Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

çok iyi oyuncu gerçekten.kanat forvet gibi oynadı son dakikalarda çok güzel işler yaptı.direkten dönen girseydi daha bir güzel olacaktı :) hep böyle devam edersin inşallah

brigand

Takıma katkısı en yüksek olan oyuncu. Resmen sahanın her yerinde.Bravo be Abdul  >l<

Furkan

Top sendeyken güven duyuyorum futboldan zevk alıyorum sayende. 9 numaranın hakkını veren ender topculardansın :ok

fanatik samsunsporlu

maalesef cezalı duruma düştü

Ahmeti

Gol atamasada çok iyi oynadı. Bu maç atamadı ama başka atar sıkıntı yok.

özkan

Forvet olmanın illa gol atmak demek oladığını gösterdiği bilmem kaçıncı maç..Sahanın en çok koşanıydı herhalde..

Gorkem

keşke sezonun ilk yarısındada bizde olsaydın

Sioux

şahane bir gol attırdı. al da at denilen cinsten. belki gol atamadı ama çok mücadele etti, çok iyi bir oyuncu gerçekten de.

5trawberry

Sene başında gelseydin, sen de biz de süper ligde olacaktık. Adem artisti baksın da forvet nasıl oynanıyor görsün.

55.hakan

Denizli maçı için en büyük eksikliğimiz olmaması.Çünkü sadece forvet değil orta sahaya da yardım ediyor.Özellikle son golde Dimitrov a attırdığı golde herkesin verebileceği bir pas değildi o.Yokluğunu çok arayacağız.

samuray

tebrilkelr futbolun fgerektirdiği herşeyi sahaya yansıttın bugün de cezalı duruma düşmesi kötü  oldu ama abdülkadir yok denizli maçında ama dimitrov var koptu geliyor gollere devam

teksas3455

Bencillik yapacaklarına Abdül'e atsalardı Abdül'ün de 2 golü vardı bugün.
Ancak bana göre takımın en iyisi Abdülkadir'di. Orta Saha forvet heryerde oynuyor.

Press yapıyor top kapıyor pas atıyor. Ve gerçekten sakin bir oyuncu.  :--*

GençKozluklu

Abdulkadir harikaalr yaratmaya devam ediyor. Golden başka her şey vardı. Golu de direk öneledi. Sahada farkını fark ettiriyor.

ali ihsan

Yüzü kaleye dönük daha verimli oynuyor.Komple bı santrafor .Cok iyiydi

55_OrHaN_55

Ne yapıp edip bu oyuncunun bonservisi alınmalı. Böyle adamı kolay kolay bulamayız.