PTT 1. LİG 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Kartalspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 27 Ocak 2013, 17:13:54

« önceki - sonraki »

S.b.ç Çağrı

Samsunspor Çılgınlar//Maç Bitiyor Emin Kar Tribünlerde Evet Bütün stad bosalıyor Çılgınlar Staddan Çıkmıyor Emin Baskanı Tribünlere Kadar Getiriyor:))

S.b.ç Çağrı

Stadyumun dısında yapmıs oldugumuz mesale sov stadyumun ıcınde boyle  guzel goruntu olusturdu

Sioux

TS'nin maç özetine baktım, azıcık çaptan düştüler ve seyircisi hemen terk etti onları. Bizim takımın başarı grafiği onlar gibi olsa Samsun'u düşünemiyorum bile.

Bu arada iyi top oynuyoruz. Yolu açıktır bu kadronun. yerel medyada Besim Hocaya sallayanlar da utanmış mıdır acaba?

Elazığsporlu

mehmet yılmaz

samuray

galibiyetleri bu tabloları çok özlemiştik teşekkürler emin başkan  yönetim teknik ekip futbolcular ve muhteşem taraftarlarımıza samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

esedullah

inş. güzel bi galibiyet serisi tuttururuz.hadi samsunsporum büyük taraftarın hep arkanda

King1965

yıne bırsey mı oldu kartallılara ? faceden yapılanları unutmcaz yazmıslarda

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 04 Şubat 2013, 01:03:49
Arkadaşlar web tv'de seyrederken bizim 2.golün hemen öncesi donmuştu, özetlerde de göremedim ne olduğunu. Bizim 2.golde top Abdülkadir'in önüne bir ara pasıyla mı gidiyor, eğer öyleyse o pası kim attı? Kim attıysa takdir edeyim...  :D

Bunu bilen, gören var mıdır?

ali ihsan

lucarelli

hay allah razı olsun dünden beri bu adamı bulabilmek için kaç kez izledim tekrarı.

mehmet yılmaz

Kais

lokmanı sevıyorum ya herkez el kaldırırken o alkıslıyo :D

twitter