TFF 1.LİG 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz-Evkur Yeni Malatyaspor

Başlatan 55_OrHaN_55, 23 Ocak 2017, 23:12:16

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 24 Ocak 2017, 20:39:12
Hocam dediğine kendin inanıyor musun? Herkesin düşüncesine saygı duyuyorum ama çok çok düşük ihtimal senin dediklerin.

Inaniyorum bu kadro iceride mac kaybetmez vura vura gider.
Yeterki tribünler tiklim tiklim olsun.

oguz_5528

Adım gibi eminim bu maç bizim olacak 3 gol atacaz,arkadaşlar ümitsiz olmayın bu takımın bu yarı evinde oynayacağı her maçı alır..1 puan alsak moral olacaktı ama her türlü bu maç bizim sivastan 1 puan alırsak 4.hafta 10 puan yapar..benim gözüm play offta

orucreis

En kotu halimizde bile evimizde herkes zorlandi puan almak icin cirpindi icerde cok farkli oynuyoruz. Yeni transferlele icerde malatya macini her turlu aliriz. Bundan sonra da hava yakalayip icerde kaybedecegimiz puanlar cok az olacaktir.

Eger biz 4-5 mac seri yakalarsak birakin kurtulmayi play of hesabi bile yapariz. İstedigimiz ara malatya macindan sonra onun icin malatyayi yenip moralle ustumuzdeki su olu topragini  atip hazir takimla birbirine alismis takimla baslayacagiz. Güzel günler yakın canı gonulden inaniyorum buna.

serkancengiz

takımın oynadığı futbol ortada mal değneği kone oynamassa adil çok gol atar bu sistemde

celebi

sadece55

İşin kötüsü cuma-cumartesi hava karlı görünüyor. Pazar günü de bayağı soğuk bir hava mevcut. İnşallah taraftarımız bu soğuk havayı bahane etmez. Ayrıca Malatya da soğuğa alışık bir takım bu da dezavantaj olacaktır. 3 puan tek şansımız.

GurbetciFanatik

25 Ocak 2017, 12:45:49 #36 Son düzenlenme: 25 Ocak 2017, 12:50:31 GurbetciFanatik
Insallah M.Sevgi ilk 11 de olmaz bu mac.
Adilovic hazir olsa hic yoktan onun son vuruslari cok güzel. Koneye gelen pozisyonlar ona gelse en azindan iki tanesini atardi.
Egerki forvet alinmicaksa Adilovicin hazir hale getirilmesi lazim.
Gol vurusu olarak bizde cok iyi isler cikardi ama adam son 1 sene yatmis.
Kevin Brands vasatin altinda ama ayak ici paslari gördükten topu alisi felan hosuma gitti teknik adam , bu adam da is var diyorum ilk macin heyecanina biraktim.
Kanatda Lumu orta sahada Kevin ve forvetde Adilovic form tutarsa olay biter tutarsa tabiki.

Y.Malatya da yok su esik yok bu eksik önemi yok cikacagiz alacagiz.
Allahtan bu mactan sonra 15 gün mola var ilac olur bize ilac.
Ama bence bizim kurtlus maclarimiz icerideki Mersin-Bolu macidir üst üste iki galibiyet 6 puan eder sonra yolumuz acik.

Hocaya gelince Takimi acik oynatiyor kiziyoruz ötekiler deplasmanda kapali oynatiyordu kiziyoruz.Bence güvenelim 4 mactan Mal-Siva-Mer-Bolu en az 7 puan almazsa tartisiriz sonra yine.

Karabudun

Maç günü Sinop'ta olup da maça gelmeyi düşünen varsa özelden yazsın. Bir aksilik olmazsa aracımız hazır, bazılarımız kendi aracıyla geçeceği için şimdilik iki kişilik yerimiz var. Para falan istemiyoruz ancak niyeti maça gelmek olmayıp da yolda inmeyi tasarlayan adam başına sıkıntı alır. Son cümle için kusura bakmayın ancak yaşadığımız için yazıyorum.

yirmiuc

Bu maçta stadın dolu olması lazım. Samsundaki sivil toplum kuruluşları en azından bu konuda faydalı olmalı Samsunspora.

sadece55

Bilet fiyatlarında indirime gidilmiş..Ayrıca bir kombine kampanyası düzenlenecekmiş bu akşam açıklanır sanırım.

Karabudun

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Ocak 2017, 14:39:39
Bilet fiyatlarında indirime gidilmiş..Ayrıca bir kombine kampanyası düzenlenecekmiş bu akşam açıklanır sanırım.

Hadi inşallah. Şu anda bilet satışı yok zaten.

samsunsporlu1994

25 Ocak 2017, 18:25:52 #41 Son düzenlenme: 25 Ocak 2017, 18:44:49 samsunsporlu1994
Takım dibe vurmuş,ligde kalmaya çalışırken,yok passolig,yok hava soğuk diye bahane uydurup müsait olduğu halde maça gelmeyecek adam Samsunspor'luluktan bahsetmesin artık. Bu arada rakip takımda Mehmet Sak,Murat Akça,stoper Sadık ve Dialiba forma giyemeyecek.

sadece55

Pasoligi 3 sene için hala bahane eden olmaması lazım bu sistem malesef devam edecek zarar gören kulübümüz

samsunsporlu1994

Passoligi biz çok mu seviyoruz,keyfimizden mi çıkardık? Herşey Samsunspor için,öyle onu bunu bahane edip kenara çekilecek günlerde değiliz.

Tufan

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Ocak 2017, 21:53:48
Pasoligi 3 sene için hala bahane eden olmaması lazım bu sistem malesef devam edecek zarar gören kulübümüzy

şahsen 3 yılın sonunda bugün aldım. en kötü gün bugünlerse yanında olmak şart.