STSL 2011-2012/ 12.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - MP Antalyaspor: 1-0

Başlatan 5trawberry, 21 Kasım 2011, 23:25:25

« önceki - sonraki »

celebi

o protestoyu sanırım dün akşam feribotta yeteri kadar hissettiler.

özkan

FaTiH_HaN

Pazar günü yada pazartesi maç oynuyoruz, malum ya yeniliyoruz ya berabere kalıyoruz, sıcağı sıcağına o an ki sinir ve hayal kırıklığı ile takım küme düşer diyoruz, maç kazanamaz diyoruz, aradan 1-2 gün geçiyor, biraz yumuşamış oluyoruz ve yine ümit besliyoruz, en son maç gününe geldiğimizde bu maçı alacağız diyoruz sonra yine başa sarıyor. Antalya açık ve net bizden iyi takım kadro olarak, taraftar baskısı yok, bize nazaran küme düşme hattından uzak ve rahat, oturmuş bir kadro ve teknik heyeti var... Biz ise dibe vurduk; yönetim, teknik kadro, futbolcular hepsi kendine olan güvenini kaybetti, taraftarın haklı tepkisinden sonra stres hat safhada. Eğer biz taraftar olarak işi akışına bırakıp bu işi yönetimin, futbolcuların, teknik direktörün halletmesini beklersek işte o zaman düşeriz. Geçen sene İzmirli bir arkadaşımı Samsunda maça götürdüğümde 'bu tribünler ölüye bile can verir' demişti, şimdi bizim yapacak olduğumuz şey yine belli ölüyü dirilteceğiz. Öyle yada böyle Samsunspor ligde kalacak, 5 sene çektiğimiz çileyi verilen emekleri 1 senede bok etmelerine izin vermeyeceğiz, 17. sırada olan bir takımın deplasman tribününe 1000 kişi geliyorsa daha hiçbir şey bitmemiştir.

CurvaSs

bu maçta anlamlı bi' pankart yapıp, tellere asmamız lazım. ama öyle bi' mesajı olmalı ki, herkes ayağını denk almalı. idmanı basmak da ayrı bir fikir tabi ki ve uygulanmalı kesinlikle!

kýzýlyýldýz55

köln taraftarı küme düşerseniz sizi öldüresiye döveriz demişlerdi
bizimkiler sevgiden anlamıyo böyle bişi mi düşünülebilir.

HoliganSamSunLu

antalya bizden iyi hele mehmet özdilekin samsuna olan hırsı bu maç çok tehlikeli bu futbolla puan almamız çok zor.

FaTiH_HaN

Haftaya İBB evinde Gaziantep ile oynayacak,  Karabük de  Bursasporu ağırlayacak. Olası İBB ve Bursaspor galibiyetleriyle Gaziantep ve Karabük'ün üstüne çıkma fırsatımız oluyor, tabi bütün bunlar bizim galibiyet almamız durumunda gerçekleşecek  .:.:. En azından 15. sıraya yükselirsek son 3 sıra pskolojisinden kurtuluruz, sıralamaya baktığım zaman takımı küme düşmüş gibi hissediyorum.

samuray

zor dostum zor takımı bu hale duşürenlere nalet olsun

fat55

Antalyaspor'da hazırlıklar sürüyor..
Spor Toto Süper Lig'in 12'nci haftasında deplasmanda Samsunspor ile karşılaşacak Medicalpark Antalyaspor, hazırlıklarını bugün gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Hasan Subaşı Tesisleri'ndeki antrenmana düz koşu yaparak başlayan kırmızı-beyazlı futbolcular, kültür-fizik çalışmasının ardından pas ve şut çalışması gerçekleştirdi. Orta, pas ve şut çalışmaları sırasında Teknik Direktör Mehmet Özdilek'in oyuncuları sık sık uyardığı görüldü.

Öte yandan, dişleri kırılan Ali Turan'ın düz koşu yaptığı antrenmanda Necati Ateş, Tita, Musa Nizam, Uğur İnceman, Ali Tandoğan, Mehmet Eren ve Erkan Sekman ise sakatlıkları nedeniyle salonda çalıştı.

Sakat oyunculardan Musa, Necati, Mehmet Eren ve Erkan Sekman'ın Samsunspor maçında görev almasının zor göründüğü bildirildi.AJANSSPOR.COM

fat55

kuzey55

bu sakat oyuncular oynamazsa bizim için büyük avantaj olur

Kodalak

ne yenmesi,antalya yada yeniliriz,ben hiç ümitli değilim...

yirmiuc

temenni olarak öyle söyledim. ben de çok ümitli olduğumu söyleyemem.

GurbetciFanatik

Dedigim gibi bu macla ilgili artik terssini yazacagim.

Bu maci rahat kazanacagizzzzz

10 mac saka yaptik göz boyadik simdi basliyoruzzzz.

Vay geldi rakiplerimizin haline , ilk kurban Antalyaspor.

Petkovic ve oyuncular iyi rol yaptilar hazirlanin simsek carpmaya basliyorrrrrrrr.

Bance hattrick yapacak , ayrica Ekigho dan gol bekliyorum.

celebi