İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

lato

Çıkamayacaksan erken kopmak en iyisi. Ordu, Balıkesir, Ankara üçünden birisi çıkacak. Kalan ikisi play off'a hayal kırıklığıyla gelecek. Manisa play off potasında bitirirse 3. takım olma adına en büyük aday olur. Geçen sene sonralardan kopup gelen Konya gibi. Eğer Mersin'le biz play off'ta kalırsak bu iki takımdan biri ipi göğüsler. Yılmaz Vural farkıyla Mersin bir adım önde olur. Bu zamana kadar final maçlarını hep teptik. Hocanın teknik ekibin oyuncuları çok iyi hazırlaması lazım maçlara çünkü işimiz çok zor :(

Ollivanders

Playofftan çıkamayınca kalpar alkışlanıp iyi seri yaptı denilerek uğurlanacak mı ?

beşnumara

Mersin bu hafta kaybetsin manisa yensin de mersin playofa girebiliyor mu göreceğiz :)

samsunum

Ankaraspor - Mersin

Balıkesirspor- Manisa

Eğer Manisa balkesi yenerse ki çok zor mersini alta alma ihtimalleri yüksek ama bizim içinde playoff garanti değil en az karşıyaka maçından 1 puan almalıyız

cakir55

Arkadan gelen takım her zaman avantajlıdır, Manisa'yı araya almaya gerek yok böyle olsun ilk 6. Ordu-Ankara-Balıkesir'den biriyle oynayacağız. Bunların arasından tercih yapmak gerekirse benim fikrim;
1-Ordu
2-Balıkesir
3-Ankara

İstemediğim takım Ankara, ne zaman ne yapacağı belli olmuyor, hücum oyuncuları çok iyi. Ordu tam dişimize göre, Balıkesir'in seyirci desteği fazla deplasmanda zorlanabiliriz.

55ertan

13 Nisan 2014, 23:48:35 #680 Son düzenlenme: 14 Nisan 2014, 08:46:06 55ertan
Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Nisan 2014, 21:43:41
Eşleşme:

(3) - (6) [ilk maç 6.'nın sahasında]
(4) - (5) [ilk maç 5.'nin sahasında]

Final:

Rakibini eleyenler tarafsız sahada tek maç üzerinden final...
Biz kesinlikle ilk macı deplasman oynamalıyız. Beraberliğe yatarız, evdede geceriz turu.

Aslankaya

ilk sayfalarda bazı arkadaşlar güzel tahminlerde bulunmuş.gerçekleşme ihtimali yüksek.ama hüseyin kalpar bunağını hesaba katmamışlar.

biz ilk 2 yi ankara da kaybettik.dönüm maçıydı.kaleci furkanın zaman geçirmeye çalışmasından dolayı sinirler gerilmiş maç sonunda da bazı olaylar yaşanmıştı.kazansan hedef değişecek ama sen kalecinden zaman geçirmesini istiyorsun.takım 18 maçtır kaybetmiyormuş.. takım kaybetmiyor tamam da hala yerinde sayıyor.berabere kaldığın maçlardan 3'ünü kazansan şuan ilk ikideydin be hüseyin kalpar.

play offlar da allah herkese sabır versin.anlık olaylar,gelişmelerle tüm sezon çöpe gidebilir.eğer finalde kaybedersek ikinci sivas faciası olur ve seneye daha kötü oluruz.

ngonge

İnşallah Karşıyaka maçını kazandıktan sonra kadroda değişiklikler yapıp Umar, Adiloviç gibi oyuncuları son 2 hafta dinlendirip playoff için hazırlamaya başlamak, forma şansı bulamayan oyuncuları da bir şekilde oynatmak lazım.

jean

ruyamda super lige cikmisiz uyaninca cok uzuldum ruya diye ins gerceklesirde keyfimiz yerine gelir

yirmiuc

:)
play offlara kalp dayanmaz. Allah yardimcimiz olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ask55

1. İBB
2.Ordu 70
3.Balıkesir 69
4.Samsunspor 68
5.Ankaraspor 68
6.Mersin 64

İbb ve Ordu çıkar.
Balkes Mersini bizde Ankarayı geçeriz.
finalde maç uzar.penaltılarda bizim son penaltıyı taha atar ve süperlige çıkarız.

maraton

bizde o ara kalpten ölürüz

celebi

Alıntı yapılan: ask55 - 17 Nisan 2014, 13:26:13
1. İBB
2.Ordu 70
3.Balıkesir 69
4.Samsunspor 68
5.Ankaraspor 68
6.Mersin 64

İbb ve Ordu çıkar.
Balkes Mersini bizde Ankarayı geçeriz.
finalde maç uzar.penaltılarda bizim son penaltıyı taha atar ve süperlige çıkarız.

düşünemiyorum bileeeeeeee ???

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: celebi - 17 Nisan 2014, 14:07:07
düşünemiyorum bileeeeeeee ???

sitede sağlam üye kalmaz eğer öyle bir senaryo olursa :D

samsunum

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 17 Nisan 2014, 14:09:00
sitede sağlam üye kalmaz eğer öyle bir senaryo olursa :D

Okurken  bile heyacanlandım  :) :)