İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

cakir55

Balikesirin ikinci olma ihtimali var ama hala zor.
Evlerinde çok zor maçları var. Ordu, Manisa ve İbb. Bu maçları kazanmalari zor bence.

# tapatalk #

vanlioglu

İbb ve balıkesir ilk ikiyi paylaştı diyebiliriz artık.
Balıkesirden hiç beklemediğim bir performanstı helal olsun.

muzaffer4

Balıkesirin en zor macı  orduyla diger maclarini rahat kazanirlar son haftaya ibb macindan once ilk 2 yi garantilerler

Integral

2. son haftaya kadar 2.liği garantileyemez kolay kolay bence. bu ligde herşey olur.

haftaya balkes - ordu berabere biterse, biz de adana mersin maçlarını alırsak fark 2'ye iner bu takımlara karşı.
sonrasında tökezleyen gider. illa ki birileri tökezleyecek, ilk 2 olmaz diyerek kestirip atmamalı. yoksa tökezleyen biz oluruz.

SametYılmaz55

yarın öyle yada böyle kazanmamız lazım.yarın ki maç hedefimizi koyma açısında çok önemli.Manisa kaybetti 1 puan hiç bir şekilde işimize gelmez.sonrasında Mersinle oynuyoruz.bugün iki oyuncusu cezalı duruma düştü.bu bizim için büyük bir avantaj.Orduyu da deplasmanda yenersek ilk 2 için iddaalı konuma geliriz.ilk 2 için ilk ayak yarın ki Adanaspor maçı.inşallah galip gelip yolumuza devam ederiz.

beşnumara

Şu son haftaki balkes-ibb maci keşke az daha erken olsaymis :)
Bu hafta iki 63 puanli takım mac yapacak balkes-ordu. 62 puanli ankaranin işine gelebilir. Çok ballı bu ankara bay geçtiği hafta, hafta ici maclari oynaniyo sonra balkes-ordu oynuyor. Ordu-ankara maci olacak. Fikstüre bakarsak balkes daha kolay. Her an her şey olabilir. Artık bu saatten sonra cok heyecanlı çok keyifli lig oynanacak. Zaten don 4 hafta nerdeyse tüm maçlar ayni gün aynı saatte oynanacak.

Shane_Falco

Yarin biz bi oynayalim gerisine bakariz ama balkes 1 adim onde duruyor...

Sadece Samsunspor

Ilk 2 hedefi kesinlikle botmedi yarin yenersek puan farki 4 illaki balikesir takilacaktir zar zor kazaniyirlar her maclarini

eprianu

Samsunspor dahil ilk 6 içindeki takımların hiçbiri göze hoş gelen futbol oynamıyor.
Her takımın takılmsını bekleyebiliriz. Misal Ordu'nun tirabizona takılması gibi.
Yarınki maçtan umudum olmasa da çok kritik bir maç, yenersek çok şey değişir bence

Furkan

Miy maçında olabilecek en kötü sonuç çıktı ama daha çok şey değişebilir ilk 2 ihtimali biz dahil 4 takımın yüksek oranda var hala

Sent from my iPhone using Tapatalk

orucreis

Dışarı da kazanırsak aradan her türlü sıyrılırız

##kdc##

Hem Dimitrov hem de Ercan yazmışlar bugün gollerini ikisi adına da çok sevindim  :)

Mersin de Manisa da yenildi bizim topçular kafaları rahat çıkacaklardır, ben 1 puan niyet etmiştim ama bu akşamki maçlardan sonra galibiyet alırız gibime geliyor  :P

Ollivanders

03 Nisan 2014, 08:39:55 #507 Son düzenlenme: 03 Nisan 2014, 13:31:04 Serpico
Adanayı yenersek ilk 2 yüksek ihtimal

s_uzunkaya

ilk 6 hesabı şu an itibariyle kapandı.  adana maçını alamazsak ilk 2 hesabıda kapanır ve bu başlık anlamsızlaşır  :P

samsunluhakan

bu takım 6 da 6 yapacak en önemli maç adana maçı eğer adanayı yenersek ben ilk 2 garanti diyorum