İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

kamuri

ne olur evımızdeki maç hafta içi deplasmandaki hafta sonu olsun

beşnumara

Alıntı yapılan: kamuri - 28 Nisan 2014, 14:45:38
ne olur evımızdeki maç hafta içi deplasmandaki hafta sonu olsun

Tam tersi abi :)

kamuri

maviay55

Simdi onlar dusunsun. bu passokart zimbirtisi Ankarada gumler gene bibergazi yeriz  :-[

beşnumara

Ankara bildiğim kadarıyla passolige şimdilik geçiş yapmayacak. Gökçek taraftar kaybından korkuyormus :)

King Of The North

inşallah öyledir, yakarız angarayı, tribünde her türlü ezeriz ama passolige geçiş yapmama gibi bir lüksü var mı acep klüplerin?

##kdc##

Bu sefer kapı kırma aşamasında basarlar biber gazıyla plastik mermiyi

SametYılmaz55

28 Nisan 2014, 16:57:19 #757 Son düzenlenme: 28 Nisan 2014, 17:02:51 SametYýlmaz55
Alıntı yapılan: ##kdc## - 28 Nisan 2014, 16:43:06
Bu sefer kapı kırma aşamasında basarlar biber gazıyla plastik mermiyi

aynen öyle olur.maçtan önce ne olursa olsun kapasitenin üstünde seyirci alınmayacak talimatını verirler polislere.en ufak bir zorlamada Toma,biber gazı,plastik mermi şeytan üçlüsüyle karşı karşıya kalırız,bunların yanına yiyeceğimiz coplar ikramiye olur hepimize.

beşnumara

Playof tarihleri belli oldu. İlk maç 9 Mayıs cuma ikinci mac 13 Mayıs Salı final 18 Mayıs pazar.

cakir55

Hiç ara olmadan devam ediyor o zaman. İlk maç bizim sahamizda.

furkan5534

heyecandan çatlayacağım Allahım.keşke son maçları oynamadan direk playofflara başlasak  ;D

özkan

kuzey55

ben şimdiden heyecan ve stresten gerilmeye başladım.Allah yardımcımız olsun bu 2 hafta  :(

yirmiuc

Yarifinalde Mersin ve Ankara ile eslesmesek iyi olurdu.
Play off'ta benim favorim Mersin.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ertuğrul Sağlam

29 Nisan 2014, 15:40:18 #764 Son düzenlenme: 29 Nisan 2014, 15:45:54 Ertuðrul Saðlam
Benim en cekindigim takim Miy finale kalirsak kesinlikle eslesmek istemem.

Taraftar baskisini buradaki macta azami sekilde sahaya yansitmaliyiz ki Ankara'ya avantajli gidecek bir skor elde edelim. (20nci dakikada k....mu, pinarbasi vs demeden atabildigimiz kadar).