PTT 1. LİG 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Kartalspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 27 Ocak 2013, 17:13:54

« önceki - sonraki »

furkan5534

Süper bi gece oldu 2 haftadır rahat uyuyabiliyorum meğer ne güzel bişeymiş rahat uyumak  :) O değilde 2-0 dan sora taraftar oley oley dedi futbolcular gaza geldi walla yanıyoduk az daha ayrıca bizim fatih şendede garip bi tip var, şahinci gibi  :deli:

berusa55

04 Şubat 2013, 04:40:16 #316 Son düzenlenme: 04 Şubat 2013, 04:44:10 berusa55
Gol sevinçlerinde futbolcularımızın şu görüntüsü, birlik ve beraberliğin ne seviyede olduğunun en güzel kanıtı galiba.

Levent ÖCAL

Yüzümde şapşal bir tebessümle işe ne gelmek ne güzel bi duygu ya  :deli:

maviay55

Alıntı yapılan: maviay55 - 03 Şubat 2013, 11:52:29
abdulkadirden goller bekliyorum. tribünle maçı alacağız güldür yüzümüzü samsunsporum

:holey: :holey: :holey: :--* :--* :evet: :evet: seriye bağlacağımız ilk 2 galibiyeti aldık sıra Boluda..şükürler olsun yarabbim

HoliganSamSunLu

çok güzel bir gün devamını bekliyoruz samsunsporum

_SoN_

şimdi sıra bolu maçında,oradan en az puanla dönmemiz şart .

Kodalak

arkadaşım az önce başından geçen bir olayı anlattı,

İstanbul esenlerde küçük birbakkalve önünde samsunspor atkısıyla duran bir amca gördüm dedi,adam baya havalı takmıştı atkısını dedi  :D

ulaaaa ne özlemişiz ne özlemişiz

mehmet yılmaz

Bu maçta pek çok mutluluğu bir arada yaşadık. Hem oynanan oyun hem alınan skor hem de tribünlerdeki doluluk ve coşku yüzümüzü güldürdü. Son 3 haftada elde ettiğimiz 7 puanla psikolojik eşiği aştık diye düşünüyorum. Devre arasındaki hesaplarımız tutmaya başladı ve Samsunspor'umuz yükselişe geçti. Yenilenen takımımız adeta farklı bir kimliğe büründü. Bütün oyuncularımız formanın hakkını verdi.

Bu sezon ilk defa bir maçta 3 gol birden atarken skor lehimize daha da farklı olabilirdi. Skorlar istediğimiz gibi gitmediğinde söylediğimiz bir şeyi, işler düzelmeye başlarken yinelemek istiyorum. Samsunspor'un yükselişi kavgadan, kişisel hesaplaşmalardan uzak durduğumuzda; camia olarak yekvücut olunduğunda gerçekleşir. Lütfen herkes Emin Kar başkana ve onun mücadelesine destek versin. Samsunspor hepimizin onuru ve mutluluğu. Teknik heyetimizi ve oyuncularımızı tebrik ederken, Türkiye'nin ender futbol şehirlerinden birisi olduğumuzu bir kez daha ispatlayan büyük taraftarımıza teşekkür ediyorum.

Maç sonunda babalarının ellerinden tutmuş ya da arabalarının cam kenarlarında oturmuş, küçük ve mutlu Samsunsporlular gördüm. İşte bu her sevincin ötesinde.

s_uzunkaya

takımdaki mücadele, dayanışma gene çok iyiydi ama göztepe maçı daha bir farklıydı. hele o 2. yarının başındaki baskı apayrı birşeydi. bolu maçı, bizim için aldığımız bu 2 galibiyetin ne anlam ifade etdiğini gösterecek bir maç olacak. göztepe karşısında oynanan oyundan bir tane daha bolu da gösterebilirse savaşcılarımız, içerde de rize yi bu muhteşem seyirciyle hertürlü yener ve bu 2 galibiyetten sonrada iyice takımların korktuğu samsunspor oluruzki bu da her maça bir adım önde başlama avantajını bize sağlamış olur. bolu maçı bence rize maçınında anahtarı. boludan 3 puan alırsak rizeyi de yeneriz...

Ahmeti

Maçın başlamasına 1 saat kala. Maç kuyruğunda beklemek bile güzel Samsunsporum.

özkan

Allah'a şükür ki ne büyük bir mutluluğu doyasıya uzun zamandan sonra yine tattık.

Lütfen herkez Emin Amca'nın mücadelesine saygı göstersin,2 şubatta bu takıma transferler yapacagız diyip mamalak mamalak adaylığını açıklamasın,10 milyon Tl'leri bulacağız gibi reklamlara başvurmasın.

Samsunluluk bilinciyle sonuna kadar Emin Amca'yla devam !

samsunum

Maçı şehzadelerle birlikte izledim izlediğime bin pişman oldum bu nedir ya

daha 10.dk da oley çekmeler
her golden sonra koydukmu tezahüratı
dat tiri tezahüratı    :kafa: :kafa:

sürekli kartal taraftarına hareketler .. oysaki adamlar kötü tezahürat yapmadılar.

Şehir tarafından şirinler bayağı iyi gözüküyordu ama onlar hakkında ki yorumu orada bulunan arkadaşlar yapsa daha iyi olur diye düşünüyorum .

55.hakan

Galibiyet çok güzel inanmış bir takımı izlemek daha bir keyifli. Yönetimi ve başkanı tebrik ederim yerinde transferler için.Bunun yanında eksikleri de görmemiz gerekli.Asıl mevkilerinde oynamayan Canberk ve Lokman güven vermiyor.Sorun yaşarsak o bölgelerde yaşarız.Ne kadar da mücadele ile bu açıklarını kapatsalar da daha dikkatli olmalılar ileri çıkarken.Bunun yanında ikinci yarı hızı kesmemiz doğru olmadı.Rakibe dayılanma fırsatı vermemeliyiz.Özellikle maçın 2-1 olması demek bizim için kabusun geri dönmesi demek.Diğer söyleyeceğim de deplasmanlarda da Göztepe maçının ilk 10 dakikasında olduğu gibi baskılı oynamamız.Çünkü buna gücümüz var ve rahatlamak için almamız gereken daha çok 3 puanlarımız var.

Karabudun

Alıntı yapılan: hakanelgun - 04 Şubat 2013, 15:49:32
Galibiyet çok güzel inanmış bir takımı izlemek daha bir keyifli. Yönetimi ve başkanı tebrik ederim yerinde transferler için.Bunun yanında eksikleri de görmemiz gerekli.Asıl mevkilerinde oynamayan Canberk ve Lokman güven vermiyor.Sorun yaşarsak o bölgelerde yaşarız.Ne kadar da mücadele ile bu açıklarını kapatsalar da daha dikkatli olmalılar ileri çıkarken.Bunun yanında ikinci yarı hızı kesmemiz doğru olmadı.Rakibe dayılanma fırsatı vermemeliyiz.Özellikle maçın 2-1 olması demek bizim için kabusun geri dönmesi demek.Diğer söyleyeceğim de deplasmanlarda da Göztepe maçının ilk 10 dakikasında olduğu gibi baskılı oynamamız.Çünkü buna gücümüz var ve rahatlamak için almamız gereken daha çok 3 puanlarımız var.

Lokman konusunda haklısın. Canberk için ise aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

minci

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Şubat 2013, 13:57:09
Bu maçta pek çok mutluluğu bir arada yaşadık. Hem oynanan oyun hem alınan skor hem de tribünlerdeki doluluk ve coşku yüzümüzü güldürdü. Son 3 haftada elde ettiğimiz 7 puanla psikolojik eşiği aştık diye düşünüyorum. Devre arasındaki hesaplarımız tutmaya başladı ve Samsunspor'umuz yükselişe geçti. Yenilenen takımımız adeta farklı bir kimliğe büründü. Bütün oyuncularımız formanın hakkını verdi.

Bu sezon ilk defa bir maçta 3 gol birden atarken skor lehimize daha da farklı olabilirdi. Skorlar istediğimiz gibi gitmediğinde söylediğimiz bir şeyi, işler düzelmeye başlarken yinelemek istiyorum. Samsunspor'un yükselişi kavgadan, kişisel hesaplaşmalardan uzak durduğumuzda; camia olarak yekvücut olunduğunda gerçekleşir. Lütfen herkes Emin Kar başkana ve onun mücadelesine destek versin. Samsunspor hepimizin onuru ve mutluluğu. Teknik heyetimizi ve oyuncularımızı tebrik ederken, Türkiye'nin ender futbol şehirlerinden birisi olduğumuzu bir kez daha ispatlayan büyük taraftarımıza teşekkür ediyorum.

Maç sonunda babalarının ellerinden tutmuş ya da arabalarının cam kenarlarında oturmuş, küçük ve mutlu Samsunsporlular gördüm. İşte bu her sevincin ötesinde.
Başkanım bize birde maç sonrası soyunma odasını anlatabilirmisin? Çok sevinirim. >l< >l< >l<