İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

Ahmeti

ilk 2 tireni önce Ankarara'da sonrada Adana'da kaçtı. Play off larda tek umdum kolay kolay yenilmiyor olmamız o yüzden penaltı kullanacak futbolcuların yatıp kalkıp penaltı çalışmaları lazım.
Bu sezon çıkacaz Allah'ın izniyle yeterki umudumuzu tüketmeyelim takıma her türlü olumsuzluğa rağmen sonuna kadar destek olalım.
İsterse Karşıyaka maçında yenilelim ama taraftar desteğini sonuna kadar gösrerelim.

Ellibeş Numara

Bir değil, iki değil, üç değil, 4-5 defa ilk 2 için fırsat geldi önümüze hepsini teptik. Aylardır paralarını alamayan futbolcuların ve teknik ekibin iyisiyle kötüsüyle mücadele ettiklerine mi seviniyim, yoksa ilk 2 şansını kaç defa teptiklerimize mi üzülüyüm bilemedim. Müslüm Baba'nın dediği gibi bütün duygularım ağır yaralı. :(

isa55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 13 Nisan 2014, 17:09:49
Anonsçu yırtına yırtına Karşıyaka 2-0 önde diye bağırıyor.kazansak puan farkı 3'e inecek.bizimkiler hala vakit geçirme derdinde.amacınız ne sizin,yazıklar olsun hepinize

Hoca ve topçular bu anonsu bizim için değil de Ordu açısından düşündü.
İlk 2 hesabımız yoktu çünkü.

Ollivanders

Onu yenme bunu yenme . Ama yenilmezlik serimiz devam ediyor diye sevin . Helal be !

özkan

Dünyadaki güncel futbol bilgisinden uzak futbol kafasıyla,bu sene  bu destekle lige çıkamayalım da seneye görürüm ben kalparı. :kafa:

isa55

Yönetim sezon başında galibiyet ve beraberlik primlerini belirledi. Şu aralar yenilmiyoruz. Bu paralar ödenmese de alacak defterine yazılıyor. Play-off da böyle düşünülüyor herhalde.
Şampiyonluk primi yok mu acaba?

Shane_Falco

Yenilmedigimiz iyi oldu yoksa Ordu puan farkini acip rahatlayabilirdi. Kim cıkarsa cıksın pek ilgilenmiyorum ama Balkes,Ankara,Ordu son mac son dk ye kadar 2.lik icin mücadelesi versinler. Bunun fiziki ve psikilojik etkisi play-off larda ortaya cikacaktir...

Lusage

Mümkünse bitsin şu seri de Play-Off larda önümüze bakalım. Yenilmeyene değil kazanana veriyorlar ödülü. Bunun en güzel örneği bugün oynanan Bayanlar Euroleague final maçındaydı. Bir taraf bütün maçları kazandı da ne oldu? Final maçını kaybetti. Gerisinin ne önemi var? Biz Play-Off final maçında olaki yenildiğimizde şu kadar maç yenilmedik diye mi avunacağız? Artık reset atmanın vakti geldi de geçiyor bile. Bir yenilginin takıma pozitif etkisi büyük olacaktır.

beşnumara

Bugün manisanin konumunda olsaydık son üç maç 9 puan yapmıştık bu kadar basit bunun açıklaması. İnşallah playofta şans yanımızda olur.

GurbetciFanatik

yaniliyorummu bilmiyorum suanku puan tablosuna göre play off maclari söylemi oluyor

ilk mac  Samsunspor - Balikesir
          Balikesir - samsunspor

ilk mac  Mersin - Ankara
          Ankara - Mersin

yoksa kura mi ??

eger öyleyse yani 5. ve 6. ilk maci sahasinda oynicaksa biz ilk maci kendi evimizde oyniyavagiz anlamina gelir.

yirmiuc

yaniliyorsun, lig bu puanlarla bitmis olsa biz 6. sirada tamamliyoruz.

ankara - samsun
balikesir -mersin eslesmesi oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

berusa55

13 Nisan 2014, 21:43:41 #671 Son düzenlenme: 14 Nisan 2014, 00:43:30 berusa55
Eşleşme:

(3) - (6) [ilk maç 6'ncının sahasında]
(4) - (5) [ilk maç 5'incinin sahasında]

Final:

Rakibini eleyenler tarafsız sahada tek maç üzerinden final...

55.hakan

Çıkıp sen hedef artık play off dersen o oyuncu da son dakikalarda top çevirir.Bas bas bağırdık geçen hafta yapmayın etmeyin puan kaybedecekler dedik ama kaybetmeyi kabullenme psikolojisi böyle bir şey.Başka bir açıklamasını bulamıyorum ben bugünkü rezilliğin.

beşnumara

Ordu maçından sonra "maçtan önce oyuncularımızla ilk iki şansımızın çok az olduğunu konuşmuştuk" diyen bir hoca oyuncularına ilk iki adına ne verebilir Allah aşkına. Biz ne için mücadele ediyoruz yaa.

ngonge

Artık başlığın playoff şansımız olarak değişme zamanı geldi.

Kötü tarafı playofflara baya oyuncunun formu düşük girmemiz. Şu 3 hafta bunları hazırlamamız lazım.