İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

öyle mi? güzel o zaman. çok sınır da oyuncumuz var....
nasıl oluyor şimdi play off lar? 3. ile 6. - 4. ile 5. çift maç lı eleme mi oynayacaklar?

beşnumara

Evet. Tffnin sitesinde statü bölümünden ptt 1.lig bölümünden bakılabilir.

domin55

artık hesaba kitağaba gerek yok.ilk 2 iddaamız yattı bence.hem zaten takımımızın 5te5 yapacağanada inanmıyom.playoffdan devam

Levent ÖCAL

Yanılmıyorsam bu başlığa ilk mesajım. Daha önce hesapla kitapla uğraşmadım çünkü evdeki hesap çarşıya uymaz, yine hesaba kitaba gerek görmüyorum. Kısacası ben, takım 5/5 yaparsa 2. olarak çıkacağımıza inanıyorum  :)

Allah razı olsun terinin son damlasına kadar çalışıp takımımızın buralara gelmesinde emeği olan futbolcularımızdan ve Kalpar dan. Ne kadar çok kızsakta, saç baş yolsakta bir şekilde bu futbolcu topluluğunu takım haline getirdi, öyle yada böyle playoff potasına soktu.

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: celebi - 04 Nisan 2014, 14:29:52
çı-ka-ca-ğız yazı bunu bir kenara çelebi abi dedi dersiniz.
Ağzın bal yesin çelebi abi.

GurbetciFanatik

Play off garanti zaten.
Ben 5/5 neden olmasin derim , cünkü baski yok .
Rahat rahat cikip oynasinlar.
Bu hafta üstümüzdekiler takildi futbolcularimizin eli ayagina dolandi kavga edip durdular.

Rahat ciksinlar maca 5/5 icin bi engel var oda ORDU deplasmani.
öteki 4 mac cantada keklik olarak görüyorum.

Ertuğrul Sağlam

04 Nisan 2014, 18:38:06 #546 Son düzenlenme: 04 Nisan 2014, 19:51:33 Ertuðrul Saðlam
Arkadaşlar 6/6 - 5/5 diye boşa hesap yapmayın  bizim bu bunak Kalpar K.Maraş deplasmanı dahil hangi deplasmana 3 puan için çıkmışda Ordu ve Manisa Deplasmanına 3 puan için çıksın Samsunspor'un alacağı maksimum 11 puan var Miy-Ksk-K.Maraş = 9  Ordu ve Manisa = 2

Ligin son sıralarındaki 5 takımdan deplasmanda aldığımız toplam puan 6 bu bile gerçekleri ortaya koyuyor.

Fethiyespor    1    32
Boluspor        0    31   
T.Linyitspor    3    31      
1461 Trabzon 1   30   
K.Maraşspor    1  13   

samsunum

bana göre artık ilk 2 şansımız mucizilere kaldı ama bir taraftandan diyorum bu takıma ne zaman imkansız şey olsa onu başaracak fırsatımız geliyor ama son hamleyi bir türlü yapamıyoruz( süperligten düştüğümüz sene ).  ilk 2 hayal gibi gözüksede bu takım samsunspor. ha yine ilk 2 yi son hafta kaybedeceksek bence böyle şimdiden playoffa hazırlanmak daha iyi. ( ilk 2 yi son hafta kaydeceksek hem  taraftarımız için hemde futbolcularımızı kötü etkiler bu durum...)
Bir yanımda diyor eğer süperlige çıkacaksak playoff tan çıkalım. gerçi o maçlara heyacan dayanmaz ama. hep istemişimdir süperlige playoftan çıkmak :)

ask55

Alıntı yapılan: ask55 - 24 Mart 2014, 00:41:32
son 3 haftaya iddaalı gelebilirsek eğer, 3 te 3 ile 9 puan alırız bence.
ilk 4 haftada 8 puan ancak alırız.
toplamda 70 puan yapıyor.
70 puanla ilk 2 olmazsa çok üzülürüm.
son 7 hafta kala bu hesabı yapmıştım.mersını yenıp orduyla berabere kalırsak son 3 haftaya bence iddaalı gireriz.
son 3 hafta 3te3 yapar 70 puan yaparız.
umarım üzülmem.70 puanla ligden çıkamayan yoktur herhalde tarihte..

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 04 Nisan 2014, 18:38:06
Arkadaşlar 6/6 - 5/5 diye boşa hesap yapmayın  bizim bu bunak Kalpar K.Maraş deplasmanı dahil hangi deplasmana 3 puan için çıkmışda Ordu ve Manisa Deplasmanına 3 puan için çıksın Samsunspor'un alacağı maksimum 11 puan var Miy-Ksk-K.Maraş = 9  Ordu ve Manisa = 2

Ligin son sıralarındaki 5 takımdan deplasmanda aldığımız toplam puan 6 bu bile gerçekleri ortaya koyuyor.

Fethiyespor    1    32
Boluspor        0    31   
T.Linyitspor    3    31      
1461 Trabzon 1   30   
K.Maraşspor    1  13   

tavşanlı :0-ankara :0
maraş :1-ankara:1
1461:0 -ankara:0
fethiye:3-ankara:1
ankara:1-bolu:3

tek biz değiliz aslında.o yüzden yılmak yok.

brigand

İbb artık çıktı diyebiliriz. Bu akşam Urfa'nın yapacağı bir sürpriz ve Balıkesir-Ordu maçında çıkabilecek bir beraberlik ligin zirvesini çok değiştirecektir. Az da olan şansımızın devam etmesi için bu skorlar şart.

Sol Açık

Ben de hesap kitap yapıyorum. Balıkesir'in Mersin'i deplasmanda yenmesi hesapları alt üst etti. Hem Mersin devre dışı kaldı (ve örneğin Ankara'nın bir iç saha maçı kolaylaştı), hem de Balıkesir bir anda öne fırladı. 5 maçı alsak da çok büyük bir sürpriz olmazsa ilk 2'ye giremeyiz. Bundan dolayı takıma kızmaya da, son düzlüğü çıkaramadık demeye de gerek yok. Sayısını hatırlayamadığım maçtır (sanırım 16 oldu) yenilmeyen bir takımdan bahsediyoruz, "harika bir atak yaptık ama rakipler az kaybetti" demek daha adil olur.

Bu noktadan sonra play-off'ta kimin olmasını istemezsin derseniz, ben Ankara derim (en az çekindiğim ise Balıkesir). Kadroları güçlü, ekstra işler yapabilecek oyuncuları var.
Bunun için Balıkesir'in bu hafta kazanamaması iyi olur. Ordu, Balıkesir, Samsunspor, Mersin İY sıralaması olursa, ilk turda Balıkesir ile oynarız ve finale kesin çıkarız.

Finalde de karşımıza kim çıkarsa çıksın, Süper Lig'e gideriz...

Sol Açık

Bu sezon beni en çok üzen ve şu an 2.lik şansımızı elimizden alan 2 maç var (öyle K.Maraş maçı falan değil, olur öyle sonuçlar):

Mersin İY ve Balıkesir deplasmanları...
Bu maçlar çok talihsizdi ve 5 ekstra puanımızı alsaydık, durum bambaşka olurdu.

ask55

play-off'ta ilk rakibimizin ankara olmasını isterim.
mersin ve balkes kendi sahasında taraftarınında ittirmesiyle ekstra işler yapabilirler.
ama ankara ile iki maçı da kendi evimizdeymiş gibi oynarız.

finalde de balkes gelsin isterim.yılmaz vuralın tecrübesi ve otoritesi sahaya yansısın istemem.(hem hakem hem rakip üzerine etkisi)

berusa55

05 Nisan 2014, 20:53:03 #554 Son düzenlenme: 05 Nisan 2014, 20:57:00 berusa55
Bravo Şanlıurfa vallahi helal olsun.

Yarın Balıkesir  - Ordu beraberliğinde işler yine karışacak gibi.  :)