G.Saray 3-2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan kadir55ist, 25 Şubat 2006, 18:39:11

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Rakip gs ve şampiyonuk yarışında.Biz ise düşmeme yolunda.Maç baya çekişmeli geçer.Ama gs nin şampiyonluğa oynadığını ve maçın İstanbul'da oynanacağını düşünürsek bizim için hiçte kolay geçeceğe benzemiyor.Artık iş öyle noktalara geldiki kusura bakmayın ama sadece şunu söyleyeceğim.Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.Artık bizim yapacağımız sadece bunu dilemektir.Kendi sahasında kendine en yakın rakibine maç kaybeden takım için başka ne diyebilirim.Keşke "kazansa kazansa" diyoruz ama olmuyor.

sezgin

merhaba arkadaşlar benim artık ümitlerim bitmeküzere g.szor raip takım artık zor durmda bu girdaptan çıkmasıda zor artık buhale getirenler artık sevinmeye başlasın

bengülü

slm arkadaşlar samsunsporumuza bugünden itibaren sahip çıkalım  gs maçında takımız biliyorsunuz sağı solu olmayan bir takımız ümitlerimizi tüketmeyelim şimdiden kenetlenelim daha ortada bir şey yok bizler böyle konuşursak takımımız sahipsiz kalır lütfen beyler her şey samsunsporumuz için

oğuzhan55

Takıma sahip çıkan yine taraftar takımdan mağlubiyet görmekten bıkan yine tarfatar başkanın açıklamalarında hatalı olarak görülen yine taraftar.Taraftar daha ne yapsın?Bir tek sahaya çıkıp top oynamadığı kaldı.

samet

maça gelmeyi çok isterdim...

kadir55ist

selam
arkadaşlar yapmayın ya bu kadarda karamsar olunmazki ne oldu ki lig mi bitti takım süper top oynamış boş kaleye atamamış rakibin pozisyonu yok .
kendi kendimizin sonunu hazırlamayalım .
zaman birlik zamanı iyi günde herkes destekler önemli olan kara gündür.,
bizde sevdamızı bu günlerde göstermeliyiz.
biz samiyende olacağız Allahın izniyle samsunumuzu 90 dakika destekleyeceğiz.
gelsenizde gelmesenizde desteklemesenizde
BİZ SAMSUNSPORLUYUZ.

salihcakir

evet; bugün artık tam anlamıyla birlik beraberlik ve destek günüdür. herkesin imkanlarını zorlayıp samiyende samsunsporumuzu bu zor gününde desteklemesi lazım. bugünlerde onların yanlarında yer almalı ve maçı kazansalarda kaybetselerde onları alkışlayacak, bağrına basacak bir taraftar kitlesine sahip olduklarını onlara hissettirmeliyiz. ben inanıyorumki onlar da onurlarıyla ve tüm güçleriyle mücadele edecekler sahada. takımımız mücadele edip o yada bu şekilde mağlup da olabilir; ama bu hiç bir şeyin sonu değildir. biz her zaman onlara inanmalı ve bu inancımızı futbolcularımıza hissettirmeliyiz..

sözün özü; güç olanı, ama bize yakışanı yapmaya herkesi samiyene bekliyoruz!!

34 SS 1965

aslında düşünüuorum da gelmemmeyı bı yerde haklısnız aslında arkadaşlar maça sır gırgırına gıdeceğim saha atyayıp ben top oynayacağım belkı ozaman takım benı as takıma alırda takımı kurtatrım ne de olsa 7 metrelık kaleyı 9 metreden ıskalamam gelıyorum lan maca kadır kardes:)

supporter

sevgili istanbulda yaşayan Samsunsporlu dostlar bu kenetlenmeyi sağladığınız için sizlere buradan helal olsun diyorum. burada ne yazık ki hava biraz gergin. ama Samsunspor zaman zaman çok zor durumda zaferler kazandı. umarım g.saray maçına kadar kara bulutlar dağılacak ve orada adeta yeniden doğacağız. burada da bir kenetlenme sağlanırsa o güne kadar bence yönetim taraftar her şeye rağmen el ele verip istanbula akmalı ali samiyen'de yerimizi almalıyız hatta bursadaki samsunsporlular manisa maçındaki gibi bir fedakarlık daha yapmak için şartları zorlamalılar. haydi SAMSUNSPOR

timofte

@ sevgili kadir55ist kardeşim davetin için çok teşekkürler aslında bu maça öteden beri gelmeyi düşünüyordum ama büyük ihtimalle gelemeyeceğim. böyle bir ortamda takımın çok büyük desteğe ihtiyacı var inşallah sayenizde Samsunsporumuz orada yalnız kalmayacak. yüreğinize sağlık.

cem and naz55

yeterki bizimkinler sinir yapsınlar kalpten inansınlar puan alırız

bengülü

rahat olun maçı alacağız ben yürekten inanıyorum gs çok büyük konuşuyorlar haftaya lideriz diyerek samsunu hiçe sayıyorlar boş verin onlar böyle konuşurlarsa bizim için iyi bir motive ederler ve hakeme takılmayız inşallah

oğuzhan55

Son durumumuza bakarak bana göre bu zor deplasmandan alacağımız 1 puan bile bizi motive eder.Eğer olurda galibiyet alırsak o zaman medyada bile artık konuşulmaya başlar."Lig gerçekten çok çekişmeli geçiyor Samsunspor kendi sahasında Ankaraspor'a yenildi ama gitti İstanbul'da gs'yi yendi" diye söylenir artık.Zaten söylenmelidir.Onlar yendiklerinde nasıl anlatılıyorsa Samsunsporumuz yendiğinde de anlatılmalıdır.

jean

vallai ben hic umitli degilim ancak cok iyi defans yaparsak 1 puani dusunebiliriz

kuzeykale

Arkadaşlar ben bu maçın başa baş bir mücadele ile geçeceğine inanıyorum. Maçı kazanacak tarafın ise bulduğu en zor pozisyonu bile kaleye çakan gol yapan kazanacaktır. Gol için her iki takımda her yolu denemek zorunda  tabiri yerinde ise  takımlardan biri can derdinde diğeri ise mal derdinde bunun içindirki mücadele izlemeye değer ve zorlu bir maç olur. inşallah biz galip ayrılırız. Ankara maçındaki gibi golleri harcama lüksümüz kalmamıştır bunu forvetlerimize anlatmaya gerek yok sanırım hakemle gereksiz atışmalar yapmasınlar yeter samsunsporun bu takımı yenecek gücü vardır yeterki sahada yürekler bir olsun biz bu maçı alırız ve alacağız
 sevgilerle....