İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

isa55

Ankarasporu çıkarırlar. Bir düdüğe bakar olay. Onun için ilk ikiden çıksa iyi olur. Diğerleri ise bize göre.

binikalamadım

arkadaşlar son iki maçı kaybetsek mersin ve manisa son iki maçı alsa play off uçuyor mu ? averaj olduğu halde...

beşnumara

Alıntı yapılan: binikalamadım - 22 Nisan 2014, 22:56:58
arkadaşlar son iki maçı kaybetsek mersin ve manisa son iki maçı alsa play off uçuyor mu ? averaj olduğu halde...

Manisaya 1 gol farkla yenilirsek sıkıntı yok. Daha fazla fark yersek Maraş maçında bir puan şart.

berusa55

Forvetim

gel de pisi pisine verdiğin maçlara yanma, dışarda 2-3 galibiyetin olsa beraberlik yerine ilk 2 deydin. neyse hayırlısı inşallah.

Furkan

Büyük bi süpriz olmazsa Ankarasporla eşleştik.

AllydeenleaR

mersin final yapmazsa biz çıkarız.

Forvetim

playoff maçları ne zaman başlar, ara verilir mi ve ne kadar ara veriliyor.

ChucKeR

ertesi hafta diye biliyom ilk maç

Sadece Samsunspor

Bizim bugun macimiz vardi. Bizim bakan gelmis Samsunda toplanti yapiyor ve binlerce kisi var. Hicmi aklinizda Samsunspor yok bugun mac var falan diyen yok. Biz burda dk dk takip ediuoruz adamlarin umrunda degil

ngonge

Ankara gerçekten en çok çekindiğimiz takım. Ankara ile yarı finalde karşılaşmayı gene de finale tercih ederim. 2 maçta eleme şansımız daha kuvvetli. Hayırlısı olsun.

King1965

Büyük Kaptan Emin Kar Başkanımız Ankaraspor macı sonrası olaylar sonunda Allah bizi play offlarda Ankarasporla tekrar karşılaştırsın demişti.. İşte Kaptanın isteği oluyor..

ChucKeR

bana kalsa balıkesirle biz yenilelim orduyla mersin yensin balıkesirle eşleşelim. bu ihtimal üzerine bi kupon yapmayı düşünüyom  :oyun:

vanlioglu

Final maçının tek maç üzerinden ve ankarada olması açısından yarı finali ankarasporla oynamak mantıklı.
Artık diyecek son söz allah yolumuzu süperlige çıkarsın.

SametYılmaz55

Şaka maka hayatımızın en stresli dönemlerinden birini yaşayacağız.herkesin check-up yaptırması lazım play-off öncesi