İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

beşnumara

Galpara dışarda ulaşılmıyor :D

brigand

Alıntı yapılan: brigand - 05 Nisan 2014, 17:40:50
İbb artık çıktı diyebiliriz. Bu akşam Urfa'nın yapacağı bir sürpriz ve Balıkesir-Ordu maçında çıkabilecek bir beraberlik ligin zirvesini çok değiştirecektir. Az da olan şansımızın devam etmesi için bu skorlar şart.

Bu haftasonu için temennimiz gerçekleşti. Yarın ne yapıp edip alalım ve şu son 4 maça bakalım. Çarşı karışsın bizde aradan sıyrılalım. 

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: beşnumara - 06 Nisan 2014, 21:26:10
İnanmayan arkadaşlar onlayn mı :)

Bizim için bir kıvılcıma bakar ama Kalpar'ın off-line moddan çıkması lazım abi :)

mehmet yılmaz

Ah Kalpar.. Adana maçına kahrolmamak elde değil. Ne tuhaf adamsın sen?

Halen 2.lik şansımız var bence. Bize 5/5 lazım.

GurbetciFanatik

Arkadaslar size bisey sorcam merak etdim.#

Diyelimki ciktik ha play of ha ilk 2 de.

Sizce Kalpar kalmali mi ?

Bana göre kalmali cünkü , ne kadarda begenmesemde bu 2 olur ve büyüüüük ayip günah olur adama.
Hic olmazsa denilir tutmazsa yollar ayrilir.

SametYılmaz55

Biz göndermeyelim kendi istifa etsin :)

umit

5te 5 yapsak bile ilk iki şansımızı düşük görüyorum. balıkesir'in ciddi fikstür avantajı var.

King1965

Balıkesirspor 4 kalan maçın sadece 2 ' sini kazanacak 1 maçı berabere bitip 1 maçından sahadan yenilgiyle ayrılacak. Ama Samsunsporumuz 5'de5 Yapacağına biz inanıyoruz peki kalpar..

emre

İlk 2 umudumuz tekrar filizlendi. Allah bize yürüyün yukarı doğru diyor resmen ama Sir Kalpar 'ın da anlaması lazım bunu artık. Mersin ve Ordu'dan 6 puan ilk 2 demek. Play off...Play offa kalırsak çıkabileceğimizi düşünmüyorum ben. Böyle bir senaryo sadece bu seneyi değil bir daha ki seneyi de alır götürür. Maazallah.

##kdc##

Biz Mersin'e basalım Manisa haftaya da bassın, çaktırmadan Mersin'i play off dışına atalım  :P

Sadece Samsunspor

Oyunculara sıfırdan başlıyormuş gibi psikoloji yaratılıp 5de 5 yaparsak çıkarız ben inanıyorum buna. Kalpar sakın yarın 11de süpriz falan yapma serkan çalık adnan falan kaldıramaz artık bu bünye

Furkan

Alıntı yapılan: ##kdc## - 06 Nisan 2014, 22:25:54
Biz Mersin'e basalım Manisa haftaya da bassın, çaktırmadan Mersin'i play off dışına atalım  :P

Tam da aklımdaki senaryo hatta ilk  iki iddamız biterse Manisa maçına kadar o maçı verelim Manisaya İbneyurdu play off dışında kalsın :D

GurbetciFanatik

icimdeki his bu hafta Orduspor-Samsunspor maciyla aramizdaki dostluk sarsilcak gibi , insallah sonuc ne olursa olsun böyle birsey olmaz.

muzaffer4

Simdi biz ankarayla play off finali oynarsak mac ankarada mi olacak?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: King1965 - 06 Nisan 2014, 22:17:11
Balıkesirspor 4 kalan maçın sadece 2 ' sini kazanacak 1 maçı berabere bitip 1 maçından sahadan yenilgiyle ayrılacak. Ama Samsunsporumuz 5'de5 Yapacağına biz inanıyoruz peki kalpar..

Yenilgiyle ayrılmasına gerek yok o maçta berabere bitse bize uyar ikili averajda önündeyiz balkes'in :)