin kötüsü tüm bu işlerin kasıtlı olarak yapılması. nedeni var. nedeni çok belli. Hep kötüleri işaret ediyoruz ama, yanımızda olan, Allah razı olsun diyen bir sürü insana da teşekkür etmek lazım. kötülerden kat be kat fazlalar ama sinek misali işte, mide bulandırıyor diğerleri. bu kadar dayanma gücünü de bir teşekkürü esirgemeyenlerden aldık zaten. bir kez daha Allah razı olsun arayan, soran, yazanlardan.

insanların fikirleri değişebilir. ama fikrini inançlarıyla değil, para karşılığı değiştiren de etini parayla satandan beterdir. bu kulubun haram 1 kuruşunu yiyenin de, birilerine peşkeş çekeninde, nemalananın da, farklı şehirlere satanın da allah belasını versin, iddia edip ispatlayamayanın da.

önümüzdeki dönem için de Allah şahidim olsun, aday olmaması için gerekirse gönül koyacağım. devam etmesini istemiyoruz, etmeyecek de. Çünkü biliyorum ki, Samsunspor'u bize tercih edip de devam ederse, 2 ay sonra aynı şeyleri tekrar yaşayacak. hazır bekleyenler yine çıkacak piyasaya. çıkarılacaklar. mecburlar çünkü çıkmaya. başka yolları yok.

hakkı olan varsa, helal etsin. ben yine daha girmem uzun süre. ettiğiniz dualara dikkat edin. sivas maçından sonra Allahım kurtar diye çok ağlamıştım, geldiğim nokta hoş değil. cümleten eyvallah.

bu da dursun burada, trabzon lobisiymiş ya hanni..

https://www.youtube.com/watch?v=E5otIyZvXpo

eprianu

Destek Verenler

AlıntıGöreve geldiğimizde bizlere her zaman destek olan Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılı, eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun Balisi Hüseyin Aksoy, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt, Dünya Göz, Toros Gübre, Otat, Garanti Bankası, Romatem ve Samsunport'a teşekkür ediyorum

Emin Kar

Desiqner

Her fırsatta astronomik haberler yapan gerizekalı güruh.
Eski seçilmişleri çıkarları için koruyanlar,
Başkanlık iddiasında olan yiyiciler,
Bu takım verilebilecek herşeyi vermiş Emin Kaptan çok bile dayandı bence...
O kadar gerizekalı varki.Söyledikleri şeyi sanki yönetimdekiler düşünememiş gibi hareket eden.
Hepimizin birşeyler dediği zaman oldu ama Allah var adam Samsunspor diyor bunca şeye rağmen, o sallayanların hepsi şuan yurtdışı biletlerini almışlardı.Kendi adıma hakkını helal ediyorum Emin Kaptan'a.Bir kuruşu yemedim kanıtlayın diyen delikanlı bir başkan daha geldiğinde burada konuşalım...

Nuri Asan

emin abiyi bilenler biliyor. o dedikoduyu yapanlari da biliyor herkes.

her sene baskan adayiyim diye ortaya cikan kendi reklamini yapan sonrada kongreye bile gelmeyenleri. işte emin abinin arkasından konusan bunlardır. 

o değilde bi aralar guneri Çakıroğlu ve ibrahim Ersöz gibi isimler dolasiyordu. tarik mentesoglu dolasiyordu.  hakket ne oldu onlara?

ibrete alem cumhuriyet  meydaninda iki kisiyi sallandiracaksin bak bakalim bir daha sesleri çıkıyor mu?

emin abiyi begenmeyenler buyrun size koltuk. adamin arkasindan sallamakla olmuyor.

özkan

La anlamadığım nokta bu adam ş.ligini alacaz diye mi geldi bu takıma şimdi bok bok üstüne atılıyo burda.Kimsesizlikten geldi başarılıydıda gayet bana göre ve hatta benim şahsi görüşüm olan ekonomi sportif başarıdan daha değerlidir görüşüm dorultusunda da upuzunca yıllar sonra tarihinde ilk defa bonservisle satılacak oyuncu ( umar ) keşfedilip yetiştirilip satılacak konuma getirilmiştir.Süreç içersinde gayet iyi derecede maddi yükümlülükler ödenmiştir borç azalmıştır.Daha Allahdan belamıızımı istiyoruz ?

Bizi üzen emin kar  değil,ankara ve istanbuldaki satılmışlık sahip çıkılmamışlığımızdır.Bunuda yapan samsunun öz evladı olan bakanlardır.

eprianu

Tanju Çolak, "Emin Kar cebinden 10 TL vermiş mi?" diye konuşmuş gazetelere.
İyi de adamın parası olmadığını hepimiz biliyoruz, sanki Emin Kar 10 trilyonum var dedi.
Hee bir de parası olan kodamanları da gördü bu kulüp. Zaten onların yüzünden bu haldeyiz ya.

vanlioglu

Bu yaşananlar, okuduklarımız ve gördüklerimiz gerçekten çok üzücü an geliyor insan kendi memleketinden soğuyabiliyor.

Şu saatten sonra da diyebilecek fazla bir söz yok, yönetime sonsuz teşekkürler.

Umarım gün gelir, içimizdeki irlandalılardan kurtulmuş bir samsun ve samsunspor oluruz.

yirmiuc

30 Mayıs 2014, 20:44:46 #42 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2014, 20:52:42 yirmiuc
İNŞALLAH BU KEZ YANILIRIM!

Samsunspor'da başkan Emin Kar geçen hafta başı yaptığı basın toplantısı ile olağanüstü kongreye gitme kararı aldıklarını ve kendisinin başkanlığı bırakacağını ayrıca  aday olmayacağını açıklamıştı.
Başkan Emin Kar'ın bu kararı almasındaki en önemli  neden  2 sezon önce Samsunspor'un Süper Ligden düşerken yapılan yerli ve yabancı futbolcu alacaklarının  artık hukuki süreyi doldurduğu için  kapıya kadar dayanmasından kaynaklanıyordu..
Başka bir deyişle bu borçlar ödenmeden Samsunspor'un artık bir adım bile atmasının mümkünü kalmadı.
Bu borçları bir kez daha sizlere kabaca 3 aşağı 5 yukarı hatırlatayım.
Yabancı futbolcu borçları  4 milyon Euro cıvarında..Yine o dönemden yerli futbolcu alacakları ise yine yaklaşık  8 milyon TL.
Yani kapıya dayanan acil ödenmesi gereken borç  eski parayla daha iyi anlaşılır 15 trilyonun çok üstünde.
Ayrıca biten bu sezondan 1 buçuk trilyon futbolcu alacakları da var.
Bakın ben size şimdiden söyleyeyim yapılacak kongrede bu kulübe kimse talip olmaz hatta olamaz.
Biliyorum şu sıralar yerel gazetelerde bir çok senaryolar üretiliyor ,yazılıyor, çiziliyor. Sizlerde bunları okuyorsunuz. Bundan sonrada bu tip senaryolar devam edecek..
Hepsi hikaye....
Yok iş adamı Kazım Yılmaz ile eski başkan İsmail Uyanık bir araya gelmiş yok Metro Samsunspor'u alacak.
Hepsi balon...
Tekrar ediyorum Samsunspor'a bu şartlarda bir başkan adayı çıkması mümkün değil.
Başkan Emin Kar devam eder mi?
Edemez çünkü dediğim gibi borçlar artık kapıya dayandı.
İyi anladık da peki  ne olacak? Diyorsanız.
Hemen söyleyeyim.
Samsunspor'un artık Kayyum'a gitmekten başka çaresi  kalmadı.
Bu zamana kadar yazdıklarım da  hiç yanılmadım.
İnşallah bu kez yanılırım.
ERCÜMENT GÜL

http://samsungol.com/kose-yazisi-detay.asp?Id=296

Shane_Falco

Arkadas kayyum'a kalipta kurtulmus, düze cıkmıs bir klup var da ben mi bilmiyorum ? Nedir bu kayyum sevdasi ?

GurbetciFanatik

Bu konu ile kim saglam bir kaynakla hayirli bi haber yazarsa yilin taraftari sececem.