İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

beşnumara

Bana göre gidişatı dagitmazsak son üç maçı her türlü kazanırız.  Buca ve ankara maçları o yüzden çok önemli.
Biz ne yazıp çizsek boş. Her şey oyuncuların elinde.

nomak55

biz balkes maçını-mersin deplasmanını ve ads maçlarını alacaktık alamadık sırf kolparinho sayesinde birazda sonerin çabalarıyla oldu onları alsaydık şimdi 7 puanımız vardı oda bizi 56 puan yapardı. bunlar sadece olması gerekenler birde saçmaladığımız maçlarımızda var onları hiç söylemiyorum bile. Bu galiba herşeyi açıklar garantı oyniim derken direk çıkamayacak konumdayız

brigand

Belki teknik olarak önümüzdeki takımlardan pek ileride değiliz ama tempo olarak son maçları kaldırabilecek seviyede olduğumuzu düşünüyorum. Son haftalarda yüksek tempoda maç sonunu getirebilecek kondisyona sahibiz. Ancak ''Besnumara'' nın da dediği gibi herşey oyuncuların elinde. Mental olarak inansınlar taraftarında desteğiyle başarılmayacak bir hedefimiz yok.

##kdc##

Play offtan çıkalım.
Daha heyecanlı olur  :)

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 12 Mart 2014, 01:07:42
Play offtan çıkalım.
Daha heyecanlı olur  :)

Kardeşim Ekigho'nun olduğu bir play-off düşünemiyorum :) :) Maçlardan sonra muhtemelen hepimiz ruh ve sinir hastalıklarında tedavi görmeye başlarız herhalde :)

##kdc##

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 12 Mart 2014, 01:14:41
Kardeşim Ekigho'nun olduğu bir play-off düşünemiyorum :) :) Maçlardan sonra muhtemelen hepimiz ruh ve sinir hastalıklarında tedavi görmeye başlarız herhalde :)

Ben o zibidiyi hep unuttum  :o
Keşke Kalpar da unutsa  :P

eprianu

yirmiuc

İnsallah yanilirim ama ilk 2den cikamazsak , play off'tan hic cikamayiz gibi geliyor bana..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

##kdc##

Şu Süper Lig'den düştüğümüz sene kaçırılan top 10 gol listesi vardı, Ekiko'cum da 3 golle girmişti listeye.
Onun videosunu bir türlü bulamadım, bulabilecek olan varsa paylaşsın..

beşnumara

İlk 2'ye giremeyeceksek 3. Olmayalım. Bu sistem geldi geleli 3. Olan hiçbir takım çıkamadı.

cakir55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 12 Mart 2014, 12:39:58Şu Süper Lig'den düştüğümüz sene kaçırılan top 10 gol listesi vardı, Ekiko'cum da 3 golle girmişti listeye.
Onun videosunu bir türlü bulamadım, bulabilecek olan varsa paylaşsın..

https://www.youtube.com/watch?v=Qitz5Y3Jhh4&feature=youtube_gdata_player

Buydu galiba.
Edit ; bu değilmiş :D

# tapatalk #

berusa55

15 Mart 2014, 14:57:41 #343 Son düzenlenme: 15 Mart 2014, 15:02:15 berusa55
Bu Balıkesir Ankara maçı berabere bitsin istiyoruz tabi ki ama eğer bu maçta bir taraf kazanacaksa, Ankara'nın bay geçmediğini ve onlarla da maçımız olduğunu düşündüğümüzde kazanan tarafın Ankara olması daha işimize geliyor sanki...

beşnumara

Ankara her türlü kazanır abi.