İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Bi Erzurum - İstanbul yapılır :)

yirmiuc

Kalede Furkan'la devam eder. Eğer Soner'i düşünseydi son haftalarda onu oynatırdı bence.

jean

su heyecan bitse artik bakalim nasil sonuc cikacak

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 09 Mart 2014, 21:48:53
Vallahi İBB çıkmış gibi duruyor fikstüre göre tabi daha çok haftalar var ama benim tahminim şu yönde veya temennim :) Ankaraspor kesinlikle ilk 2nin dışında kalacak ve biz onları bir şekilde Ankara'da yeneceğiz tabi bunun olması için Buca maçını kazanmamız şart. Balkes ve Samsunspor maçlarında puan kaybedecek Ankaraspor ekarte olur birde bay haftası var ve  sonra da yukarıya oynayan takımlarla maçları var. MİY'in ben çözüneceğini bir yerden sonra havlu atacağını ilk 6 ya razı olacağını düşünüyorum. Bence Önemli olan iki rakibimiz Ordu ve Balıkesir . Balıkesir' e karşı ikili averajımız iyi Ordu yu orada son haftalarda yenmemiz zor ama yenilmemeliyiz. Balkes ve Ordu'nun ekstra puanlar kaybetmesini beklememiz gerekiyor.
içerde 15 puan Ankara 3 Ordu 1 Manisa Adana 2 veya 4 .Ankaraspor'dan 3 puan almak ve Orduya yenilmemek şartıyla 19-21 puan bence bizi ilk 2 ye her türlü sokar bence zor ama imkansız değil

edit : son 7 senenin 2.lik puan ortalaması 61,28 bunu 34 haftadan 36 haftaya uyarlarsak 64,89 yapıyor 2.lik için 67-68 puan dahi yetebilir .

Şöyle bir yorum yapmışım matematiğim yanılmış ama İBB yi balkes ve ordunun en önemli aday olduğunu Miy'in 6 ya razı olacağını Ankaraspor'un 2nin dışında kalacağını bilmişim :)  iyi iyi gelişme var :) :) :)

yirmiuc

Tarafsız bir şekilde değerlendirsek bile , Süper Lig'i en fazla hakeden kulüp biziz.
Sonuna kadar getirdik inşallah son 90 dakikada bir aksilik yaşamayız ve özlemimizi sona erdiririz.

beşnumara

Şu başlığı hortlatalım daa :)

Musti

İlk 2 için hesap belli.
Osmanlı ve Antalya'nın fikstürleri çok zor. Osmanlı'yı yenersek zaten altımıza alıyoruz. Antalya'nın da daha çok puan kaybedeceğini düşünüyorum.

Biz sadece Ads'nin en az 7 puan kaybetmesini bekleyeceğiz.
Ki Ads ile maçımız var. Yenersek 4 puan fark kalır. Bu da 2 beraberliğe denk düşüyor.

Ads bizden sonra Osmanlı ile deplasmada oynayacak. O maç Osmanlı içinde çok önemli çünkü playoff dışında kalma olasılığı var. Ads puan kaybeder.

Biz bütün maçları kazanalım en kötü 1 puan farkla 2. liği kaçırırız.

55.hakan

Bu ilk 2 için son şans o şansını da başkasının ayağına bakarak kullanma şansın yok.Yani bütün maçlarını kazanacaksın.Yani Bolu'nun Adana'nın ayağına bakmanın anlamı yok.Sonra play off'ta elenince üzülmeyeceksin.Ayrıca son hafta Altınordu Adana Demir'e sürpriz yapacak.Şimdiden yazayım.

beşnumara

Biz normal şartlarda ilk iki yaparız da ofoedu ve ivanovun sakatlıkları mbilla ve ofoedunun kart sınırında olması ve olası bir erhan altın fantezisi korkutuyor beni. Yoksa Ads daha çok puan kaybeder.
Mbilla maç sonu röportajda yok playoff diyor direk süper lig ilk iki dedi :) muhtemelen futbolcular da böyle düşünüyor.

Shane_Falco

Biz şu iki maçı kazanıp Adana'ya gidelim ondan sonra görün ilk 2 cümbüşünü

kıbrıslı_mete

deplasmandaki adana ve buca maçlarına gel de çıldırma, hatta urfa da

Sercan

Alıntı yapılan: beşnumara - 20 Nisan 2015, 22:55:05
Yoksa Ads daha çok puan kaybeder.

Sanki çok kaybetmişler de, daha çok edecekler gibi konuşmuşsun Nambır Fayv..

samsunmania

Bu haftaki maçlar her şeyi belli eder. ADS Antep'e kaybedebilir. Ölümüne sürpriz olmaz. Kayseri Osmanlıspor ve Alanya Antalya maçları da istediğimiz gibi bitme ihtimali taşıyor. Tabii ki ilk iki şansı çok çok az ama olanaksız değil. Biz bütün maçlarımızı kazanalım hele.

desperate1

ads puan kaybeder ama biz de kaybederiz  :(

jean

Ads kayip vermiyor ilk 2 yatti artik play off a odaklanmaliyiz