PTT 1. LİG Play-Off 2.Maç | Ankaraspor - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 09 Mayıs 2014, 21:26:56

« önceki - sonraki »

beşnumara

Lokmanın gercek yüzünü gördünüz sonunda.

Ellibeş Numara

Başkan Emin Kar: Ankaraspor Maçında Edilen Kötü Tezahürat ve Atılan Yabancı Maddelerden Dolayı, Kulübümüz Disiplin Kuruluna Sevkedildi. Final'e Kalırsak Seyircisiz Oynama Durumumuz Var. Gereken İtirazları Yapacağız. Bileti 400 TL Yapmakla Kalmadılar, Tükendi Diye De Bilet Satmıyorlar.

furkan5534

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 12 Mayıs 2014, 21:50:53
Ya rabbi bu gecenin hurmetine yarin guldur yuzumuzu

Dua vakti , sen firsat verme önumüzu ac (amin)

Aminnnn Ezan okunuyor Ezanlar hürmetine sen ağlatma bizi sevindir Allahım Amin

cakir55

Şu Osman ve Lokman şerefsizlerinin konuşmalarını maç saatine kadar futbolculara izletmek o lafları teker teker yedirmek lazım. Allah büyük.

Ellibeş Numara

furkan5534

Alıntı yapılan: Ellibeş Numara - 12 Mayıs 2014, 22:03:13
Vali Hüseyin Aksoyda, Maça Geliyormuş Yarın..

valla heryerde öyle diyor ama inşallah kesindir.geçen gün yazdım suat kılıç bakanlar ve valıler gelse vs onemlı kısıler su maca gelse nolurdu dedım.tabıkı hayal demıstım.ama suanda bakıyorum hiçte hayal değilmiş..
Eğer bu kişiler maça gelirse hem takıma yansır, hem bize çirkeflik yapabılceklerını sanmıyorum hemde taraftarlarımızın dısardan kalacagınıda sanmıyorum

furkan5534

BİLGİ | Yarın Oynayacağımız Zorlu Ankaraspor Maçına; Valimiz 'Hüseyin AKSOY', Vekilimiz 'Suat KILIÇ', Teknik Direktör 'Ertuğrul SAĞLAM'da Gelecektir.

yirmiuc

Yusuf Ziya Yılmaz, Galip Öztürk, Kazım Yılmaz, Adnan Ölmez, Cemal Yeşilyurt da orada olsalar keşke...

furkan5534

Alıntı yapılan: yirmiuc - 12 Mayıs 2014, 22:09:43
Yusuf Ziya Yılmaz, Galip Öztürk, Kazım Yılmaz, Adnan Ölmez, Cemal Yeşilyurt da orada olsalar keşke...

inşallah şu taraftarıda içeri aldırırlarsa varya osmanın suratını merak edıyorum

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: beşnumara - 12 Mayıs 2014, 21:39:16
Küfürden alacağımız ceza bir sonraki "kendi sahasında seyircisiz oynama" cezası diye ceza verilir. Tarafsız sahadaki maçı seyircisiz yapamazlaaaarr.

Alıntı
Madde 98

(4) Disiplin ihlalleri nedeniyle verilen seyircisiz oynama cezalarının infazının, çift devreli lig usulü ile oynanan müsabaka veya kademelerden sonra tarafsız sahalarda oynanan play-off müsabakalarına denk gelmesi halinde; bu müsabakalarda rakip takım seyircisi stadyuma alınır ve ceza alan kulüp bu maddenin 1. ve 2. fıkrasında belirtilen kontenjan ile bağlı olur.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/TALIMATLAR/Futbol-Disiplin-Talimati-22.01.2014.pdf

Shane_Falco

Çok merak ediyorum Ankarasporun ne kadar taraftarı olacak maçta ?

GurbetciFanatik

Arkadaslar sinirden yerimde duramiyorum vallahi.
Söyleyin bana yarin aksam sevinecekmiyiz sunlara haddini bildirecekmiyiz.
Bana az moral verin

furkan5534

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 12 Mayıs 2014, 22:54:44
Arkadaslar sinirden yerimde duramiyorum vallahi.
Söyleyin bana yarin aksam sevinecekmiyiz sunlara haddini bildirecekmiyiz.
Bana az moral verin

ben moral vermeyi çok isterdim abi ama benim durumda vahim.sayfayı yenilemekten yoruldum bi haber varmı falan filan diye.Piskolojim kaydı.tam diyoruz final heyecanı yasıyalım bu sefer bı haber fınale cıkarsak seyırcımız olmayabılırmıs.Papaz büyüsümü yaptılar bize anlamadım ki  >:(

GurbetciFanatik

Finale kalalimda o zaman o sorunu tartisiriz furkan5534
önce su korkalara haddini bildirelim.
Bu kadar olaydan sorna bunlara elenmek cok pis koyar adama.

Insallah yarin bu saatlerde sitede GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL kelimeleri yazillir.