Euro 2008 Yarı Final / Türkiye ' miz - Almanya: 2-3

Başlatan 16 SS 1965, 21 Haziran 2008, 00:33:58

« önceki - sonraki »

eLLis

Şu defansa toramanı,topuzu çağırmadı takımı yanlara getirdi çok ballısın fatik çok

ozkan17

acayıp bır sans var uzerımızde ama ınsallah bu balla kupayı alırız :P

herkez tamamda ben sunu anlamıyorum..ıbrahım toraman gıbı bır adamı kadroya almamasının hangı amaca hızmet oldugunun bır cevabı olması lazım..gokhan zan kım yaa el bombası maasallah her an patlayacak gıbı..buralara kadar geldıya smdı adam kımsede bısey dıyemez artık fatıh terıme..ama sans sans sans..

jean

allahim bu buyu bozulmasin kupayi alalim yeri gogu oynatalim

celebi

samet

bursa görüklede meşaleleri hazırladık burada muhteşem atmosfer var inşallah yüzümüz kara çıkmaz...yakacağız buraları...

veis

Alıntı yapılan: samet - 24 Haziran 2008, 11:46:20
bursa görüklede meşaleleri hazırladık burada muhteşem atmosfer var inşallah yüzümüz kara çıkmaz...yakacağız buraları...

allah inşallah meşale yakma fırsatını tanır sizlere.allahın izniyle biz almanada.....

US

Arkadaslar mesale diyince aklıma  silah kulalnarak sevincini baskaların üzüntüsüne dönüştüren magandalar geldi..

Cok yazık  haberlerde gördüm maganda kursunuyla vurulmus bi cocuk ..

Bu konuda hassas olmayı oneriyorum..

US

AlıntıALMANYA MAÇIMIZI BUSACCA YÖNETECEK

TERİM: BENİM İÇİN HEDEFLER BİTMEZ

LÖW: TÜRKLER 15 SENE ÖNCESİNDEN DAHA İYİLER

BALLACK: TÜRKLER ZİHNEN ÇOK GÜÇLÜ

PANZERLER'E 3 MAÇTIR YENİLMİYORUZ

HAMİT ALTINTOP: NEDEN KORKALIM Kİ...

veis

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 25 Haziran 2008, 02:18:59
Arkadaslar mesale diyince aklıma  silah kulalnarak sevincini baskaların üzüntüsüne dönüştüren magandalar geldi..

Cok yazık  haberlerde gördüm maganda kursunuyla vurulmus bi cocuk ..

Bu konuda hassas olmayı oneriyorum..

bak işte yenilecegiz çünkü dünki ana haber bültenlerindede hep aynı konu vardı ama çarşamba günü silahları bırakalım diye.nede olsa yendik ya.allahın izniyle diyeni göremedik.yani biz millet olarak havaya girdik bile.

celebi

bakalım akşama az kaldı maça 12,5 saat kaldı. ancak ben hırvatistan maçı kadar ümitli değilm işin açıkcası hadi hayırlısı

Recep

İşte dev maçın 11'i!
Bu akşam (çarşamba) Almanya ile tarihinin en önemli karşılaşmalarından birine çıkacak olan A Milli Futbol Takımımız'da sahaya ilk 11'de çıkacak oyuncularımız belirlendi. İşte teknik direktör Fatih Terim'in yarı final mücadelesinde Panzerler'in karşısına süreceği 11!
Lig TV'nin alt yazıyla verdiği son dakika haberine göre, teknik direktör Fatih Terim, Euro 2008'de yarı finalin ilk mücadelesinde Almanya ile karşılaşacak olan A Milli Takımımız'ın 11'ini belirledi.
İşte Ay-Yıldızlı ekibin ilk 11'i :
Rüştü Reçber
Sabri Sarıoğlu
Gökhan Zan
Hakan Balta
Uğur Boral
Gökdeniz Karadeniz
Mehmet Aurelio
Mehmet Topal
Hamit Altıntop
Kazım Kazım
Semih Şentürk

Milliler'in sahaya şu dizilişle çıkması bekleniyor

Rüştü Reçber

Sabri Sarıoğlu --- Gökhan Zan --- Hakan Balta --- Uğur Boral

Hamit Altıntop --- Mehmet Aurelio --- Mehmet Topal --- Kazım Kazım

Gökdeniz Karadeniz --- Semih Şentürk

Maç saatine kadar Terim'in kadroda değişiklik yapma ihtimali de söz konusu olmasına karşın kadromuzda çok sınırlı sayıda futbolcu olması Terim'in seçeneklerini azaltıyor.

alıntı ajansspor

mehmet yılmaz

Üzerimde milli takım forması, büyük bir heyecanla maçı bekliyorum. Bu maçta teknik, taktik değil yürek konuşur. Bir zamanlar Almanya ile maç yapmaktan bile şeref duyacak durumda olan milli takımımızın geldiği nokta futbolun bu kadar çok takip edildiği bir ülkenin hak ettiği yerdir.

Haydi ay-yıldız; bir kez daha...

berusa55

Hepsine helal olsun. Harika oynadılar son dakikayla bu sefer elendik. Bu takımla bu her Türk gurur duymalı!

16 SS 1965

fatih terim 70 lerde gökdenizi alsaydı belkı durum farklı olabılırdı aynı samsunsporun hocaları gıbı golü yedıkten sonra oyuncu degıstırıyor ama futbolcuları kutlamak lazım bu imkanla buraya kadar

berusa55

Finallerin takımı Almanya'nın böylesine ezildiği bir macı hatırlıyor musunuz arkadaslar. Eminim Alman futbol tarihinde sahada bu kadar ezik bir Alman milli takım yoktur ama biz bu gece onlara bunu yasattık, skor umrumda değil. Helal olsun Türkiye'm