İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

mersin playoff lara konsantire olmuş. geçen hafta kendi sahalarında balıkesire resmen oynamadılar ve yenildiler. bu hafta bize karşı sanki final maçıymış gibi bastırdılar.
  neden? çünki kendileri 5. veya 6. olduklarında samsunspor 3. veya 4. olursa  bizimle eşleşmek istemediler. onun yerine ordu ve balıkesiri tercih ettiler.
  şu mersine iyice gıcık oldum arkadaş yaa...finalde size koymak nasıl zevkli olacakkkkk  :kafa: :kafa: :kafa:

oguz_5528

Bu Nihat'ı döve döve sınır dışı yaparlar,utanmadan konuşuyolar bide http://www.atakumhaber.com/samsunsporda-play-off-hesabi.html

Ollivanders

Playoffa kalan her takım çıkıyor mu yoksa ben mi yanlış biliyorum ?

beşnumara

Bu hafta biz orduyu yener ankara adanaya takılır Balıkesir de kskya yenilirse noolur :D
Umut tacirligi yapmıyorum ama böyle bir şey olursa sonere mi söveriz galpara mı :)

Ollivanders

ngonge

Bizim takım ilk 2 ne de olsa bitti, ilk 6 garanti derse şu 4 maçta duman oluruz.

beşnumara

Şu mersin biraz takılsa arkasından manisa sıkıştırsa ne güzel olur ;)

55.hakan

FaTiH_HaN

Bokunu çıkarmak gibi olmasında Ksk Manisaya bassa, düşme korkusu olan Adana Ankaraya bassa bizde Orduyu yensek son 3 hafta çok acaip hesaplar döner bence 4de4 yaparsak %50 şansımız var  :)

55.hakan

Bu kadar kolay pes eden takım yöneticileri görmedim %0,1 ihtimal bile olsa takımı yüreklendireceksin arkadaş.

adige73

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 10 Nisan 2014, 23:39:11
Bokunu çıkarmak gibi olmasında Ksk Manisaya bassa, düşme korkusu olan Adana Ankaraya bassa bizde Orduyu yensek son 3 hafta çok acaip hesaplar döner bence 4de4 yaparsak %50 şansımız var  :)

burada tek sorun kahramanmaraşın balıkesire basamayacak olması

furkan5534

Fiksture tekrar bakiyorum oncelikle ankaraspor bence ilk 3 mac puan kaybeder.ordunun biz ve ankarasporla maci var.balikesirinde belediye ve manisayla maclari var.valla gercekten inansalar pes etmeseler ilk iki sansimiz hala var.

GurbetciFanatik

Bizim ilk2 sansimiz belki son hafta bile ümidimiz olur.

Önemli olan Kalparin Yönetimin ve futbolcularin ümidi olmasi.
Onlar yitirmisler bizler inansak ne fayda onlar inanmazsa

Shane_Falco

Balkes olmasa ilk 2 yi bu puan farkiyla bile dusunebilirdik ama isi onlar bozuyor. Sahsi gorusum ibb ve balkes ilk 2 de yer bulur. Play-off ta aralarina biz katiliriz...

ngonge

İstatistiklerin öbür tarafından bakarsak son 6 maçta 4 beraberlik 2 galibiyet. İnşallah playoff dan çıkarız, çıkamazsak, Furkan'lı, Canberk'li (tutabilirsek), Ercan-Taha(k)-Doğan-Kemal'li bir kadroyu hayal ediyorum.