M.Teoman Taş Derneği'nde Tirit Keyfi

Başlatan maraton, 23 Aralık 2009, 11:58:01

« önceki - sonraki »

maraton

23 Aralık 2009, 11:58:01 Son düzenlenme: 24 Aralık 2009, 00:05:16 edmontdante
BAŞLIK YENİDEN DÜZENLENMİŞTİR -ADAM BAŞI 20 TL

Her ihtimale karşı fiyatı 30 yazmıştık.Çünkü maliyet 600-650 TL civarında oluyordu.Katılıma göre fiyatı tekrar ayarlayacaktık.Ancak Sanırım beklediğimiz katılım olmayacak.Bu sebeple 5 adet kaz yerine 3 adet alacağım yarın.Bu durumda el emeğini de biraz az vereceğiz haliyle.600 TL olan maliyeti 400 TL ye indireceğiz.Adam başı 20 TL.Ancak  malzeme böyle olunca  bu kadar malzeme maksimum 20 kişiyi doyurur.Liste şu anda 9 kişi.20 kişiyle sınırlıyoruz.21.dışarıda kalır ona göre : ))

Dernek olarak cumartesi günü saat 15:00 de dernek binamızda hem bir araya gelmeye vesile olsun diye ama en önemlisi samsunun başkenti olan Kavak 'ın leziz tatı tiriti beraber paylaşmak için toplanıyoruz..

Damak tadı her zaman kalorili olduğu kadar pahalı olmuştur, bu nedenle kişi başı 30 TL gibi bir masraf çıkıyo, katılmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki listeye ismini yazdırsınlar..

hem muhteşem bir tirit yiyeceğiz, hem bir araya gelip doyumsuz bir sohbet edeceğiz katılmak isteyen herkesi bekleriz.. özellikle yeni yüzleri de aramızda isteriz o yüzden zamanı müsait,samsunsporluluktan müzdarip, cebinde 30 tl si olan her bizim gibi site üyesi garip davetlidir  ;D

1 - maraton
2- samsuni
3- yaşardoğu
4- edmondante ve çetesi kaç kişi olur ???

celebi

maraton başkan bize verdiğn söz ne olacak hoş bizim buradki gavaklı halen yedirecek kazlar yağlanmadı deyip duruyor. hanıma diyeceğim en son yap şuradan bir bulgur pilavı kavur eti yiyelim

maraton

sözümüz söz.. sen atla gel cumartesi sabah uçağa, uçak parasını karşılamayan maraton başkan terbiyesiz..
oradaki kavaklı abimiz kavaklıların hasıdır, yedirmedi ise size hala kazı, hatalı kendinizde arayın, mutlaka bi yanlışınız olmuştur ama adam kavak 'ın yüksek terbiyesine sahip olduğundan yüzünüze vurmuyordur, kalbini geri kazanın siz yeter, yoksa kaz size feda olsun ...

celebi

bu cevap bana yetti ben başkanım fırsatım oösada gelsem ama zor size şimdiden afiyet olsun be kardeşim ne diyeyim bizde burada bir tirit operasyonu yapmaya çalışalım artık

maraton

bak sana fikir ( ulan yine ben derde derman, yine ben soruna çare, bi de giydirin her fırsatta başkanın arkasından  :) )
karabük deplasmanına gelirken samsuni kazları getirir , sizde organizasyonu yaparsınız, gider recep abimim gönlünü alırsınız o da tirit işini hallettirir, bizde karabğk maçı sonrası yeriz bizans grubu ile tiritimizi

celebi

valla süper fikir ne varsa yine başaknda var be kardeşim benim başkanım benim

maraton

Alıntı yapılan: celebi - 23 Aralık 2009, 12:13:11
valla süper fikir ne varsa yine başaknda var be kardeşim benim başkanım benim

nokta  ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 23 Aralık 2009, 12:11:59
karabük deplasmanına gelirken samsuni kazları getirir , sizde organizasyonu yaparsınız, gider

iyi fikir, devre arasında da kazları tribünden sahaya salarım, biraz daha semizleşirler...  ;D ;D

ben kaz, maz gweitremem birader, hani bu istanbul grubu her yerdeydi? icraat görelim. ya da onlar da orada ayarlasınlar, gidip biz yiyelim karabük maçı sonrasında.

celebi

23 Aralık 2009, 12:19:56 #8 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 12:21:08 celebi
bak sen 2 deplasman yaptın birader sana bir haller olmuş. olsun bakalım. bis sırf halı saha maçı yapmak için SAMSUNA geldik biz. ne çabuk unuttun. seninde maç haricinde bir icraatini görelim istanbula

SSBiz Gençlik

1 - maraton
2- samsuni
3- yaşardoğu
4- edmondante ve çetesi kaç kişi olur
5- SSBiz Gençlik

Ertuğrul Sağlam

23 Aralık 2009, 12:43:01 #10 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 12:43:29 %100 samsunspor
1 - maraton
2- samsuni
3- yaşardoğu
4- edmondante ve çetesi
5- SSBiz Gençlik
6- %100 Samsunspor

Bende bir Kavak'lı ve Kavaklıbaçeliler Gurubu üyesi olarak bu organizasyona katılırım ama Tirit için 30,00 TL verirsem ben bir Kazın yarısını yemem lazım Yarısını yersem Kaz yiyemezsem KAZ'ık olur.
Elinsaf Başkanım 30,00 TL ye Kaz'mı olur 15 gün önce 110,00 Tl'ye 2 Tane Kaz aldık 16 kişi artı 7 çocuk yedik artı komşulara dağıttık  ;D
Ama  benim gibi Bir Kavak'lıya Kaz deyince vereceğim parayı gözüm görmüyor ne yapalım..... ;)

kumköylü ahmet

simdien afiyet olsun gelemiyom maalesef gurbette yalniz kaldik be

maraton

kazın tamamı sana feda olsun kardeşim..

maraton

ulan herkes iyi de senin gibi bir kavaklı ititraz etmiyo mu içim acıyo %100 ..

bu dernek işi, içeçeği var, malzemesi var, yapana parası var, ekstra gelen var..

bi de çoook merak ettim.. nasıl 2 kazı 16+7= 23 kişiye yetirttin, bide bizim dernek yiyecek bu kazı.. sadece altı kaz alıyorum senin için hesap et..

küstüm vazgeçiyorum.. ceza olarak %100 samsunspor kolaları alsın, 12 adet 2.5 lt kola 6 adet 2.5 lt fanta al barışalım.. yine de 30 tl verecen ,bu ceza sana  :) ;) :D

Ertuğrul Sağlam

23 Aralık 2009, 15:20:26 #14 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 15:22:05 %100 samsunspor
Başkanım tamam ben otuza razıyım kola falan katmayalım birde hesaba zaten Kaz ile kola ters Kiren (Kızılcık), veya Erik suyu içeriz biz Kaz ile

Yanlız sizden ricam şu Kavak kelimesini yazar iken baş harfini (K) büyük harf ile yazarsanız hem beni hem Kavak halkını incitmemiş olursunuz....

Heryerdeyiz!.
Kavaklıbahçeliler ooooleeeeeeyy......
;D