İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

inşallah balıkesir-ordu berabere bitecek

Lusage

Biri kazanacak ise bu Ordu olsun lütfen. Bu hafta kazanır isek Ordu ile final maçına çıkarız orada durumumuz belli olur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beşnumara

Playofflara kalirsak cikamayacagimizi düşünüyorum. İnşallah beş maçı da kazanır ikinci olarak çıkarız.

fanatik samsunsporlu

balıkesirin 6 puan kaybetmesi gerekiyor.4 maçımız ortak son maçları ibb.şampiyon olup iddiasız kalacak ibb son maçta deplasmanda balkese yatmaz mı?

berusa55

05 Nisan 2014, 21:20:18 #559 Son düzenlenme: 05 Nisan 2014, 21:23:36 berusa55
Balıkesirin de fikstürü bizimle aynı malum. Ordu maçından sonra düzlüğe çıkıyorlar gibi. Karsıyaka, Manisa, Maraş maçları... Bu üc takımın Balıkesir'e çelme takmalarını umacağız. İBB maçını bir şekilde son hafta alırlar evlerinde.

cakir55

Balikesirin alacağı max puan 9 bana göre. Hepsini kazanırsak puanları eşitleriz.
Hala çok zor. Deplasmanda ne yapacağız bakalım.

# tapatalk #

Sol Açık

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 05 Nisan 2014, 21:14:34
balıkesirin 6 puan kaybetmesi gerekiyor.4 maçımız ortak son maçları ibb.şampiyon olup iddiasız kalacak ibb son maçta deplasmanda balkese yatmaz mı?

İBB bence kesin çıkacak ve son maça garantilerse, Balıkesir evinde kesin alır o maçı.

Ama sürprizler de mümkün. İBB Bolu-G.Antep Bld.-1461 üçlemesi yapacak. Bu 3 takım da düşme potasında ve kritik maçlar. Eğer bu maçlarda (en az ikisinde) tökezlerse, son maça garantilememiş olarak da çıkabilir.

Ankara maçı da gösterdi ki, bizim işimizi hakkıyla yapmamız gerek. 5'te 5 yapacağız, duruma bakacağız.

Sadece Samsunspor

Ahlar vahlar içinde kendi kendimize yazık ettik ilk 2yi elimizin tersiyle ittik adana maçı maraş maçları bitirdi bizi ilk yarıdaki mersin maçı. Ah ahhh diyorum. Neyse kazanmaya devam 5de 5de çıkarız

Ollivanders

Urfa'yı gördün mü korkak kalpar

Sol Açık

Harbiden, diğerleri ayrı ama ben en çok Balıkesir maçına üzülüyorum. 1-0 öne geçmiş, rakip 10 kişi kalmışken, bir sürü fırsat harca, sonra saçma sapan/olmayacak 2 gol ye, sonra yine bir sürü fırsat harca ve beraberliği güç bela kurtar.

Sadece o maçın 2.yarısı olması gerektiği şekilde sürseydi şimdiki iddiamız çok başka oluyordu!  :o

ngonge

Artık geçmişe bakmayı bırakalım şu durumdan nasıl çıkarız nasıl başarırız onu düşünmemiz lazım.

eprianu

Balkes - Ordu berabere, Samsunsporumuz galip...
Bu hafta en güzel bu şekilde biter.

furkan5534

balıkesirin ordu maçından sonraki fikstürü çok rahat görünüyor bi en son belediye maçı var o da meçhul :o

beşnumara

Belediye iki mac puan kaybetsin de görürüz balkes maçını ;)

Ollivanders