Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

özkan

2-1 olacak maç 3-0 oldu sayende..Tebrikler.

Sol Açık

Birkaç maçtır gerçekten de çok iyi oynuyor. Açıkçası aşama kaydetti ve bunu yapabileceğine inancımı kaybetmiştim.
Umarım birkaç maçlık bir çıkış değildir, çünkü ligin ilk yarısı neredeyse kalecisiz oynamıştık ve iyi bir Furkan ile yani kalecili bir takımla (!) Play-Off çok zor değil.

Karabudun

Son birkaç haftadır başarılı, inşallah Karabük maçında koyvermez. Kalede sağlam durduğu takdirde en kötü bir puanla döneriz.

GurbetciFanatik

özkan

Kültürsüz 3 kuruşluk taraftara karşı bu kulaklara daha fazla gol sesi duyurmadığın için çok teşekkürler.Bileğine sağlık..

sadece55

Baktığımızda 2 haftadır acayip kurtarışlar yapıyor ama yediği goller yine hatalı.Bir türlü şu yan toplarda güven veremiyor.

s_uzunkaya

çok üzüldüm  :( geçmiş olsun furkan. umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun.

orucreis

Geçmiş olsun

Denize düsen misali bizi bekire biraktin

binikalamadım

futbol hayatın bitti diye aklım çıktı...çok şükür iyi haberler duyduk...tam da sana çok ihtiyacımız vardı. acil şifalar.

Shane_Falco

Cikma olmasina ragmen 2-3 hafta sahalardan uzak kalacak gibi soylentiler var.

muzaffer4

Transfer yasağı bulunan takımdan oyuncu transfer etmek etik değil.

özkan

Zaten kayseride çok etik bir takım değil.Siyasetspor.

Shane_Falco

Sen bu ligde bir kalecisin. İyi kötü bir şekilde 3 senedir oynuyorsun. Hangi futbolcu nereye nasıl vuruyor bilmen lazım. Giresun maçındaki frikikte Özgürcan hayatında hiç barajın üstünde topu geçirerek gol atmışmı ki sen barajın olduğu tarafa gidiyorsun. O topu bu ligde 1-2 futbolcu haricinde barajın üstünden atamaz. Şuan takım kötü diye çok sırıtmıyorsun. Ama maalesef sende bizim için bir hayalkırıklığısın.

Kaya

Çok büyük konsantrasyon sorunu varmış gibi bir sezon geçiriyor.Çıkması gereken yerde çıkmıyor,çıkılmayacak yerde çıkıp bugün göztepe maçında olduğu gibi çapraza gitmiş pozisyondan gol yiyor. Bilmiyorum takımın durumundan dolayı mı bu halde ama kaleci ihtiyacımız var hissini vermeye başladı. Serdar Kulbilge düşünülebilir.