G.Saray 3-2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan kadir55ist, 25 Şubat 2006, 18:39:11

« önceki - sonraki »

tankut

gayse manisa maçında uzaklardan attığı iki şut şansa kaleye girip gol olmasaydı maçı zor alırdı. Bu hafta bu şans yanlarında olmayabilir. Oyun disiplininden kopmayıp mücadele edersek maçı alabliriz bile. Onlar bizi küçük görüp maçı almış havasına girdiler. Bu bizim lehimize, önsezilerim ya berabere yada 1-2 alırız diyor.

piyanist

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
arkadaşlar yapmayın ya bu kadarda karamsar olunmazki ne oldu ki lig mi bitti takım süper top oynamış boş kaleye atamamış rakibin pozisyonu yok .
kendi kendimizin sonunu hazırlamayalım .
zaman birlik zamanı iyi günde herkes destekler önemli olan kara gündür.,
bizde sevdamızı bu günlerde göstermeliyiz.
biz samiyende olacağız Allahın izniyle samsunumuzu 90 dakika destekleyeceğiz.
gelsenizde gelmesenizde desteklemesenizde
BİZ SAMSUNSPORLUYUZ.

Ya Hakket Ne dir Bu Karamsarlık Siz Bakmayın Ankara Maçında Yenildiğimize Son Vuruşlarda Şansızdık.Bu Takım Ankartasporu Sahada Ezdi.Bakmayın Şans Bizden Yana Değildi.Anlamadığım şu Rafi İnegöl Maçında Bomboş Kaleye Gol Atamadı Samsunda Penaltı Kaçırdı.Bu Çocuğa Bir Haller Oldu.Bütün Futbolcularımız Yetenekli Bakmayın Fedarasyonun Hakemlerin İ...likleri Çok Oldu.

Kardeşiminde Dediği Gibi Önemli Olan KAragündür.İyi Günde Herkez Takıma Sahip Çıkar.Tıpkı Geçmiş Zamanlarda Şampiyonluğa Oynadığımız Gibi.Asıl Samsunsporluluk Şimdidir.Şu 4 Maçtan Puanları Alırsak Takıma Moral Gelir Kimse Tutamaz

istanbuldan

Selam,,
 Ben bu haftaki GS maçından umutluyum.. Çünkü Samsunspor kadro olarak güçlü. Belki önceki yıllar kadar değil ama üst sıraları hakedecek kuvvette. ikinci yari çok iyi giriş yapan takımımız hakem hataları vs. gibi nedenlerle puanlar kaybetti. Ama buraya kadar diyorum. gorduğum kadarıyla yürüyüş bile yapıldı. Hem nereye kadar hakkımız yenecek. Sonuçta bizim takımımızda Türkiye futbolunun bir parçası. Hatta üzerinde Atatürk amlemi bulunan tek futbol takımı. Ayrıca türk futboluna yetiştirdiği oyuncular da fazlasıyla cabası. Anlayamadığım tek nokta var. Bizim güzide !!! hakemlerimiz neden taraf oluyor. Neden hala bazı hatır gönül icabı taraf oluyorlar.. Neden bizim medyamız bu derece istanbullu oluyor? Diyeceklerki 3 büyüklerin taraftarı çok daha fazla bizde profosyoneliz. Acaba 3 büyük dediklerinin taraftarı nasıl oluştu? sebep bu medya bu federasyon bu hakemler olamaz mı? Sonuçta kaybeden Samsunspor veya hakkı yenen diğer takımlar gibi gorunse de aslında türk futbolu oluyor.. Türk futboluna istemeden darbe vuruluyor. Sonuçta Avrupada başarısız oluyoruz. Ve bu sadece sözde 3 büyüklerin avrupadaki başarızılığıyla kalmıyor türk milli takımı da bu populist yaklaşımdan nasibini alıyor..
ben bir samsunspor taraftarı olarak bir gün bu saltanatın yıkılacağına inanıyorum. Ve bu hafta Gs yi yeneceğimize eminim.. sevgiler..

jean

istanbuldaki taraftar uyemiz artiyor bu sevindirici mactan umitli degilim 1 puan super olur

bluegreen55

merhaba arkadaşlar bende bu hafta sonu maça gelcem.istanbuldaki tüm arkadaşlar mutlaka gelmeye çalışsınlarve bununlada yetinmesinler mahallelerinde çevrelerinde nekadar tanıdığı varsa ikna etsinler unutmasınlar ki bu maç bu sene istanbuldaki son maç ve istanbulda bir sonraki gidebileceğimiz maç istanbulspor maçı olabilir herkes elinden geleni yapmalı  takım iyi oynuyor ve savaşıyor ,onlar ellerinden geleni yapıyorlar talihsizlikler beceriksizlikler  ve hakem müdaheleleri ile bu duruma düşüldü şimdi herkes elindengeleni yapmalı.maç biletleri 2 milyon 1 milyon olmuş stad dolmalı stad kükremeli   karşı takım tedirgin olmalı ama hiç taşkınlık yapıp ceza almadan karşı takım tedirgin edilmeli.

cem 55

mrb arkadaslar bende istanbulda oturan bı taraftar olarak takımımızın ıstanbuldakı bu son macını sabırsızlıkla beklıyorum.mahalleden okuldan arkadaslarımıda maca davet ettım tahmın edıyorum 6-7 kısı macta olucaz butun istanbuldakı arkadaslarımızında cevresındekı herkesı maca davet etmesını ıstıyorum.mactan da son derece umıtlıyım bence kadro olarak son yıllardakı en guclu kadroya sahıbız.ve bu kadro gs deplasmanından en azından 1 puanı alabılecek gucte.forumdakı bazı arkadaslarla bjk kupa macında tanısma sansım olmustu ınsallah dıger arkadaslarlada bu macta tanısırız.herkese slmlar

salihcakir

maçın hakemi cem papila olarak açıklanmış. herhalde o muhteşem beşiktaş maçından sonra ilk kez istanbuldaki bir maçta maçımızın hakemi olacak. bakalım inşallah bu maçta beşiktaş maçına benzer. samsunsporumuzun desteğe en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde takımımızı yalnız bırakmayalım..

bengülü

çok haklısın arkadaşım inşallah değin gibi olur bence cem papila lı gs hiç maç kaybetmedi öyle biliyorum

kral_samsunspor55

evet gerçekten çok zorlu maç olacak..yarın ki maçı  kesin almamız lazım..yok sa ligin son dönemlerinde çok sıkışırız....samsunspora yarınki maçta başarılar dilerim.

sezgin

aslında bu güne kadar maça gelmeyi düşünmüyordum fakat bir aksilik omazsa maça gelecem  alisamiyen de görüşürüz

jean

cem papila ters yanki yapacaktir kesin eminim 1 puandan baska birsey dusunmek dogru olmaz bizim icin

bengülü

Yönetim'den taraftara çağrı

Samsunspor Kulübü'nden taraftalara çağrıda bulunularak, ''Taraftarımızın teknik ekibin ve futbolcuların moralini bozacak davranışlarda bulunmaması ve kulubümüze para veya saha kapatma cezası gelmeyecek şekilde davranması gerekmektedir'' denildi.

Samsunspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, Fortis Türkiye Kupası'nda İnegölspor ile oynanan maçta bir grup taraftarın yaptığı kötü tezahüret nedeniyle kulübe 10 bin YTL para cezası verildiği belirtildi.

Ardından oynanan Ankaraspor maçı sonrasında da teknik ekip ve futbolcuların bulunduğu kulüp otobüsüne ve yöneticilere yapılan fiili saldırılarda bulunulduğu hatırlatılarak, şöyle denildi:

''Samsunspor'un iç sahada oynadığı müsabakalarda bugüne kadar aldığı puanın 5, dış sahada ise 15 olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Kendi sahamızda oynamanın avantaj olması gerekirken bunu sağlayamamamız düşündürücüdür. Taraftarımızın, teknik ekibin ve futbolcuların moralini bozacak davranışlarda bulunmaması ve kulübümüze para veya saha kapatma cezası gelmeyecek şekilde davranması gerekmektedir. Aksi takdirde Emniyet güçleri bu tür taraftarları tespit ederek bundan sonra yapılacak müsabakalara girmesini engelleyecektir

Samsunspor Kulübü'nden taraftalara çağrıda bulunularak, ''Taraftarımızın teknik ekibin ve futbolcuların moralini bozacak davranışlarda bulunmaması ve kulubümüze para veya saha kapatma cezası gelmeyecek şekilde davranması gerekmektedir'' denildi.

Samsunspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, Fortis Türkiye Kupası'nda İnegölspor ile oynanan maçta bir grup taraftarın yaptığı kötü tezahüret nedeniyle kulübe 10 bin YTL para cezası verildiği belirtildi.

Ardından oynanan Ankaraspor maçı sonrasında da teknik ekip ve futbolcuların bulunduğu kulüp otobüsüne ve yöneticilere yapılan fiili saldırılarda bulunulduğu hatırlatılarak, şöyle denildi:

''Samsunspor'un iç sahada oynadığı müsabakalarda bugüne kadar aldığı puanın 5, dış sahada ise 15 olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Kendi sahamızda oynamanın avantaj olması gerekirken bunu sağlayamamamız düşündürücüdür. Taraftarımızın, teknik ekibin ve futbolcuların moralini bozacak davranışlarda bulunmaması ve kulübümüze para veya saha kapatma cezası gelmeyecek şekilde davranması gerekmektedir. Aksi takdirde Emniyet güçleri bu tür taraftarları tespit ederek bundan sonra yapılacak müsabakalara girmesini engelleyecektir

supporter

Aynı açıklama maça 3 gün kala kaçıncı kez yapılıyor..
Taraftar Ankara Bş.Belediye maçından sonra olanları bir yana bırakıp olgun davrandı gitti tesiste futbolcusuna moral verdi. Bunlar orada takılıp kaldılar.

Açıklamada sözü edilen İnegol maçında yönetimle ilgili bir konudan dolayı değil, Haluk Ulusoy ve İsmet Arzuman'a gösterilen küfürlü tepki nedeniyle para cezası aldık.

İnşallah en kısa zamanda bunlar bir yana bırakılıp Samsunsporumuzun durumuna dönülür!

AlıntıPfdk'nın para cezası verdiği kulüpler listesi..

11 bin YTL: Gaziantepspor Kulübü,

10 bin 500 YTL: Malatyaspor Kulübü,

10 bin YTL: Sivasspor Kulübü, Altay Kulübü, Samsunspor Kulübü,

8 bin YTL: Akçaabat Sebatspor Kulübü,

7 bin YTL: Trabzonspor Kulübü, İskenderun Demirçelikspor Kulübü, Mersin İdmanyurdu Kulübü.

6 bin YTL: Sakaryaspor Kulübü, Nazilli Belediyespor Kulübü.

5 bin YTL: Hatayspor Kulübü.

4 bin YTL: Bulancakspor Kulübü.

3 bin YTL: Kayserispor Kulübü, Konyaspor Kulübü, Antalyaspor Kulübü, Gaziosmanpaşaspor Kulübü, Orduspor Kulübü, Aksarayspor Kulübü.

2 bin 500 YTL: İstanbulspor Kulübü, Kayseri Erciyesspor Kulübü.

2 bin YTL: Cizrespor Kulübü, Kırıkkalespor Kulübü, Yıldırım Bosnaspor Kulübü, Sarıyer Kulübü.

Bin 500 YTL: Ankaragücü Kulübü.

Bin YTL: Yeni Kırşehirspor Kulübü, İnegölspor Kulübü, Zonguldakspor Kulübü.

Diyarbakır'ı daha neler bekliyor hep birlikte göreceğiz duman oldu adamlar. Malatya 1 maç saha kapatma cezası aldı. Şükürler olsun ki bizde böyle şeyler olmadı. Samsunspor taraftarı çok daha sabırlı ve sağduyuludur, hedef göstermenin mantığı yok. Artık pozitif mesajlar verilsin.

akınyılmaz

beyler kusura bakmayın da bence bu maçı galatasaray 3-0 yada 5-1 alır

kadir55ist

selam
arkadaşlar bir kaç gündür siteyi takip edemedim
yazılanlar çok güzel işte birlik olduğumuz zaman bizi kimse yıkamıyacak. geçmişteki gibi herkes bizden çekinecek inşallah.

yarın samiyene gelmeye çalışacam aslında daha iyi bir kalabalıkla gelecektik ama rahatsızlığımdan dolayı ilgilenemedim inşallah yarın birlikte oluruz.

herşey samsunspor için