Ercan Koloğlu (Büyük Kaptan)

Başlatan yaman55, 05 Eylül 2005, 02:24:21

« önceki - sonraki »

kaptan 55

ya top geçer ya adam derler ya hani işte büyük kaptan defansımızda öyle bir sigortaydı yıllarca hiç unutmam hagi'ye bile gider yapan ender futbolculardan biriydi mükemmel kazanma hırsı takıma ve seyirciye müthiş bi güven duygusu veriyordu.

Tribün_ali

Senin yerin başka büyük kaptan bende fotografı var saklı durur yaşım 13 tesislerde arabasının önüne atlayıp büyük fotografını almıştım hala saklıdır bende bir çok futbolcununda var önceden samsunsporlu futbolcular yanlarında büyük vesikalık fotograf taşırlardı o kadar ilgi görürdüler bizde cok ufaktık önlerine atlar fotoğraf alırdık şimdi futbolcuları görsem sövsem diye cam atıyorum

Clint_Eastwood

Büyük Kaptan seni özlüyoruz... Sen ve senin gibi forma aşkı ile oynayan futbolcuları sahada görmeyi diliyoruz...

Ropörtaj için emeği geçenlere teşekkürler...

AntZ

Takımda Ertuğrul, Serkan Aykut, Celil, İlhan, Tümer, Timofte, Cenk gibi onca yıldız oyuncu varken üniversite yıllarında Göztepeli ev arkadaşım Ercan hastasıydı. Özledik be büyük kaptan. Verdiğin onca şey için minnettarız sana.

Sevgili Mustafa'nın güzel röportajına gelince, bizi kaliteli insanlarla kaliteli röportajlara alıştırdın be kardeşim, artık Mithat Bereket bile çok sıradan geliyor  ;D

Tebrik ederim  ;)

YaşarDoğu

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 23 Haziran 2009, 17:11:41
Hocam naptın  ;D ;D ;D
artı uğur dündar m.ali birand,can dündar,ali kırca v.s v.s...mustafanın gölgesinde kalacaklar.kaparlar mustafayı haber kanalları.ben de fazla abartmadım herhal?şaka bir yana.kardeşimiz değerli röportajlar yapıyor bizim için.sağol varol mustafa

CeLiL_55

büyük kaptan çok güzel konuşmalar yapmış helal olsun

s_uzunkaya

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: slazenger - 24 Haziran 2009, 08:08:45
ERCAN çok başkaydı...
hem de bambaşkaydı.ercan kaptanın o hırsı,o mücadelesi,o samsunspor ruhu takımı bir başka havaya sokuyordu.biz taraftarlara ve takıma güven veriyordu.ALLAH işini gücünü rast getirsin.inşallah ileride teknik direktör yada samsunsporumuza faydalı olacak bir konumda görmek nasip olur bizlere

kaan

Çok izlemek nasip olmasada Ercan koparta koparta ısıra ısıra futbol oynardı.Saha içinde teknik direktörün futbolcularla top oynaması gibi birşeydi.

Ben takımın başında görmek isterim disiplin ve samsunsporluluk şart Ercan kaptan bence bu işi başarabilir.

Ayrıca röportaj çok güzel emeğine sağlık.

SEVİYORUZ SENİ ERCAN SEVİYORUZ

**KaR6**

tesekkurler herkese.. Samsun'a döneyim tam gaz devam edeceğim inşallah..

gozgoz yýlmaz

Ercan Koloğlu dostluğa çok önem veren birisi olsa gerek ki iyi teknik direktörler arasında sevdiği bir abisi olan Dobi Hasan'ı da koymuş. Hiç gerek yoktu Ercan Abi; Dobi orada iğreti durmuş. İyisini bırak teknik direktör bile değil benim nezdimde.

HoliganSamSunLu

özkan

O bizim küçüklüğümüzde hırsı tanıdığıımız kişiydi.hırsı ben şahsen ercan kaptanla gördüm.ona maldini derdim hep,keşke yeni ercanlar gelse alttan ama bizimkiler alttap ercan değilde barmen sercan olarak gelıyo ;D

King Of The North

Büyük kaptan takımı buraya getir.
Sakalıyla ve karizmasıyla ve de hırsıyla,üstelik de istikrarlı olması hasebiyle ve Trabzonsporun o kadar istemesine rağmen Trabzonlu olduğu halde Samsunsporluların gönlünde taht kurup kalma tercihiyle Ercan abiyi ömrümüz boyunca unutmamız mümkün değil.Hele forvetsiz kaldığımız bir deplasmanda (G.Antep olabilir) gol atıp takımızın 1-0 galip gelmesini sağladığı maçı da unutmak mümkün değil.Nerde eski günler of ooof.