İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

berusa55

Bu hafta küme düşme hattındaki takımlar tam anlamıyla tökezlediler. Manisa'nın en kötü bir puan alacağını düşündüğüm bir deplasmandı, üç puanı kapıp gittiler. Play off ve ilk iki yarışına yürek dayanmayacak anlaşılan.

Dartagnan

Su anda ılk 2 ye oynama sansımız kadar 7. ye düsme olasılığımız  var.  Allah sonumuzu hayır eylesin...

Ollivanders

Manisa'nın tek düşüncesi bİzi aşağı almak . Ankara maçı ve daha sonrasında Manisa deplasmanı avantaj sağlıyor ve buna kitlendiler . Ah kalpar ah ne basit puanlar kaybettirdin bize . Maraş'tan 1 puana razı dondun ya ne diyeyim

GençKozluklu

Manisa hiç sorun olmaz artık. Hep düşme hattındaki takımlarla oyanayacak. Balkes deplesmanı var. Balkesi yensin biz orada Manisa'yı nasıl olsa yeneriz. İddiası olsun ki yolumuzu açsın Balkes'i yenerek. Biz Ankara maçını düşünelim ve maçı alalım, gerisi teferruat

silopilimuhsin

Mutlaka 18 puan toplamamiz lazım kalan 8 haftada. 70 puan olur.  Oda kritik 70 puanla bile cikamayabiliriz direk olarak. Lig gerçekten çok heyecanlı oldu.

lato

Bence ilk iki son hafta belli olacak. Kolay kolay koparıp gider dediğimiz takımlar bile tökezliyor.

samuray

sezon sonu yaklaştıkça maçlar dahada zorlaşıyor bence 70 puan ilkk iki için yeterli olur düşüncesindeyim ama biz önce ankarasporu yenmeliyizki ilk iki için iddiamızı sürdürelim hadi bakalım inşallah 3 puan bizim olacak

tankut

Samsunsporumuz kırılma maçlarını almakta zorluklar yaşıyor.......inşallah alırız bu maçı....Üniversite sınavlarında görevli olmasaydım.....tribünde olacaktım.....

ask55

cakir55

Ankara'yi yenemeyerek işi zora soktuk gerçekten. Deplasmanda Adana, Ordu, Manisa maçları kaldı.
Adana, Ordu'dan en az 4 puan ile dönmek lazım. Manisa bizim maça kadar havlu atacaktir. O maçı da alalim bir zahmet.

# tapatalk #

ask55

24 Mart 2014, 00:41:32 #385 Son düzenlenme: 04 Nisan 2014, 20:51:24 ask55
son 3 haftaya iddaalı gelebilirsek eğer, 3 te 3 ile 9 puan alırız bence.
ilk 4 haftada 8 puan ancak alırız.
toplamda 70 puan yapıyor.
70 puanla ilk 2 olmazsa çok üzülürüm.

erkutdem55

İlk 2 olmaz artık,çok zorlamayın kendinizi.14 haftadır yenilmedik hala 6.yız.Bu saatten sonra Manisa'nın yaklaşmamasını sağlamak yeterli olacak.Haftalardır yenilmeyen takımın play-off'tan çıkması bence çok zor değil.Ordu,Balıkesir ve Ankara'yı daha yumuşak buluyorum,İBB ve Mersin bize ters derecede tempo yapabiliyorlar.

elexir

,
Alıntı yapılan: erkutdem55 - 24 Mart 2014, 00:44:46
İlk 2 olmaz artık,çok zorlamayın kendinizi.14 haftadır yenilmedik hala 6.yız.Bu saatten sonra Manisa'nın yaklaşmamasını sağlamak yeterli olacak.Haftalardır yenilmeyen takımın play-off'tan çıkması bence çok zor değil.Ordu,Balıkesir ve Ankara'yı daha yumuşak buluyorum,İBB ve Mersin bize ters derecede tempo yapabiliyorlar.

Böyle olumsuz bakmamak lazım, arada büyük bir puan arkı yok, son 3 haftaya kadar netleşmez puan olarak diye düşünüyorum

erkutdem55

Alıntı yapılan: elexir - 24 Mart 2014, 00:48:43
,
Böyle olumsuz bakmamak lazım, arada büyük bir puan arkı yok, son 3 haftaya kadar netleşmez puan olarak diye düşünüyorum

5-6 haftadır ilk 2 hesabı yapıyoruz ama hala 6.yız maalesef.İnşallah yanılırım.İlk 2'ye üzülmek yerine play-off'a sevinmek daha doğru geliyor bana.Kaldı ki biz ne kadar ilk 2 hesaplasak da Kalpar ilk 6ya oynuyor,bu da bir gerçek.

samsunmania

Manisa bu hafta da takılır, biz alırsak bundan sonra içeride dışarıda saldırır bu takım. Hiç bir şey belli olmaz. İlk iki hayal değil ama işimiz kolay da değil.