İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

##kdc##

Buna da şükür, 2 sene önce bugünleri görebileceğimiz bile meçhuldü.

Bir de play off'tan çıkalım bakalım nasıl oluyormuş  :P

Tufan

Ayberk yarısı değil MİY ve Maraş maçları 1 değilde 6 puan olsaydı şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyorduk Fethiye maçını falan saymıyorum bile. Kalpar'a deplasmanda 1 puana yatıyor diye kızaduralım çok talihsiz maçlarımız oldu. Kafamız rahat 2 maç kaderimizi çizer 6 puan gelirse yürürüz çatır çatır.

Ayberk

Ilk yarıdaki manisa da yok neyse ki. En azindan ilk 6dayiz buna da şükür

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GurbetciFanatik

Play off sans isi.
O gün sans kimden yanaysa o gider.
Penalti-kirmizi kartlar-ofsaytlar-hakem.
2 x 90 dakika kabus gibi gelir insana, heleki penaltilara kalinirsa doktor gözetim halinde bakarim ben artik.
olmaz diye bisey olmaz alalim 6 maci.

yirmiuc

Eger huseyin hoca , maras, adanademir, mersin deplasmanlarinda takimi iyi motive edebilseydi bugun sampiyonlugu konusuyor olurduk.
Malesef Huseyin hocayla play off sonuclari icin olumlu dusunemiyorum. Onunla ciktigimiz kader maclarinda hep duvara tosluyoruz.
Keske Ugur Tutuneker'i alabilseydik.
Play-off'ta Allah yardimcimiz olsun..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Furkan

Adanadan 3 puanla dönersek yeşersin umutlar samsunspor_x

lato

İlk ikiyle 6-7 puan fark eritilemeyecek bir fark değil aslında. Ama bizi ümitsizliğe düşüren haftalardır puan almamıza rağmen farkın erimemiş olması ve rakiplerimizin de maçlarını kazanması. İnşallah bu yolun sonu süper lig olur

GurbetciFanatik

Ulan Denizlispor 10 dakika daha dayanamdin be.
yok abi olmuyor herkes kazaniyor naail bi sezon bu

kuzey55

ligin altındaki takımlar bu sezon reziller.

muzaffer4

Off hic mi puan kaybetmezler yaa :kafa:

berusa55

İBB, top oynamadığı bir maçı daha Denizli defansının bir anlık hatasıyla 3 puan alarak kapattı; bizi de fıtık etti.

GurbetciFanatik

Dost aci söyler arkadaslar.
Play off a hazirlanmaya basliyalimmi acaba yavas yavas.
Ümit kesilmez ama rakipler hic kaybetmiyor elimizde olan seyde degil artik.

SametYılmaz55

Bizde var bir şeyler.ligde kalmaya oynarız kalma barajı yükselir,şampiyonluğa oynarız gene baraj yükselir.her şeyin hayırlısı artık bu saatten sonra

brigand

Üsttekilerin birbirleriyle oynayacakları maçlar ilk 2'yi belirleyecek. Ama bizim bütün maçlarımızı kazansak bile ilk 2'de olmamız şuan itibarıyla %30-40 arası bir ihtimal olarak görünüyor. Yani artık iyice zor. Takım içinde bu hesaplar elbet yapılmıştır. Adana maçından sonra çok daha net konuşabileceğiz galiba. Bekleyelim.

Sadece Samsunspor

Ankaranin oynamadigi bu haftada kes8nlikle adanayi yenmeliyiz eger yenersek o gazla mersini Samsunda yer bitiririz